Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość telegena

Ortopeda w Krakowie

Polecane posty

Gość Lolusiak
Właśnie chciałam się czegoś dowiedzieć, ale chyba posłużę się opiniami i zapiszę się do Dr Więcka w ciemno :) Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuśka66
Ja leczyłam się u doktora Jana Paradowskiego z kliniki http://www.sport-med.pl Wykonywał mi zabieg rekonstrukcji więzadła ACL i jestem mega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Illinois
Tylko dr Więcek. Nie mam problemu teraz z kolanami, uratował mnie przed operacją lekami i dietą. A moja rzepka była o wymiany. Naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagooooda
Ja też bardzo serdecznie polecam dr Rafała Więcka. Naprawdę warto czekać do niego w kolejce! Ja jestem już po drugiej wizycie u Pana Doktora i jestem bardzo zadowolona. Dr Więcek posiada ogromną wiedzę i do tego jest bardzo sympatycznym człowiekiem. Konkretnie wyjaśnia co i jak. Nie zlewa pacjenta, słucha i odpowiada na pytania. To nie tylko moje zdanie, bo w poczekalni przed wizytą wszyscy bardzo chwalę dr Więcka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaWinkoo
Zgadzam się! Ja też polecam dr Rafała Więcka, a mi poleciła mi go ciocia. Na wizytę trochę czekałam, ale było warto! Dr zrobił od razu usg mojego kolana, stwierdził, że mam torbiel i zalecił zabieg ściągania tego płyny co jest w środku (czy jakoś tak), zabieg będę miała we wrześniu. Póki co bardzo sobie dr Więcka chwalę, miły i bardzo konkretny człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pillka
no wlasnie miałam okazję trafić do doktora Więcka z polecenia i chyba to było najlepsze co mogło mi sie przytrafić. Dobrze żę poszłam bo mam teraz zabiegi, rehabilitację i moje kolano o wiele lepiej teraz pracuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyłącze się do pozytywnych opinii o doktorze Rafale Więcku bo także mnie pomógł. Naprawdę zna się na kolanach(z tym problemem u niego byłam) i umie i chce pomóc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym doradzał się zarejestrować do pana Sydorchuka do Vitanea (strona gabinetu - www.vitanea.eu ). Mi pomógł z moimi bólami w stawach i kręgosłupie. Naturalna metoda, głównie polegająca na biorezonansie. O wiele zdrowsza niż łykanie kolejnych tabletek przeciwbólowych, które działały tylko na objaw a nie źródło bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja43
Ja mogę tylko potwierdzić fachową rehabilitację przeprowadzoną przez lekarza Rafała Więcka . Miałam kontuzję kolana ale już po kilku dniach ćwiczeń problem ustawał. Znów moge jeździć na rowerze i biegać :) Super lekarz ,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam doktora Rafała Więcka! W Krakowie jestem od niedawna, a do doktora udałam się kierując się dobrymi opiniami w necie i się nie zawiodłam. Doktor ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, tłumaczy, objaśnia, zleca badania - po prostu dobry lekarz z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAro34
Ja miałem nawracające problemy z łękotką i pomogli mi w fizjomedzie http://rehabilitacjafizjomed.pl.c Teraz wszystkim polecam lekarzy i fizjoterapeutów którzy tam pracują, można w szybki sposób wrócić do siebie. Sprzęt do rechabilitacji na wysokim poziomie i dobre podejście do pacjenta. Także polecam, chyba każdy znajdzie tam specjalistę od swojej przypadłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, mogę Ci polecić ortopedę tutaj http://cmp.krakow.pl/ . Po urazie kostki trafiłam do niego i dzięki rehabilitacji nie odczuwam żadnych skutków wypadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam doktora rafała więcka, super lekarz, wczesniej kazdy odsylal mnie z kwitkiem, a dopiero dr wiecek porobil badania i okazalo sie ze mam torbiel pod kolanem... bedziemy jakos teraz z nim dzialac na kolejnej wizycie. w kazdym razie dr wiecek jest dobrym specjalista, polecam go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ktoś z Wasz szuka gabinetu fizjoterapeutycznego to podrzucam namiary: http://www.rehabilitacje.org/ Ja na zabiegi chodziłam na ul. Zakątek 13 . Super rehabilitancji tam pracują. Miałam zlecone masaże kręgosłupa, nie powiem masaże bolały, ale teraz jest ekstra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareczekk
