Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość telegena

Ortopeda w Krakowie

Polecane posty

Gość morgan ona
Zdecydowanie dr Więcek. Najlepszy w Krakowie. Powie Ci to moja babcia :D a ona się na lekarzach zna. A tak serio to spoko lekarz - kompetentny, konkretny i stosuje efektywne leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela b
Nie tylko babcie chodzą do Więcka zdaje się. Ja gram w siatkówkę i chodzę na rehabilitację kolana. Jestem zadowolona. Wiadomo, że nie wrocę do pełnej sprawności ale będę mogła grać i to najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrina pert
Poszłam za glosem waszych rad i wybrałam sie do Więcka. Muszę przyznać, że mieliście racje. W porządku lekarz, dość empatyczny, ale też bardzo konkretny. Zrobił mi USG i zalecił co trzeba za 3 tyg kolejna wizyta żeby zdecydować co dalej. Dzięki za polecenie tego lekarza. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuszka
no wlasnie ja czekam na wizytę u niego i dopiero teraz zaczełam czytać opinie o nim.....ale widzę ze dobrze padło i dobrze ze mam u niego wizytę - mam nadzieję ze zaradzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela 78
Ja też poszłam tak ciemno do dra Więcka, bo przyjmuje niadaleko mojego domu. Ale nie żałuję, bo dostałam od niego fachową poradę i ułożyliśmy plan leczenia i rehabilitacji. Według mnie dobry specjalista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilinaczka
Zgadzam się, dobry lekarz. Nie czekałam długo na wizytę, dr mnie wysłuchał, o wszystko wypytał i dopiero zaczęliśmy działać. Niedługi ruszam z rehabilitacją, trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona krówka
To powodzenia, wracaj do zdrowia. Ja po pierwszej wycie muszę powiedzieć, że jestem zadowolona. Szybkie USG, szybka diagnoza, zaczynamy leczenie i mam nadzieję że będzie dobrze. Do doktora więcka pewnie przyjdę jeszcze nie raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iamstill
Zgadzam sie z opiniami dotyczacymi dr Wiecka. Dr Rafał to mily czlowiek i specjalista fajny! Mialam duzy proble z kolanami i po rehabilitacji jest znacznie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kędzią
No i u Więcka w gabinecie gdzie się nie obrócisz tam dyplom albo jakaś nagroda. widać że poważany specjalista i z duzym doświadczeniem. Ja byłam co prawda tylko raz na drobną konsultację, ale moje zdanie na temat tego człowieka jest dobre. Jest dość miły. Nawet zażartuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia 922
Wybieram się właśnie do ortopedy (tak prawdę mówiąc to już pól roku się wybieram, ale jakoś mi się trudno zebrać) W każdym razie też moja znajoma poleciła mi Więcka i widzę że tu też sporo opinii na jego temat. Coś w tym musi być.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia3109
Jeżeli chodzi o ośrodek to polecam Ci Euro Clinic w Krakowie- adres: ul. Pilotów 2, 31-462 Kraków (budynek Etiuda). Oto link http://www.euro-clinic.pl/ realizują świadczenia medyczne z zakresu diagnostyki obrazowej, rehabilitacji medycznej, specjalistycznych porad lekarskich, chirurgii plastycznej, estetycznej oraz chirurgii naczyniowej. Korzystałam z ich usług i polecam ze względu na pełen profesjonalizm i podejście do pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara87
Też miałam okazję poznać dra Więcka. Nie moge powiedzieć złego słowa. Zawsze miły i wyrozumiały dla pacjentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka45
Sara, poza tym to jest dość znany lekarz w swojej specjalizacji. Więcek ma w swoich gabinetach bardzo dużo dyplomów i zaświadczeń, cały czas pogłębia wiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Banzo
wszyscy polecają, wiec ja sie tez podpisze pod tym,ze dr Rafał Wiecek jest mega dobrym specjalista, pomocny, poradzi, no widac,ze doswiadczenie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM PRZEGRANY wczoraj Śpijcie dobrze kwiatek.gif gość dziś proszę o natychmiastowe i conajmniej kilkudniowe zablokowanie ip tego człowieka. Potrafi pół ntematu pisać niekończacy sie ciąg liter bez ładu i składu,a szczególnie upodobał sobie ambitne tresciwe wątki,dzięki którym kafeteria mogłaby byc postrzegana jako forum z klasą . Osoba ta szkodzi samym kafeterianom jak i samemu forum,sprawia że ludzie chca odchodzić z kafeterii . Proszę o powazne podejście do tematu wszak to Państwa wizerunek cierpi na tym najmocniej. k k k k k k k kkk k k kk k k k kk k k k k k kkk k kk k k k k k kk kk k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k kk k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k kk k k k k k k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k kkk k k kk k k k kk k k k k k kkk k kk k k k k k kk kk k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k kk k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k kk k k k k k k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k kkk k k kk k k k kk k k k k k kkk k kk k k k k k kk kk k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k kk k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k kk k k k k k k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k kkk k k kk k k k kk k k k k k kkk k kk k k k k k kk kk k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k kk k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k kk k k k k k k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k kkk k k kk k k k kk k k k k k kkk k kk k k k k k kk kk