Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

Nie no szczur zapalający światło.. bez przesady :D Ale uszkodzona instalacja dzięki niemu- jak najbardziej :D Autorko- upewnij się czy z tym wszystko ok, w dzień przeszukaj z kimś (abyś nie musiała sama jak się boisz i żeby szybciej poszło) mieszkanie, jeśli nic nie znajdziesz to po elektryka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studenciarka
Maryjetta - tak, szczur chce odmiennosci... Masz tam w zanadrzu jeszcze jakas historyjke? moze to myszy stanely jedna na drugiej zeby dosiegnac wlacznika, ale ta ktora byla najnizej sie posliznela i wszystkie spadly, i ta z samej gory pisnela bo ja bolalo jak spadala :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryjetta.
Albo cwiczy sobie orientacje w terenie w swietle zeby byc sprawniejszym lowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksk
studenciarka rozbawiłaś mnie bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandm
Weź spróbuj poczekać w nocy do godziny, o której się to światło włącza. Jeśli codziennie się będzie zapalać o tej samej godzinie, to może wiem co jest przyczyną. Kiedyś moi znajomi, jak mieli gdzieś wyjechać, żeby nikt obcy nie pomyślał, że ich nie ma jakoś tak ustawili włącznik światła, że włączało się zawsze o 20:20. Może u Ciebie też ktoś tak zrobił i zapomniał zlikwidować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikkkkaaaaaaa
sudenciara, śmieję się na cały dom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, nawet nie wiedziałam że tak można, ale moi rodzice też mają taki patent, ale oni ręcznie zapalali jak wychodziliśmy gdzieś na długo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryjetta.
Przeciez szczury potrafia wysoko skakac,nawet 2 metry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikkkkaaaaaaa
studenciarka*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz czytam jak piszecie o tym szczurze i płaczę ze śmiechu :D Wiem wiem, może rzeczywiście wezwę elektryka. Ale rozumiecie mnie, że teraz nie mam ochoty tam iść. Już jak poszłam po ten dyktafon czułam się tak dziwnie, a to było w ciągu dnia i na dole byli ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEMON:D
moze to nie jest takie straszne to byl kot no co no bez przesady duchy nie wydaja odglosu kota myslalem ze to bd jakies szuranie czegos i to dluzsze a nie mial i szurniecie radze ci nagrac pare nocy i sprawdzic co tam bedzie i się dowiesz moze masz bardzo mocny sen i nie slyszysz kota albo otworzylas okno ale nie zostawiaj na noc bo jak tam bedzie cos naprawde innego niz zywa istota bd z taba zle nie idz tam sama ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annapanna2121
dziewczyny ja tu sikam ze strachu mam nadzieje ze do mnie nic nie przyjdzie bo strachem zapraszamy obce dusze. na szczescie ja mieszkam w starym kosciele wiec mysle, ze jestem 'chroniona'. co do duchow to mieszkalam kiedys w domu w ktorym sama odkrecala sie woda, zapalal piekarnik i w nocy slychac bylo sapanie w kuchni tak sie balam ze nie potrafilam spedzic tam sekundy samej, wyprowadzilam sie jak tylko uzbieralam kase na kaucje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biały oleadner
NO TAK A ZA CZYNSZ PŁACISZ A U RODZICÓW POMIESZKUJESZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalili
annapanna2121 jak to strachem zapraszamy dusze?:( bez jaj...nie no ja sie wiele razy balam, do 15roku zycia spalam przy wlaczonej lampce bo sie balam ciemnosci i nadal sie boje chociaz juz stara krowa ze mnie, ale jeszcze (dzieki Bogu) nic sie nie wprosilo do mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEMON:D
Ja to ide bo az sam sie boje ze mi cos wyskoczy z za drzwi brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr STRACH!Nagraj jeszcze 2nocki ; ) i zobaczymy co to takiego i jak mozesz to odrazu to gdzie cos sie dzieje a nie czekac bo mam neta 8mb/s a mi sie buforowalo przez 10minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz się boję
pięknie, naczytałam się was i teraz się boję, a dzisiaj akurat śpię sama bo narzeczony z wizytą do rodziny pojechał :( Ja w ogóle taka strachliwa na tym punkcie jestem. U mnie w mieszkaniu też słyszę dziwne dźwięki. Ogólnie to mieszkanie jest po babci która się tu wprowadziła jak tylko blok wybudowali a teraz ja tu mieszkam od śmierci babci. Babcia umarła w szpitalu. W każdym razie po remoncie założyliśmy na suficie przy oknie takie plastikowe "szyny" do firanek i od około roku słyszę takie dźwięki jakby ktoś firanki odsuwał i zasuwał mimo, że są nieruchome i często się drzwi od łazienki otwierają ale to może być ze starości bo tych akurat drzwi nie wymienialiśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEMON:D
Jesli to jakis demon to mozliwe ze tez do cb jedyne co do mieszkania to jakis duch ktory ma jakas historie z tym miejscem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiednyMuzyk22
do ciebie moglo tak samo juz to w jednym poscie opisalem ale nic na to nie wskazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak... do mieszkania, bo jeśli jednak duch.. w co wątpie.. to pewnie umarła tam lub w szpilatu, gdzie kolwiek osoba która dluuuuugo tam mieszkała.. i po prostu przychodzi tam to wtedy nic Ci nie grozi.. ale cóż i tak nie fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajnie,przeczytalam topik,i nie usne...Nie wiem co mam na ten temat myslec - ale co do swiatla to znam historie,gdzie wlasnie jakies zwarcie bylo czy cos i sie tak zapalalo samo,wiec moze jednak dobry pomysl z tym elektrykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiednyMuzyk22
wez przestan walic teksty duch demon itp to wymysl na potrzeby paranormal activity duch nawiedzaja zarowno miejsca jak i przedmioty i osoby a ich manfestacja moze byc roznorodna od postaci ludzkich po zwierzece od wycia po stukanie od przemieniana wody w atrament po bazgrania na scianach wyzwisk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annapanna2121
ja tez jestem sama w domu bo do mojego chlopaka rodzice przyjechali i umieram. zwykle nieszkodliwe duszki bawi strach i szukaja osob ktore sie beda ich baly dlatego robia rozne psikusy. jak dzialaja demony itd to nie mam pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozilla firefoxx
autorko tematu, szkoda ze nie jestem z katowic bo bardzo chetnie bym sie wybral do twojego mieszkania i spedzil tam noc, w kuchni. to by bylo ciekawe doswiadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
codo duchow - to chyba jednak wierze. Moja babcia mi czesto opowiadala takie historie. Twierdzila zawsze,ze jak w nocy przychodzil do niej jej zmarly brat,to zapowiadalo to jakies nieszczescie w rodzinie,a on niby ja przed tym ostrzegal. I do dzis ona sama nie wie,czy jej sie to snilo,ze on przychodzil,czy naprawde w nocy przychodzil. I zawsze mi mowil,aze duchow nie mozna sie bac - bo nic nam nie zrobia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, może zamiast zakładać że to duch, to niech autorka jutro wszytsko sprawdzi w dzień z kims.. zadzwoni po elektryka i napisze co było. Jeśli nic z tych rzeczy to wtedy się matrić będzie, bo nie potrzebnie się tak boi. Okaże się że to mysz lub 2... zwarcie w przewodach przez myszy bo pogryzły kabel... A teraz połowa na forum nie zaśnie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paullla24 moja też tak mówi :D Do niej niby jej mama przychodzi i dziadek :D i ona się nie boi... ale to nic zlego nie zwiastuje, przychodzą w odwiedziny (?) :D nie wiem co mam myśleć o takim czymś... ale ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×