Helo halo jest tu ktoś jeszcze? Temat dosyć pilny :) Mam pytanie odnośnie tych gabinetów G&R, najabrdziej interesuje mnie gabinet na ul. Zakątek, bo mam najbliżej. Kumpel chodził do tego na Piwnej i miała rehabilitację kolana i bardzo chwalił sobie, ale mi bardziej pasuje ten przy ul. Zakątek. Jak długo czeka się na dostanie? Jakiego rehabilitanta z tego gabinetu możecie polecić? i jak oceniacie gabinet? Strasznie bolą mnie plecy w odcinku lędźwiowym, bo zleciałem z krętych schodów. Ból jest nie do opisania, więc szukam naprawdę dobrego rehabilitanta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymecki
mareczekk dawaj idź do tego gabinetu przy ul. Zakątek i się nie zastanawiaj. Nie będzie długo czekał. PEwnie zależy od ruchu, ale max to kilka dni. Ja chodziłem na rehabilitację do gainetu na Słomczyńskiego,więc z tego gabinetu mogę polecić rehabilitanta. Ale myślę, że każdy rehabilitant w tych gabinetach jest mega dobry, zna się na rzeczy i ma doświadczenie. Nie zatrudniliby mało doświadcoznego rehabilitanta tutaj chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm może nie w Krakowie, ale w Warszawie byłem w http://veritamed.com u pana Erwina Golenia, bardzo dobry ortopeda który zna się na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko234
Jeżeli chodzi o Kraków to tylko gabinet państwa Więcków. Krótko - profesjonaliści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salimole
To prawda gabinety dr Więcka sa chyba bezkonkurencyjne w Krakowie. Wszyscy je ze znajomych polecają i nie słyszałam żadnej negatywnej opinii o tych gabuinetach. Osobiście znam Piwnej, bo chodziłam tam jak miałam problem z kolanem i teraz niedawno z odcinkiem szyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś leczyłam się u dr Rafała Więcka i na szczeście udało się z kontuzji wyjśc, także polecam udać się do niego. Ja jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2132121
A ja Wam podrzucam namiary na tę rehabilitacje - http://www.rehaexpert.com.pl/ . To opcja rehabilitacji z dojazdem do domu pacjenta. Wiadomo, że osoby w różnym stanie potrzebują pomocy rehabilitantow czy fizjoterapuetow wiec to jest zawsze dobra opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elafonisi
Dla mnie nr jeden jeśli chodzi o rehabilitację i fizjoterapię to gabinety dra Więcka. Ja chodziłam na Piwną i dzięki rehabilitantom szybko podniosłam się po wypadku i wróciłam do sprawności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornicz00
Ja chodziłam na rehabilitację do gabinetu na Słomczyńskiego i w dość szybkim czasie udało mi się wrócić do sprawności. Dośc szybko udało mi się zapisać na zabiegi, więc jak ktoś szuka na już i dobrego rehabilitanta to mogę polecić ten gabinet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amuska
Dla mnie nr 1 adresem są zawsze gabinety G&R w Krakowie. Pracują doświadczenie rehabilitanci i dobrze wiedzą, jak pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajuris
Ja zaczęłam teraz zabiegi na Piwnej w gabinecie G&R. Zabiegi jak na razie mi odpowiadają, czuję powoli, że ból odpuszcza. Zobaczymy jak będzie po serii zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czupiczul
ajuris gabinet na Piwnej to dobry wybór. Ja czuję czasami ból w odcinku szyjnym i kilka razy do roku odwiedzam ten gabinet, po zabiegach jest mega poprawa. MAją tam bardzo dobrych specjalistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aceltin
Jeśli szukacie dobrego ortopedy, to polecam Wam wizytę w https://openmedical.pl OpenMedical, bardzo pomogli mojej mamie, która miała problem z kręgosłupem. Dodatkowo, na miejscu jest też Specjalista rehabilitacji medycznej, w razie konieczności, więc świetna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saquli
mi pomogli w gabiencie G&R na Piwnej, zabiegi przyniosły efekt i ból minął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćokrisa
najlepiej umówić się wG&R na zabiegi, można tam zacząc od razu co w przypadku pilnych przypadków czy silnych bólów jest bardzo ważne. I rehabilitanci są doświadczeni, potrafią pomóc i postawić na nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×