k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k kk k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k kk k k k k k k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k kkk k k kk k k k kk k k k k k kkk k kk k k k k k kk kk k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k kk k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k kk k k k k k k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k kkk k k kk k k k kk k k k k k kkk k kk k k k k k kk kk k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k kk k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k kk k k k k k k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k kkk k k kk k k k kk k k k k k kkk k kk k k k k k kk kk k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k kk k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k kk k k k k k k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k kkk k k kk k k k kk k k k k k kkk k kk k k k k k kk kk k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k kk k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k kk k k k k k k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k kkk k k kk k k k kk k k k k k kkk k kk k k k k k kk kk k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k kk k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k kk k k k k k k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k kkk k k kk k k k kk k k k k k kkk k kk k k k k k kk kk k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k kk k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k kk k k k k k k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k kkk k k kk k k k kk k k k k k kkk k kk k k k k k kk kk k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k kk k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k kk k k k k k k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k kkk k k kk k k k kk k k k k k kkk k kk k k k k k kk kk k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k kk k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k kk k k k k k k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k kkk k k kk k k k kk k k k k k kkk k kk k k k k k kk kk k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k kk k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k kk k k k k k k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k kkk k k kk k k k kk k k k k k kkk k kk k k k k k kk kk k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k kk k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k kk k k k k k k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k kkk k k kk k k k kk k k k k k kkk k kk k k k k k kk kk k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k kk k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k kk k k k k k k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k kkk k k kk k k k kk k k k k k kkk k kk k k k k k kk kk k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k kk k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k kk k k k k k k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k kkk k k kk k k k kk k k k k k kkk k kk k k k k k kk kk k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k kk k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k kk k k k k k k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k kkk k k kk k k k kk k k k k k kkk k kk k k k k k kk kk k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k kk k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k kk k k k k k k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k kkk k k kk k k k kk k k k k k kkk k kk k k k k k kk kk k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k kk k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k kk k k k k k k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k kkk k k kk k k k kk k k k k k kkk k kk k k k k k kk kk k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k kk k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k kk k k k k k k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k kkk k k kk k k k kk k k k k k kkk k kk k k k k k kk kk k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k kk k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k kk k k k k k k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k kkk k k kk k k k kk k k k k k kkk k kk k k k k k kk kk k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k kk k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k kk k k k k k k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k kkk k k kk k k k kk k k k k k kkk k kk k k k k k kk kk k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k kk k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k kk k k k k k k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k kkk k k kk k k k kk k k k k k kkk k kk k k k k k kk kk k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k kk k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k kk k k k k k k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k kkk k k kk k k k kk k k k k k kkk k kk k k k k k kk kk k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k kk k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k kk k k k k k k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k kkk k k kk k k k kk k k k k k kkk k kk k k k k k kk kk k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k kk k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k kk k k k k k