Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

Gość Rosie_Madder_orange
znalzłam... ale nic nie napisali dlaczego biorą to za prowo:o trochę to dziwaczne :o i od razu temat zablokowali. Ja najbardziej wierzę projektowi npn. Jak możecie to na ich forum załóżcie temat bo ja dopiero jutro będę mieć czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffii
Nie napisali, bo nie muszą, ale oni się tym zajmują czyli powody mieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalazłam ten topic
kuźwa, mufka tylko tam odpisały jakieś 16 latki. Macie może jakieś forum gdzie byliby dorośli ludzie, którzy na poważnie się tym zajmują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosie_Madder_orange
jak to prowokacja to się wkurvie:o Przez takie incydenty, głupie żarty zjawiska paranormalne nigdy nie będą brane na poważnie :o nie po to czytałam cały ten topik, żeby się teraz okazało, że to ściema :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudel z quadelupy
mówi wam Rose że projekt npn! czy tutaj czyta ktoś dobre rady czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryjetta.
Lepiej zamiescic tam nagranie z tym niemcem bo te miauczenie malo wiarygodne. Dobrze byloby dac tez link do tego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się wkurze, bo również czytałam cały temat i siedziałam przy kompie jak debil żeby czytać na bieżąco, a jak w jeden dzień 20 str przybyło albo nawet więcej to też czytałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffii
Nie ma ludzi, którzy się tym zajmują zawodowo, bo takiego zawodu nie ma, a czasem 16 latki są lepiej poinformowane niż dorośli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli sie okaze, ze to prowo to trudno, przynajmniej sie nie nudzilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalazłam ten topic
spróbujmy znaleźć jakieś forum tylko o duchach, albo wysłać to do onetu albo uwagi, troche mnie wkurwia że zawsze na tego typu forach wrzucają ufo, duchy, yeti, kaczyńskiego i wampiry do jednego worka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knowing me kpnowing you
mogę zapytać za Was mam tam konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryjetta.
Jak zapytasz to wrzuc linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffii
Ludzie przestańcie wreszcie. To nie wydaje mi się prawdą, samo to, że nagranie ma szumy tylko między stukaniem i między kolejnymi zdaniami sprawia, że to śmierdzi mistyfikacją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.duchy-zjawy.pun.pl watchtower.org.pl www.paranormalne.pl zjawiskaparanormalne.pl www.zagadkiludzkosci.fora.pl www.paranormal.fsl.pl Takie fora znalazłam.. nie wiem czy się przydadzą czy nie... takie wujek google proponował... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........kropka....
a gdzie Autorka??? tak zawsze jest , że ktoś rozkręca topik, a jak dochodzi to finiszu to autor ulatnia się :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffii
autorka jest w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.duchy-zjawy.pun.pl / watchtower.org.pl / www.paranormalne.pl / zjawiskaparanormalne.pl / www.zagadkiludzkosci.fora.pl / www.paranormal.fsl.pl Takie fora znalazłam.. nie wiem czy się przydadzą czy nie... takie wujek google proponował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianka1234
czytam to wszystko od początku i cały czas wierzyłam , teraz też nawet wierzę...ale już troszeczkę zaczyna mi się wydawać , że to prowo..a autorki nie ma..;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knowing me kpnowing you
bo jest w pracy tak samo kinga i inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalazłam ten topic
hehehehe ej ludzie, duch przyszedł na kafe. Spróbujcie teraz rozpoznać język w którym mówi? Czy to aramejski, czy sumerycki, czy hebrajski ? Nie wiadomo. Pisze: 13:49 skdlxlsklxsklsllxls obczajcie - bardzo potrzebuje G - fakt że to suka jest i mnie wk**wiała ale jest mi ona potrzebna. G kochałem bardzo od września do 12 kwietnia w tym roku. teraz jest nawywijane, ale lajtowo bo jej sie nic nie stało ani jej jareckiej ani skowyrowi jej. dzisiaj chciałem z nią nawinąć pod jej kwadratem bo wiem o której targa skowyra. mój błąd że pojechałem tam z ucho jego trapezem - bo ja nie mam. i ja jemu nawijałem - ucho , daj se siana i nie grzej k**wa bo nie załatwimy tematu. a on że git i że tylko ociupinke zapoda se bialego i czy ja chce. ja mu na to że nie chce bo będę nawijał z G i nie moge być zrobiony. logiczne. ale jak my tak na trapezie siedzieli to widziałem że ucho jest mocno wyczilowany a ja byłem smutny akuratnie. i zapodałem se tramalu tak troszeczkę - z umiarem, bo umiar mam. tramal wszedł dobrze i jak zaczał pracować to mnie na spawa zerwało. i wyszłem z trapeza i mnie wtedy mocno szarpło po samarze i się wypawliłem pod kwadratem G. ale kij z tym , ogranełem się i lipie za nią i ona się buja ze skowyrem a ucho jej wtedy na witach ruchanie zapodał. i ona się na kwadrat cofła i ja nie mialem nawet sposobności do nawijki. mówie mu - na jaki ch*j żeś to pokazał jej, a on że tak mialo być,. ja mu zapodaje - ucho , k**wa ja ją chciałem przeprosić a on że sorry że mu się cos pomieniało. i ona teraz bankowo nie będzie chciala ze mną nawijać. i te co jej kupiłem kwiatki za 4 paki to nie wzieła i poszły się j**ać. jak z nią nawijać - tak żeby on mi wybaczyła i żeby było git między nami. ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knowing me kpnowing you
dobra srał was pies jak ktos odpowie to zacytuje wypowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puścilam to szefowi niemcowi dzisiaj i się uśmiechnąl i zapytal skąd to mam zupelnie jakby już to kiedyś slyszal, znal tak więc myślę, że autorka sobie znalazla nagranie na necie i wrabia Was wszystkich ;) Wg niego ktoś mówi Ich bin der Stoer (Stoehr) a w drugim jest pewien ''DI'' i ''NA'' więc jakby mówil Diener z przedlużonym akcentem co byloby dziwne ale calkiem możliwe. Po tym jak widzialam jego reakcję nie wierze autorce w tę calą historyjkę ;) nagranie pewnie krąży po necie już dlugo, dlugooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×