Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mężczyźni którzy nie chcą

Mężczyźni którzy nie chcą dzieci!!!

Polecane posty

Gość AgnesB.
tylko, że w Polandii jest ten problem, że każdy musi chcieć mieć dzieci. Nie szanuje się innego zdania. Jak nie chcesz, to ci wszyscy mówią, że chcesz, tylko jeszcze o tym nie wiesz. Państwo też próbuje zmusić kobiety do niechcianego macierzyństwa. Nawet sterylizacji nie można zrobić. A jestem dorosła i mam prawi decydować o swoim rozrodzie i swoim ciele. Polska to piekło dziecioróbstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzę w swój sukces.....:O ty takie sobie jaja robisz nie? pomódl się o rozum może:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedłuzenie gatunku to sama
ale co znaczy sukces sam w sobie? na czym miałby polegac? dla kogo być? po co? jresli nie byłoby ludzkosci? ktos niedawno na kafe porownal stwierdzenie - " ok, ja nie chce miec dzici, przez to ludzkośc nie wygInie" do " ok, jak ja ukradne w supermarkecie, to supermarket od tego nie padnie". Wiec co - zachecac do tego? Jaki sens? Dodam jeszcze - rzuccie okiem na biografie sławnych, na ludzi sukcesu - akurat nie przeklada sie to na dzietność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam faceta takiego
ale gdzie takiego szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to niech każdy żyje własnym życiem, jaki sens jest kogokolwiek przekonywać skoro dana osoba już ma swoje zdanie. Nie macie większych problemów? Jeden chce, drugi nie chce i co komu do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 001
jednak zaczyna być coraz bardziej widać, ze natura wie, co robi - niektóre geny należy wyeliminować i do takich genotypów zaliczyć by nalezało anete 210 i jej podobne. mamy wyjasnienie ich niechęci do posiadania potomstwa w naturalym procesie zwanym survival of the fittest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty od sukcesu - więc jednak jaja:D gratuluję poczucia humoru, na serio w dzisiejszych czasach nie każdy potrafi żartować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co rodzic bachory
jak kazdy facet zacznie robic z siebie debila po porodzie, 90% lypie wtedy wzrokiem za inna na ulicy, same zdrady i chamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ameliiiia
ZS - milo Cie znowu widziec na kafe, weselej bedzie ale daruj sobie namawianie mnie czy Anety do czegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co rodzic bachory jak kazdy facet zacznie robic z siebie debila po porodzie, 90% lypie wtedy wzrokiem za inna na ulicy, same zdrady i chamstwo tak, zdrady to wina dzieci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnesB.
Do dziecioróbstwa nakłaniają ludzie, którzy zostali z musu urodzeni. Próbują przekazywać pałeczkę dalej i presją społeczną gwałcić psychicznie innych wolnych ludzi. Gdybym myślała że świat jest cudowny, być może bym się mnożyła. A wy dziecioroby róbcie bachory, nie myślcie za dużo półgłówki. Niech wasze dzieci żyją sobie w piekiełku, które dla nich stworzycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 001
he he, cyrk za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co rodzic bachory
a kto powiedzial ze to wina dzieci? to wasza wina! poczytaj sobie troche na forum, wiekszosci facetom odbija po porodzie bo nagle konczy sie seks 24 godziny na dobe i trzeba zajac sie dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"001, zawsze szczery to stare ścierwa z mordą jak kupa i stad ich wywody" No właśnie od razu widać jacy to "ludzie". Każdy wie że są nikim, czy w realu czy w świecie wirtualnym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ameliiiia
ZS - ktos Cie musi trzymac w ryzach a tylko ja umiem to robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co rodzic bachory
to wy mezczyzni powodujecie ze nam nie chce rodzic sie dzieci...przykladowo bylabym mega kretynka decydujac sie na dziecko przy pensji 1500 zl....Ryzyko takie, ze mezowi cos strzeli do lba i zostane bez srodkow do zyciai bede zebrala o alimenty.A moje dziecko cebuli jesc nie bedzie! Dlatego aby zakladac rodzine trzeba dobrze zarabiac, kobieta ma dobrze zarabiac-min 3 tys aby sama sobie poradzila i to w malym miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgnesB - musiałaś miec naprawdę fatalne dzieciństwo i hm większą część życia:O Tak jak piszę, nikogo do niczego nie nakłaniam bo jaki w tym mój interes? Ale wierz mi, że nie każde dziecko to bachor a nie każde dzieciństwo to piekiełko. Aha i nie wszyscy ludzie chcący zostać rodzicami to dziecioroby:) Wiem, że ciężko pojąć:) Życzę wszystkiego dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedłuzenie gatunku to sama
o, widzisz , wlasnie szczery, nie zapamietałam, ze to był twoj argument o kradzieży - bardzo sensowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyźni którzy nie chcą
Widzę, że prowo się rozkręciło. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnesB.
Aggie, mi nie chodzi o to, że Ty do czegoś nakłaniasz. Czyni to społeczeństwo katolickie. To jest na prawdę duża presja społeczna. Większość kobiet się jej poddaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×