k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k kkk k k kk k k k kk k k k k k kkk k kk k k k k k kk kk k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k kk k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k kk k k k k k k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k kkk k k kk k k k kk k k k k k kkk k kk k k k k k kk kk k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k kk k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k kk k k k k k k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k kkk k k kk k k k kk k k k k k kkk k kk k k k k k kk kk k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k kk k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k kk k k k k k k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k kkk k k kk k k k kk k k k k k kkk k kk k k k k k kk kk k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k kk k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k kk k k k k k k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k kkk k k kk k k k kk k k k k k kkk k kk k k k k k kk kk k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k kk k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k kk k k k k k k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k kkk k k kk k k k kk k k k k k kkk k kk k k k k k kk kk k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k kk k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k kk k k k k k k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k kkk k k kk k k k kk k k k k k kkk k kk k k k k k kk kk k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k kk k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k kk k k k k k k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k kkk k k kk k k k kk k k k k k kkk k kk k k k k k kk kk k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k kk k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k kk k k k k k k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k kkk k k kk k k k kk k k k k k kkk k kk k k k k k kk kk k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k kk k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k kk k k k k k k k k kk k kk k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k kkk k k kk k k k kk k k k k k kkk k kk k k k k k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiolaG
Ja słyszałam, że Rafał Więcek jest godny polecenia. Mam problemy ze stawami i wybieram się do niego w najbliższych dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryśka50
Dla mnie też Rafał Więcek. Byłam i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, ja do niego chodziłam z kolanem i mi pomógł :)n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W gabinetach Więcka polecam terapie falą uderzeniową - naprawdę przynosi efekty! Tak sie tylko wydaje że to jakaś ściema, ale nie... to działa :) doktor wie co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr więcek jest naprawdę spoko, ma dobre podejście do pacjenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elajuzniewopałach
Widzę że nie tylko ja ostatnimi czasy odkryłam doktora Więcka :) Gdzie on sie podziewał cało moje zycie jak miałam problemy zdrowotne :P Teraz od razu wiem gdzie się kierować. Szkoda że nie wszyscy lekarze podchodzą tak profesjonalnie i z uśmiechem do pacjenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanga
jak Więcek? no trzeba przyznać ze nie dość ze sprawdzony lekarz to wesolutki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka Kraków
Moja znajoma z AWFu wspominała, że Rafał Więcek jest bardzo dobry. Ktoś był u niego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście chodzę do doktora Więcka. Nie mogę mu nic zarzucić- człowiek uprzejmy i sympatyczny, no ale przede wszystkim "zna się na robocie". Rehabilitacja, którą odbyłam, naprawdę przyniosła efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikar_7
bardzo dobrze wspominam wizyty właśnie u pana Więcka, konkretnie podchodził do pacjenta, nie przeciągał sprawy tylko mówił jasno, co i jak, za co bardzo go cenię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryśka45
Ortopedów jest mnóstwo, ja trafiłam do pana doktora który się nazywa Rafał Więcek i jestem bardzo zadowolona. Koleżanka mnie trochę zmusiła żeby w ogóle iść i dzięki temu czuję się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ella Kraków
Też chodziłam do doktora Rafała W. (Rafał Więcek) i jestem zadowolona z wyboru. Miło przeczytać nazwisko swojego lekarza na forum z pozytywną opinią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka87
dr Więcek faktycznie jest dobry, zażartuje, ale ma duże doświadczennie i chce człowieka wyleczyć. mój facet kopie w piłkę i przy kontuzjach też go posyłam do Więcka i o dziwo chodzi chętnie, mimo, że do lekarzy to go normalnie trzeba końmi zaciągać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi dr. Więcek pomógł z wyjątkowym bólem kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Czasami bolało do tego stopnia, że nie byłam w stanie się ruszyć. Ćwiczenia fizjoterapeutyczne pomagają bardzo a i samo podejście lekarza jest świetne wytłumaczy, porozmawia, wesprze a jak i trzeba to pożartuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millenaa Kraków
Ja chodziłam do doktora Rafała Więcka, byłam zadowolona. Teraz mam spokój z chorobami więc nie muszę się martwić, ale z tego ortopedy jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×