Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość telegena

Ortopeda w Krakowie

Polecane posty

Gość gość
Ja też włąsnie szukam jakiego dobrego ortopedy. mówicie ,ze ten cały wiecek taki dobry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Langescheit
Jeżeli szukasz dobrego lekarza to polecam właśnie Rafała Więcka . Miałam problem ze stawem skokowym . Dzięki niemu jest dużo dużo lepiej. I choć nie odzyskam już dawnej sprawności która miałam , to i tak po jego rehabilitacjach jest o niebo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest dobry, to mogę potwierdzić, nie bywała do tej pory jakoś często u ortopedów, ani zbyt wielu nie znam, ale tak jakoś trafiłam na dr Więcka i myślę, że mogę ocenić na plus, byłam u niego ze stawami biodrowymi i zalecił takie leczenie co rzeczywiście pomogło, bo czuję dużą różnicę między tym co było a jak się czuję teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała Justyna
Jak mieszkałam w Krakowie to chodziłam do doktora Rafała Więcka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrakowiankaM
Hej . Słuchajcie jak szukacie dobrego ortopedy w krakowei to polecam Dr rafała Więcka . Miałam złamanie otwarte ręki i cięzko było by mi ręka doszła do sprawności . Chodziłam do tego pana na rehabilitacje i jest o niebo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak to z czekaniem na wizyty u dr Więcka? Ostatnio mam problemy z kręgosłupem i zastanawiam się nad wizytą u niego. Długo trzeba czekać? Bo widze, ze wszyscy chwalą więc pewnie kolejki spore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip156
ja poszedłem do dra Więcka po przeczytaniu opinii i mogę tylko potwierdzi, że jest świetnym specjalistą, a przy tym spoko człowiekiem, szczegółowo wypytuje, na wizytę poświęca tyle czasu ile jest potrzebne, mi pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToveLo
Nie wiem jak wy sądzicie , ale ten pan Jest dobrym ortopedą.Miałam wypadel samochodowy , gdzie miałam noge złamaną w trzech miejscach , rok czasu dochodzilam do siebie po wszystkim .Groziło mi ,ze nie będę chodziła.Gdyby nie pan dr to pewnie skończyłabym na wózku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarinaMarina
Widze cóż za zgodność z dr Więckiem :D heh ... nie będe mówiła kto tu naprawdę był a kto nie był , no ale dobra załóżmy ,ze faktycznie , chcecie się dzielić opiniami , bo w końcu od tego jest forum . No ale dobra . Nie chce tutaj spamować , ale zgodze się z moimi przedmówcami . Dr Więcek , jest dobrym ortopedą . Miałam problem z kręgosłupem . Spadłam ze schodów. Po jego rehabilitacjach mogłam przynajmniej spać w nocy ,bo przed tem to po prostu nie szło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więcek? Chyba najczęściej jego nazwisko pada bo jest jednym z lepszych ortopedów w mieście. Po skręceniu kostki dość długo miałam problemy z chodzeniem - odpowiednia rehabilitacja i jego pomoc pomogły - dzięki temu jestem już w pełni sprawna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wegga
nie wiem, nie znam go. ale potrzebuję rehabilitacji bo ręka nie mogę ruszać. jakiś uraz mechaniczny. nie znam nikogo w KRK więc chyba wyboru nie mam i zgłoszę się do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klemens Wu
Idź idź do dr Więcka , mnie pomógł ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczulid
TYmbardziej jak masz coś z ręką to dr więcek Ci pomoze , a w jakim stopniu masz ją niesprawną ? bo ja bylam po zlamaniu obojczyka , sprawnośc odzyskałam , wgl mialam niedowład tej ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troutka
Paczulid - i co Wiecek Ci pomógł? kurcze to całkiem niezle jak miałaś niedowład i po rehabilitacji u niego możesz spokojnie funkcjonować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaparazziPe
