Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

Gość Moverik223
Usługa jest dość tania, klient pokrywa głównie koszty dojazdu, pobytu, wyżywienia (śpimy w nawiedzonym domu). Reszta to sprawy groszowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja pierdoleeeeeee
wypierdalaj z tego mieszkania ale teraz. Leć do hotelu, sąsiadów gdziekolwiek! To jest demon! Znam się na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo jestem ciekawa
autorka jest u rodziców pacanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo jestem ciekawa
to jak Moverik223, opiszesz coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moverik223
Sytuacji jest mnóstwo, jeździmy po całej Polsce, w tym roku było już 14 zgłoszeń, w roku 2010 31 zgłoszeń, więc sytuacje są różne, straszne, ciekawe i makabryczne, a niekiedy nudne i nie godne uwagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryjetta.
Moverick wmowi jej ze widzi 8 demonow i za kazdego bierze 100 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo jestem ciekawa
ale rzeczywiście są spowodowane jakąś energią? W sensie, że duchy (tak z prostego tłumaczenia). Zdarzają się też np. morderstwa dokonane przez nadprzyrodzone zjawiska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmileekaze
Moverik223 u mnie też sie różne rzeczy działy, jakbym Ci je opisała to umiałabyś coś o tym powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moverik223
W Polsce morderstwa jeszcze nie było (tzn. ja nie pamiętam), ale przemoc ze strony "duchów", siniaki, rany, ślady na ludziach, przedmiotach, zwierzętach to częste zjawisko. Niestety duchy zdarzają się tylko w ok 15% zgłoszeń, reszta to zjawiska nie warte wynajmowania nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moverik223
Nie wiem, możesz opisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaw jestem
Moverick ale wychyba z tego nie zyjecie? to jest takie zajecie dodatkowe, hobby jakby??? czy to wasze glowne zrodlo utrzymania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moverik223
Hobby, dlatego nie bierzemy pieniędzy za te badania, itd. Wystarczy nam osobista przyjemność z tego typu doświadczeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moverik223
w sumei to główne jak brakuje kasy a mamy zgłoszenie to ,wkręcamy że ten duch ,tam jest. Na przykład nakręcamy filmik kamerką jak coś miga i promieniuje a to kolega zapala latarkę przez koc hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moverik223
Ostatni post to oczywiście podszyw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo jestem ciekawa
a byłeś świadkiem obecności poltergeista?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmileekaze
Moverik223 obudziło mnie wcześnie nad ranem była chyba 5 godzina. stukanie w klawiature mojego komputera, sama klawiatura zaczeła stukać :O gdy wstałam z łóżka i patrzyłam na to jak osłupiona to potem zaczeło coś skakać mi po podłodze, nikogo nie było a takie głośne huki było słychać jakby ktoś mocno skakał w jednym miejscu. spierdoliłam do innego pokoju a gdy wróciłam nic już nie było... co to było do cholery? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moverik223
to musiał ,być wesoły pasikonik ! ewntualnie duża pluskwa ,lub kameleon który dostosował się do wyglądu wnętrza i klawiatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moverik223
Tak, "poltergeist" to najczęstszy przypadek. Zależy jeszcze co rozumiemy pod tym określeniem, ale niech będzie, że to dość częste zjawisko, ale bardzo trudne do wykrycia i do zbadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moverik223
00:56-podszyw ! powtarzam albo wesoly pasikonik albo pluskwa albo kameleon ! innej opcji nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo jestem ciekawa
a zajmujecie się tylko wykrywaniem takich zjawisk czy jesteście też w stanie coś na to poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moverik223
karmileekaze, nie wiem co to było, osobiście wątpię w nadprzyrodzoność tego zjawiska, w każdym razie bez dokładnego wywiadu i badań nic ciekawego nie powiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moverik223
radzimy sprzedaż mieszkania (dajemy numer do kolegi od nieruchomości) naiwni sprzedają chałupę za 30% ceny własciwej a my ją odprzedajemy z zyskiem yeah !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moverik223
Nasze zadanie polega na zbadaniu i wyjaśnieniu zjawiska, czymkolwiek by ono nie było. Gdy pomiary wskazują jednoznacznie na obecność "ducha" to stwierdzamy, że to duch, badamy jego "osobowość" i dajemy instrukcje właścicielowi mieszkania. Niestety nie pozbywamy się duchów. Współpracujemy natomiast z kilkoma egzorcystami. Po wykryciu ducha, egzorcysta może być na miejscu w ciągu 2 godzin od zakończenia badań (oczywiście jeśli klient sobie tego życzy). Jeśli nie to może dalej żyć sobie z duchem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo jestem ciekawa
a częściej wybierają życie z "duchem" czy egzorcystę? Przepraszam, że tak wypytuję ale naprawdę ciekawość mnie zżera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaw jestem
MOverick a skad jestescie??wasza grupa?? z jakiego miasta??jezdzicie po calej polsce?skad ludzie sie o was dowiaduja?? z netu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jak mogą zrozumieć
Duchów nie ma. To co Ciebie prześladuje, choćby Legion się zwało, to zawsze ma jedno imię, niewypowiadalne. Daleko jesteś od "światła", z własnej woli. Wpisz w wyszukiwarkę: Anneliese Michael. Tak mozna byc nękanym. Droga do światła jest jedyną. Do szczęścia, spełnienia, braku lęku, prowadzi tylko światło, a na imię mu JEZUS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaw jestem
jest jakas mozliwosc przylaczenia sie do takiej grupy?? bardzo mnie interesuja takie zjawiska, ogolnie zjawiska tkzw. nadprzyrodzone. PS. jestem facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moverik223
Problem z egzorcystą jest taki, że trzeba go opłacić (zwłaszcza w woj. Wielkopolskim i Mazowieckim, np. w Zachodniopomorskim jest praktycznie za darmo) więc bogaci biorą egzorcystę a biedniejsi nie. Jeśli ktoś nie weźmie egzorcysty to polecamy wizytę Pani Medium, która próbuje odwołać ducha za pół ceny egzorcysty:) W każdym razie nikogo jeszcze nie zostawiliśmy z duchem po skorzystaniu z naszych usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anneliese Michael
Mój pan Cię zaprasza. Witaj w piekle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moverik223
Można do nas dołączyć ale trzeba spełnić kilka warunków, nie będę teraz wszystkiego pisał ale po 1 musisz to kochać, po 2 musisz być odważny, po 3 nie możesz robić tego dla pieniędzy, po 4 musisz wykazać się znajomością wybranych działów fizyki, chemii, techniki, religii, historii nawiedzeń w Europie, obsługi komputera i aparatury pomiarowej, zdolnością logicznego myślenia i znajomością obszernej literatury obcojęzycznej. przyjmujemy tylko profesjonalistów. Od roku 2009 nikt do nas nie dołączył, ze względu na podobno zbyt wysoki poziom testów kwalifikacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×