Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

Gość studenciarka
generalnie duchy sa nieszkodliwe. moga ruszac firankami, chodzic po podlodze, otwierac szafki itp , i z reguly trzeba sie po prostu pomodlic za nie, bo to zblakane dusze. natomiast demon to juz jest wyzsza filozofia, nie bede sie na ten temat wypowiadac. chcialam obejrzec niedawno 'Egzorcyzmy Annelise Michelle', czy jak on tam miala na imie, bo tam sa nagrane wlasnie glosy demonow, ale nie dalam rady. po uslyszeniu czegos takiego chyba juz nigdy bym nie zasnela ani nie wyszla nigdzie w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam właśnie te nagrania słuchać kiedys ale nie... posłuchałam 5sekund! i myślałam że oszaleje :D aż gęsia skórka teraz wyszła mi :D Mój facet oglądał to w TV- ten dokument i żałował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annapanna2121
przesluchalam to nagranie dopiero teraz i ze strachu prawie sie poszczalam. jestem pewna na 100 procent ze to cos wydalo odglos w kuchni nie poza nia, jesli nie masz mozliwosci miec tam kota ani nic podobnego to bym sie obawiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiednyMuzyk22
po pierwsze demoniczne sily to zupelnie co inego to nie jest fruwanie po domu i gnebienie mieszkancow manifestacja duchow (tych ludzkich) tez moze byc tak straszna i roznoraka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez nie wiem co o tym myslec. Generalnie nigdy mi sie nic takiego nie przydazylo,ale wiele roznych historii slyszalam na ten temat. Kolezanka mi kiedys opowiadala,ze wracala po ciemku do domu,i miala wrazenie,ze ktos za nia szedl. Odwracala sie,a nikogo nie bylo,mimo to slyszala kroki,a wrecz czyjs oddech. Nastepnym razem wziela ze soba psa. Pies szedl z nia,i warczal caly czas odwracajac sie za siebie - a nikogo za nimi nie bylo. Powiedziala o tym mamie,ktora jej powiedziala,ze iles tam lat temu w tym miejscu,gdzie ona odczuwala to dziwne zjawisko byl straszny wypadek,i przezyla tylko kobieta,ktora biegala w ta i z powrotem wzdluz drogi wolajac o pomoc dla meza i dzieci,ale w koncu i ona zmarla w szpitalu. I jak to wytlumaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra ale teraz jeszcze dla mojego spokoju ducha potwierdź mi moje zdanie: jak się wyprowadzę i teraz mnie nic nie nachodzi poza tym domem (tam mnie też nic wielkiego nie nachodziło, bądźmy szczerzy - w kuchni robię tylko herbatę i kanapki) to jak się wyprowadzę to może mnie już nic takiego nie spotka i będę sobie mogą żyć w przeświadczeniu że to była piramida myszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to sory jeszcze raz, że dopiero teraz to wrzuciłam, głupio tak wyszło zwłaszcza że rozkręciłam temat sama. Naprawdę miałam tak zajęte te dni ostatnio, a to jednak prawie 3 godziny do przesłuchania są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studenciarka
piramida myszy hahaha - widze, ze moja napredce wymyslona historia sie przyjela :D tak sobie mysl, Autorko, bedzie Ci lzej na sercu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiednyMuzyk22
powiem tak: na 90% nie ale 100% nie dam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chcę cię straszyć
ale skoro wcześniej nic nie słyszałaś a na nagraniu ewidentnie coś słychać to może ta zjawa zorientowała się, że ją nagrywasz i dała o sobie znać tym odgłosem bo ją zezłościłaś, teraz może iść za tobą wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiednyMuzyk22
co do postu o straszeniu to dychy zazwyczaj nie sa tak wrdne ale bywaja i takie jednak to naprawde skrajne przypadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozilla firefoxx
ale skoro wcześniej nic nie słyszałaś a na nagraniu ewidentnie coś słychać to może ta zjawa zorientowała się, że ją nagrywasz i dała o sobie znać tym odgłosem bo ją zezłościłaś, teraz może iść za tobą wszędzie. heheheeh coraz lepsze te teorie. zawsze chcialem spedzic noc w niby zawiedzonym domu. moze kiedys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikkkkaaaaaaa
no weźcie. Ja chcę spać, a wy mnie straszycie coraz bardziej :( Już nawet nie mówię o autorce, bo biedna pewnie drży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam podobnie jakis czas, mam w domu 3 sypialnie, 2 z nich zawsze sa zamkniete i zawsze po nocy jedna mialam otworzona na oscierz. trwalo to kilka tygodni a teraz juz te drzwi sie nie otwieraja. nie wiem o co chodzilo, ale na tym sie skonczylo. moj dom ma ponad 100 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiednyMuzyk22
autorko czytaj mnie uwaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ikkkkaaaaaaa -> dzięki :) nie jest tak źle. Jakoś tak u moich rodziców czuję się bezpieczna, poza tym ten dom żyje i nigdy nie śpi, tu duchy spokoju nie zaznają. Poza tym ciagle się śmieję z tych szczurzych teorii z poprzedniej strony. Ale wiecie co... ja się coraz bardziej zastanawiam nad tymi ludźmi którzy tam mieszkali przede mną. Powiem właścicielowi że tam coś zostało w domu, że to znalazłam i że chciałabym numer żeby im to oddać. I tak mnie nie znają więc niech sobie tam myślą co chcą, zapytam czy ich coś straszyło i dlatego się wyprowadzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmileekaze
''trzymam się dobrze, majtki już wyprałam zjadłam jajko sadzone i parówkę i rozpłakałam się, bo wizualnie przypominało mi to penisa i jądro gwałciciela. teraz oglądam książkę'' podszyw z topiku: ''kącik kobiet zgwałconych''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEMON:D
Nom to nie jest demon ,demon odrazu by cie opetal to jest cos... masz taki glos jak kurde az strach mowic chyba dla mnie nie ma nic straszniejszego ogladalem wszystkie pily i to nic w porowaniu do obejrzenia 20min egzorcyzmow annelise michael ciary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspomnienia z dzieciństwa:)
Mi wiele lat temu często śniła się zmarła babcia. Przed śmiercią długo chorowała i leżała w łóżku. W tamtym czasie codziennie mi czytała bajeczki (miałam wtedy 6 lat). Później jak już zmarła to śniło mi się, że tak jak wtedy siedzę z nią na łóżku a ona mi czyta. Później często śniło mi się, że stoi koło mnie i się do mnie uśmiecha albo opowiada mi różne historie. Jak opowiadałam o tym mamie to dziwiła się, że znam takie szczegóły z życia babci, o których nikt w mojej obecności nie wspominał bo działy się bardzo dawno. Teraz babcia już mi się nie śni ale ja jestem już dorosła więc to może przez to, no wiecie dziecięca wyobraźnia może więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEMON:D
To jest bardzo dobry pomysl z tym numerem do poprzednich wlascicieli ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studenciarka
DEMON:D - jak brzmia te glosy z egzorcyzmow Annelise? jakies takie grube, basowe, czy piski czy co? chcialabym to obejrzec, ale wiem ze gdy to zrobie to juz nic w moim zyciu nie bedzie takie samo, jestem ogromnie wrazliwa na punkcie takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moverik223
Witam autorko. Myślę, że mogę Ci pomóc. Jak chcesz to przyjadę z ekipą, przebadamy budynek, rozstawimy sprzęt na całą noc, przeprowadzimy pomiary, zrobimy ekspertyzę, itd. Napisz czy jesteś zainteresowana. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo jestem ciekawa
Moverik223 zajmujesz się takimi rzeczami? Może opiszesz sytuację z jakimś nawiedzonym miejscem? Strasznie mnie to interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiednyMuzyk22
ciekawe ile twoja firma zaspiewa za te usluge :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uy7y9u009
Kurwa aż się połakałam. Wmawiam sobie że to kot ale i tak mi łzy lecą. Teraz kurwa nie usnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×