Ja też miałam niezbyt sprawną rękę po złamaniu ( w zeszłym roku zimową porą tak sie przewróciłam ze nie dosc ze sie potłukłam to złamałam rękę :( bardzo bolało) potem rehbilitacja właśnie u dr więcka , pomógł , ja nie mialam niedowładu ręki ale miałam cięzko dźwignąc ta rękę wyzej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LTE785
Po upadku na rolkach , złamałam rękę . Potem poszłam do dr Więcka , poleciła mi go moja babcia ;) ktora chodzi ze swoją osteoporozą . Mi to tam wiadomo ze pomogl , wystarczyly raptem dwie wizyty , ale z babcią to jst masakra :/ osteoporoza tak zrobila z jej biodrami z,e jedno ma wyzej a drugie nizej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oligopeptyda
Po upadku na rolkach , złamałam rękę . Potem poszłam do dr Więcka , poleciła mi go moja babcia ;) ktora chodzi ze swoją osteoporozą . Mi to tam wiadomo ze pomogl , wystarczyly raptem dwie wizyty , ale z babcią to jst masakra :/ osteoporoza tak zrobila z jej biodrami z,e jedno ma wyzej a drugie nizej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oligopeptyda
wiecie co , dodając ten post próbowałam się podpisać LTE i takie tam , net mi sie zaciął :/ potem inaczej ;/ tak z innej beczki . odradzam cyfrowy polsat , mam z tego internet i nie wiem jak wam ale normalnie mi sie tak zacina ze skzoda gada c;/ ale to inny temat ;/ szkoda gadać po prostu. Pozdrawiam . Oligopeptyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość argada
Też miałam wizytę u doktora Rafała Więcka i dzięki jego pomocy / rehabilitacji czuję się lepiej. Fajny ten lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralowiec8
ja miałam również rehabilitacje u dr Więcka . miałam stan zapalny na rwie kulszowej. ani nie mówie jak bolało ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To polecam odwiedzenie Więcka. Mi pomógł i jestem zadowolony - bez jego pomocy chyba bym teraz nie mógł dalej biegac i kopać piłki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princekarol
z ortopedów w Krakowie mogę zdecydowanie polecić wspomnianego dr Więcka . Miałem wypadek , po którym niestety często towarzyszył mi ból kręgosłupa .. Chodziłam do pana dr na masaże , dzieki którym ból zelżał i tak się już nie męczyłem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Więcek to świetny specjalista - radzi sobie w każdym temacie i co ważne nie trzeba jakoś długo czekać na wizytę u niego. Bardzo dobrze poradził sobie z moim bólem kolana i dzięki niemu mogę nadal biegać spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulletproof1
Widze ,ze mnóstwo osób poleca dr Więcka , słyszałam już wcześniej o nim . Dodam ,ze mam problem ze stawem skokowym , w takim razie się do niego wybiorę . Macie jakieś namiary na niego ? albo znajde w wyszukiwarce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobrym specjalistą rzeczywiście jest Więcek. teraz ratuje moją kostkę po niefortunnym upadku podczas zimowych biegów. mam nadzieję, ze już wkrótce będę mogła wrócićdo formy i znów biegać jak dawniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśkakaśka1
Polecam poradzić się specjalistów w przylądku zdrowia, od lat tam chodzę z dzieckiem i zawsze jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubeczkowa
Witam , ja z kolei polecam dr Więcka dla kobiet w ciąży , które mają problemy z kręgosłupem , chodziłam właśnie na takie rehabilitacje będąc w ciąży i pan dr na prawdę mi pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowa aska
Rafał Więcek jeśli mogę polecić kogoś dobrego z doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popytaj tez znajomych, dla mnie to zawsze najbardziej wiarygodne źródło ;) dzieki przyjaciółce trafiłam na naprawde świetnego ortopedę w http://www.okulus.com.pl/ , który pomógł mi stanać na nogi po groźnym wypadku na nartach w wyniku którego miałam pozrywane więzadła w obydwu kolanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×