Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

Gość To ja ten niepokorny
studzienciara a okolice krasnobrodu ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moglabys slyszec,gdyby mowil do Ciebie. Moglabys slyszec kroki. Moglabys czuc chlod, jakby ktos rpzeszedl obok Ciebie itd. Rownie dobrze moglabys tylko widziec znaki np. jak w tym przypadku swiatlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe jak to jest
ciekawe autorka pojawiła się kinga znikła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja ten niepokorny
ja już znikam dobranoc i pamiętaj wszystko będzie oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam sobie od początku
W zasadzie to do Katowic mam rzut beretem i mogłabym z Tobą posiedzieć którejś nocy... Może jeszcze jacyś śmiałkowie? W grupie raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nastała cisza
odwal się od dziewczyn :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo, ja wiem, że to trochę teraz już moja podświadomość działa, ale to było kiedyś przytulne mieszkanko, ale jak tam dziś weszliśmy to tam było okropnie, tak szaro i zimno, nic tylko się chciałam stamtąd jak najszybciej wynieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
Ja bym chętnie poszła bo nie mam daleko do Katowic ale obecnie jestem za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo jestem ciekawa
Autorko, jeśli tam rzeczywiście jest duch to był tam też wcześniej jak już tam mieszkałaś. Nic ci nie zrobił więc teraz jakbyś poszła tam ze znajomymi to może byście coś usłyszeli. Wcześniej nic nie słyszałaś bo ten "duch" mówił cicho lub w ogóle nie mówił. Z drugiego nagrania słychać głośno i wyraźnie twoje kroki natomiast głos jest bardzo cichy więc nawet jeśli mówił coś jak spałaś to mogłaś tego nie słyszeć i się nie obudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w każdym razie ja tam poświęcę tą kasę za lipiec i mu to zapłacę, ale jutro mu zamierzam zadzwonić że wypowiadam tą umowę. Serio to nie jest tego warte. Już nawet jakby mi się nic tam nie nagrało, to tam dziwnie będzie mi mieszkać. Zresztą od początku to miało być tak tylko na jakiś czas, no tylko myślałam że trochę dłuższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studenciarka
To ja ten niepokorny - okolice Krasnobrodu? tam sie cos dzieje?? a konkretna miejscowosc, konkretne dzialania? myslalam ze moze chodzi Ci o Izbice i ten dom, w ktorym podobno kiedys straszylo, z obrazami Matki Bozej w oknach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam sobie od początku
Szkoda, ze macie daleko. W każdym razie moja propozycja jest aktualna jakby co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nastała cisza
niech Jarecky i Kingusia razem przenocują w domu autorki :P ktos wie czy ta dwójka z Katowic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
Jarecky nie daje znaku życie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzę na Google ile jest z mojego miasta do Katowic. I wyszło że drogą E40- 666km. Dziwna ta liczba ;] właśnie "bardzo jestem ciekawa" możesz mieć rację. Skoro nie rusza Ciebie, a tylko zapala światło w kuchni, może nie jest zły. Ale wiem sama świadomość, że ma się ducha w mieszkaniu jest dosyć niekomfortowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo jestem ciekawa
a przy okazji, to gdzie się podziewa Jarecky? Tęskno mi już za nim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
życia*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
Ee tam w grupie to ja się nie boje, wręcz przeciwnie taka adrenalina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze tak jest, jak widziałaś coś ciekawego/strasznego i chcesz pokazać innym to już znika. Kilka takich sytuacji miałam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym mogła przenocować... bałabym sie w cholerę, ale warto! :D Ale szkoda... bo mam ponad 300 km do Katowic... więc się nie dostanę ot tak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nastała cisza
Puzel - Wuzel to kinga jest przekonana najbardziej o duchach wiec niech w kamienicy przenocuje a Jarecky jak silny facet sie nada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×