Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

bardzo straszne to nagranie? bo ja nie wiem czy tego sluchac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szzzka
spoko, nie irytuj się. Mój jest głupi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szzzka
:D !!!!!!! Niech mi ktos zalozy ten temat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Szzzka
możesz zilustrować, jak w drugiej klasie gimnazjum dostałam biegunki i nie trafiłam do klopa tyloko wokół niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szzzka
ale to musze miec moj temat a j.w nie moge zakladac : ( nie chce tu smiecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego ja tam nic nie slysze? trzeba zrobic na bardzo glosno?? przewinelam do 1 h 59 minut i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffii
Autorko też miałam w domu ducha, tylko że jego przywołała moja siostra, a ja po 5 latach go odegnałam (bo moja siostra oczywiście nie wierzyła, że to duch). Wspieram cię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie nakreciliscie...myslalam ze to jakies strachy beda a to zwykly kot jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak kot kurffaa jest
ale skąd tam kot skoro właścicelka nie ma kota i jak kot co noc zapala światło w kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam zielonego pojecia....odglos wyglada na kota a sprawa swiatla i skad on to juz nie wiem naprawde kiedy autorka miala dac znac co z elektrykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ałtorrka
roocham sie z elektrykiem dajcie mu skończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffii
Pamiętam, że na tvp3 jeszcze wtedy był taki program, który chyba jest emitowany do dziś. Koło 21/22. Był w nim reportaż o mężczyźnie, który przywołał ducha kręcąc śrubokrętem, na którym był wbity krzyż stroną którą się wkręca śrubki (czyli normalnie się nie zakręci). Za chyba 3. próbą się zakręcił, od tego czasu gdy nikogo nie było na 1. piętrze na parterze było słychać tupanie. U mnie w domu na 6 osób mieszkających tylko 2 wierzą w takie rzeczy jak duchy itp. - moja siostra i ja, z tym, że moja siostra nie wierzy tak mocno jak ja. Wszyscy twierdzili, że to tupanie to jakaś kuna, która wychodziła z ukrycia, bo nikogo nie było. Problem w tym, że to tupanie było naprawdę głośne porównywalne z krokami dorosłego mężczyzny. Jakiś tydzień po wywołaniu spadła moja zabawkowa waga (to była moja ulubiona zabawka, a po tym wypadku już nie podawała wagi, dlatego znienawidziłam tego ducha!!), która była umieszczona stabilnie na szafce od strony ściany (okno było naprzeciwko), więc to nie mógł być wiatr. Potem otwierały się szafki, a ja jako 4 letnie dziecko ciągle czułam się obserwowana. Były jeszcze różne inne dziwne zdarzenia, których już nie pamiętam. To było straszne! Nie radzę kręcić śrubokrętami z krzyżem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba znad morza
kurffa jaki śrubokręt? ty się dobrze czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffii
Wiem, to jest dziwne, ale tak było, przynajmniej ja tak pamiętam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffii
spokojnie, dopóki na śrubokręt nie nabijesz krzyża to nic się nie stanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studenciarka
oj przestancie, jaki srubokret, to na pewno bylo cos innego, nie popadajmy w paranoje :/ najlepiej wyrzucic wszystko z domu bo moze wywolac ducha :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffii
i nie chodzi o krzyż z drewna, bo prędzej byś śrubokręt złamała niż nabiła. Taki zwykły wycięty z papieru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama-mia84
Ale sciema,to miałkniecie kota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi teraz tez coraz bardziej sie wydaje, ze to nagranie to jakas sciema, co moze byc w tym takiego strasznego? a w wywolywanie duchow nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama-mia84
CZytałam długo ten wątek i balam sie odsłuchac nagranie ale sie skusiłam . Spodziewałam sie czego s naprawde strasznego.Ludzie przeciez to prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffii
Ja właśnie też się bałam. Tak niepewnie przewijam i klikam play, czekam ciągle w strachu, a tu "miau"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurwaaw
a ja tu czytam topik strona po stronie juz od kilku godzin buforuje filmik i sram w gaciory bo boje sie odsluchac a tu taki klops :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
ciekawe kiedy wróci autorka bo nadal nie wiadomo co odkrył elektryk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie to też zastanawia
że tak mało. Ani żadnego szurania ani nc. tylko miał i koniec. zupełnie nie po "duchowatemu". jedyne co mnie dziwi że poza tym nie ma tam żadnych dźwięków przez te 2 godziny. co ona tak po cichu siedziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie sprawa jest prosta
elektryk odkrył że ma prostate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×