Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ervvbb

podróż poślubna - wasze plany/marzenia

Polecane posty

Gość ervvbb

Gdzie planujecie, chciałybyście czy macie zamiar pojechać w podróż poślubną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ervvbb
jedziemy do Kenii, co prawda tylko tydzien, szybko zleci ale marzyłam o takiej podrózy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thorgalll
Egipt, dwa tygodnie smazenia sie na piasku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko i wyłącznie Amsterdam
tam się poznaliśmy, mieszkaliśmy ponad rok. Cudowne miasto, życzliwi ludzie... I choć przez 5 lat sporo kawałków globu ziemskiego zwiedziliśmy Amsterdam jest naszym ulubionym kawałkiem Świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze narzeczona
a ja wychodze w sobote za maz, we wtorek wyjezdzamy w podroz poslubna na DOMINIKANE:) juz sie doczekac nie moge, tam sie zakochalismy w sobie, chociaz zapoznalismy sie w Turcji:) pozdrawiam was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
na Dominikanie jest teraz pora deszczowa :D:D gratuluje pomysłu pewnie było TANIO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym chciała na Islandie
Nie moge go za bardzo namówic :P Ale pracuje nad tym, on by wolal 2 tygodnie brzuchem do gory lezec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdzie nie jedziemy kupilismy
mieszkanie za gotowke i teraz chcemy je urzadzic i wyremontowac pozatym czasu nie mamy na wakacje troche szkoda ale nie mozna miec wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość humbaaa
Jade na Majorke :) wszystkie egipty, Tunezje, Turcje, Grecje, Wyspy K. mamy juz za sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi86
My na Cypr, wyspę Afrodyty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xfjngv,
nigdzie, może kilka dni nad nasze morze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiooooooooooo
do Włoch na dwa tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el ninka
no plans , no future

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiooooooooooo
moim zdaniem to juz nawet podroz do wloch jest bardziej ekskluzywna niz na majorke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie nigdzie nie pojadę bo wszystko wydamy na rozpoczęcie budowy domu :D. Ja już znam mojego "praktycznego" mężczyznę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my prawdopodobnie polecimy na Teneryfę lub Majorkę na dwa tygodnie ale to aż we wrześniu - bo ślub dopiero na koniec sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nepal i Indie plus kilka dni w Singapurze i prawdopodobnie w Dubaju, o ile akurat przyjaciel tam będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kirko3434
W podróż poslubną planujemy jechać już dłuszy czas, ale zawsze cos wypada, poza tym tak trudno się zdecydować na tę jedną ofertę, poki co mamy klilka na oku i są to przede wszystkim oferty z allinclusive.com.pl, bo jest to przebogata stronka, na której mozna znalezc tansze i drosze oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giulia25
My byliśmy dwa tygodnie na Gran Canarii:) Było super, polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadorewi
Hmm, ja marzę o wyjeżdzie za granicę i naprawdę coraz częscie zastanawiam się nad wyborem wyjazdu z oferty allinclusive.com.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiedziłam już
wiele miejsc, pozostają mi w sumie tylko te egzotyczne miejsca jak np Dominikana, Indie, Sri Lanka, Dubaj, Kuba Tajlandia, Kenia, Malezja... Jeszcze nie zdecydowaliśmy się gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Penelope24
Moja marzenia są rozległe, co tu dużo mówić, mam kilka miejsc na oku, niektóre jednak przerażają mnie swoją ceną, właściwie to najbardziej marzy mi się Meksyk, z racji kultury tam panujacej i klimatu. Chciałabym zobaczyć to drugie oblicze kontynentu amerykańskiego, równie interesujące jak Stany. Widziałam kilka ofert wyjazdów w te rejony na stronie allinclusive.com.pl, cenowo jest ok, warunki doskonałe, dlatego zastanawiam się z ukochanym, czy właśnie tam nie polecieć w tę jedyną taką podróż w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W każdym temacie
O podróżach pojawia się allinclusive.com a oferty jak na travelplanet.pl tyle ze można kupić wycieczkę np z wylotem z Berlina. Masakra. Lepiej już samemu zorganizować sobie jakaś podróż i potem przynajmniej ma człowiek żal sam do siebie. Zanim wykupicie wycieczkę polecam tripadvisor.pl opinie ludzi z całego swiata i zdjęcia hoteli zrobione przez gości. To nie reklama ale bezcenna rada. Podrawiam podróżników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dubaj w lipcu.....
powalilo was!?!?!?!?!? przeciez tam bedzie ponad 40 stopni!!!!! polecam Lava cake z baskin robbins w dubaju....pychaaaaaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wraz z meżem zrealizowaliśmy już nasze marzenie. Było nim zwiedzenie USA – udało nam się to podczas miesiąca miodowego. Byliśmy z biurem www.zory.expertwakacje.pl – przyznam się, że w stanach jest co oglądać. To wielki kraj, bardzo ciekawy kulturowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my pojechaliśmy do Jeleniej Góry :) i tyle w temacie, dostaliśmy sporo pieniędzy od gości, ale kupiliśmy za nie samochód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×