Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość telegena

Ortopeda w Krakowie

Polecane posty

Gość gośćtewok
ja też chodziłam na zabiegi do G&R, rehabilitant skutecznie poprowadził rehabilitację, ból minął. Warto iśc do sprawdzonego gabinetu, któy ma dobry sprzęt i doświadczonych rehabilitantów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bianca Kaim
A po jakich dokładnie jesteś urazach ? Ja miałam złamany obojczyk lewej ręki. Musiałam mieć rehabilitacje. Co do ośrodka... no nie wiem.. mi najbardziej przypadł do gustu ośrodek RehaExpert, ze względu na praktycznie brak kolejek, przystępne ceny. Podobało mi się też to ,ze rehabilitant edukuje pacjenta w zakresie pielęgnacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liruska
ja dostałam się na zabiegi na drugi dzień do gabinetu na Słomczyńskiego G&R i szybko pomogli mi stanąć na nogi. Rehabilitacje przyniosły efekt, ból minął a to było najważniejsze dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsroggi
ja właśnie rozpoczynam zabiegi w G&R tylko na piwnej, mam nadzieję, że też będzie tak dobrze i szybko kontuzja minie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dederka

no na pewno ci pomogą zabiegi. Nie ma co się męczyć z bólem, tabletki i maści tylko na chwile pomagają, a ból i tak wraca. A zabiegi to jednak troch,ę inaczej. Zwłaszcza jak są dobrze prowadzone. A w tym G&R mają dobrych rehabilitantów, więc efekt na pewno będzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka

ja polecam udac się do Pani Iwony Walczyk-Czapli z Rajtar Medica ponieważ jest świetnym specjalistą w dziedzinie ortopedii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czanya89

Ja będąc po złamaniu kostki z przemieszczeniem , potem po operacji, bo inaczej się nie dało, jak już tak zaczęłam stawać na nogę to wybrałam się do RehaExpert. Bardzo przystępne ceny, kolejek właściwie w ogóle nie ma 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowalek75

Ja po wypadku trafiłam do Prima Med do dr. Henryka Bisza 🙂 jest świetnym specjalistą ze świetnym podejściem do pacjenta i problemu. A dodatkowo tam u nich w Prima Med mają świetne świetne ceny i terminy na USG i RTG . Tak że polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2014 o 12:12, Gość mazgajkla napisał:

lelum_polelum1 i jak ta fala uderzeniowa? Bo też bym się do tego Więcka przeszła ale chciałabym wiedzieć najpierw?

Ja miałam i to całkiem niedawno i mogę śmiało polecić, cenowo też okej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×