Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

Gość klk
moze po tym ostatnim jutrzejszym przesłuchaniu zdecyduj o ostatecznej przeprowadzce ja cos się nagra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
Nawet nie wiesz jak się ucieszyłam z twojego posta. Naprawde. Wrzucisz rano po południu nagranie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja taka jestem , że niby się boje ale ciekawość jest większa. I takim sposobem kiedys weszlam do domu gdzie dawno temu jakis facet sie powiesił, czytalam listy , grzebalam po szafkach (z kuzynka) ogladalam stare ubrania, zdjecia, kosmetyki , 1971 rok w tym domu "został"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
To już jest koniec... jak powiedziała mi germancat nic specjalnego nie działo się dopiero teraz przyszła autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
wszyscy d tego czasu czekali na autorkę i snuło domysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko napisałaś dzięki Bogu. No i znowu opcja prowokacji sie ode mnie oddala. Jakbyś nie dała znaku życia to już bym odpuściła. Nie mogę się doczekać jak wstawisz 3 nagranie. Mnie takie rzeczy rajcują ;] Teraz sie nastawię na to, że twój problem to prawda a nie prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
autorko byłaś tam podłożyć dyktafon sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo jestem ciekawa
no wreszcie autorka się odezwała, cały dzień tu czatuję. A jak o 19 podłożyłaś dyktafon to do tej 00.20 się bateria nie wyłączy? bo na ostatnich nagraniach o tej godzinie dopiero ciekawe rzeczy się ujawniały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
jak się czujesz uspokoiłaś się trochę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no spoko wrzucę, ale wiesz, ja kończę o 17.00 pracę. Dziś po pracy poszłam do tych dziadków co wam mówiłam wczoraj. Więc dopiero jak wrócę z pracy go wrzucę. Wiecie co, ja przez ten długi weekend miałam tyle pracy bo jestem jeszcze na zaocznych studiach, nic nie ruszyłam, nic! Jak mi ta cała sprawa głowę zajmuje. Nie wiem, tak sobie jeszcze wymyśliłam, kiedyś dałam mojej przyjaciółce klucz i sobie tam z chłopakiem swoim spała, może ona sobie klucz dorobiła i mi żarty robi? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
wielu ludzi tu myśli o Tobie co u Ciebie i jak sobie radzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simga
a dzis bylo zapalone swiatlo?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
no własnie było światło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja ten niepokorny
Brak pomysłu na nick moim zdaniem to nie klątwa. Jestem prawie pewien że On potrzebuje Twojej pomocy. Nie skrzywdzi Cię bo jak by chciał to zrobić już dawno by to uczynił. Zdjęcie nie jest wcale takie proste i tak jak napisałem ja się tego boję. i najważniejsze Powiem tak Duchy w szczególności te złe i to zapamiętaj czerpią siły z Naszego strachu. Im bardziej się boimy tym bardziej One stają się silniejsze. Moim zdaniem spróbuj dzisiaj w domu rodziców pomodlić się swoimi słowami za dusze tego człowieka. I zobaczymy co się stanie. Powodzenia i trzymam kciuki Wiem , że będzie dobrze zaufaj mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
To już jest koniec... śledzę uwaznie :) jak Ci dzień minął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klk- dopiero z pracy wrocilam, pon i wtorki mam bardzo pracowite;) Ale czekalam, by wrocic do domu i porozmawiac z Wami:) A co u Ciebie, jak samopoczucie? Autorko- moze modlitwa i poswiecenie domu pomoc:) Albo msza :) Juz pisalam, duchy nie zawsze sa zle, mi uratowal zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo jestem ciekawa
ja pierdziele, mnie też ten temat tak rajcuje jak nie wiem:) czekam z niecierpliwością na kolejne nagranie o ile zdąży się coś nagrać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym dziadkiem, ja im to powiedziałam wszystko! Oni mnie w ogóle nie wyśmiali, normalnie mnie wysłuchali. Ale tego nagrania im nie pokazałam tylko im powiedziałam że takie coś było. Ta babcia mi poradziła żebym się dużo modliła. I ten dziadek tam ze mną wszedł. Koło 19.00 to włączyliśmy. Magic, wiesz ja mam taką pracę, że czasem mamy mało zleceń i w sumie przez te 8 godzin nie mam co robić, ale czasem jest taki zapieprz, że nawet śniadania nie zjem. Kurcze, ale serio spieprzyłam kilka rzeczy jakooś się pozbierać dziś nie umiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko żyj swoim życiem, swoim tepem, nie przejmuj sie ludźmi ktorzy irytuja sie ze Ciebie nie ma, ja tez pracuje 8 h dziennie i wiem ze czasem moze byc zapieprz. Ale z 2 str wiedz ze duzo ludzi jest tu z Tobą. To jest swietne ze nie jestes sama. Moze odpocznij troche? To tylko ciekawosc ludzi, nie musisz jej zaspokajac, nie czuj ze MUSISZ tu wszystko od razu pisać,d la mnie to chore i ci ludzie ktorze sie irytowali, że cie nie ma nie maja zycia i są bezrobotni bo oczywiscie rozumiem ze temat moze wkrecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo jestem ciekawa
a to może ci starsi ludzie takie jaja Tobie robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
To już jest koniec :) dobre samopoczucie wrociłam z pray dzis po 20 i od razu do topicu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja ten niepokorny rzeczywiście złe duchy rosną w siłę nawet dzisiaj o tym pisałam ale mam pytanie czy ty uważasz że Kaśka ma do czynienia ze złym duchem ? ja stwierdzam że chyba nie brak pomysłu na nick help wiedz że jeśli to zwykły duch jak teraz zakładam to nie zrobi Ci krzywdy :) Dobranoc kafeterianie idę do krainy dziadka piaskowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już jest koniec, święta prawda. Jak byłam mniejsza a także już później, zawsze do dziadków leciałam z takimi sprawami, i w ogole mówiłam im co mnie niepokoi . Starsze osoby są z reguły religijne i zawsze powiedzą co masz robić aby ci Bóg pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×