Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mężczyźni którzy nie chcą

Mężczyźni którzy nie chcą dzieci!!!

Polecane posty

bo nie życzę sobie wmawiania, że jestem wynaturzona z racji mojej niechęci do dzieci jak ich posiadania. :-) boki mozna zrywac z niuni, napisz skarge do trybunalu europejskiego i jeszcze raz - podobnie jak jagienka, pod zadnym pozorem sie nie rozmnazaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i jeszcze raz - podobnie jak jagienka, pod zadnym pozorem sie nie rozmnazaj" Ty mi pisiorze nie będziesz mówił co mam robić a czego nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedłuzenie gatunku to sama
zdumiewa mnie że , wydawałoby sie, dorosli, w kazdym razie piśmienni ludzie nie pojmują,ze dziecko to stadium człowieka. Nie ma na swiecie człowieka, który nie bylby dzieckiem. Nie ominie sie tego. Nie wytępi sie dzieci, nie likwidujac ludzkosci. jak mozna nie rozumiec takiej oczywistosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie wiem po co ja w ogóle z nimi pisze, niech sobie stworzą własny temat gdzie będą krytykować kobiety, zwłaszcza te posiadające swoje zdanie. Zbiorą się tam wszystkie pisowskie prawiczki. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mozna nie rozumiec takiej oczywistosci? na podobnej zasadzie - jak mozna dziecko wrzucic do smietnika, jak mozna dziecko nazywac bachorem, jak mozna dziecko zgwalcic niby ciezko to pojac ale jednak mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwłaszcza te posiadające swoje zdanie. o posiadaniu zdania moze mowic czlowiek, ktory: a) posiada rozum b) posiada argumenty c) umie sie wyslowic przykro mi, odpadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze szczery, ja swoją wartość znam i śmiecie (zwłaszcza pisory) nie będą mnie osądzać. Dla mnie jesteś chorym "człowiekiem" i nie możesz znieść tego, że ktoś chce spędzić życie po swojemu, a nie iść utartymi ścieżkami- mąż/żona, dzieci, dom, pies, kotek, ogródek i chuj wie co jeszcze. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie możesz znieść tego, że ktoś chce spędzić życie po swojemu no patrzcie, niunia wciaz nie czai, przeciez ja ci z calego serca zycze bys dotrzymala slowa i nie rodzila dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedłuzenie gatunku to sama
zawsze szczery - wrzucanie dzieci do smietnika to kwestia moralnosci, co innego beznamietne zdanie sobie sprawy z oczywistosci , ze kazdy człowiek był dzieckiem i bez dzieci ( czyli potem ludzi) i - nie bedzie komputerów, mieszkan, samolotów, biur podrózy, kochanków, sklepów z ciuchami, filmow, zupy pomidorowej , majtek - przecież nie bede wymieniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedłuzenie gatunku to sama
i stane jednak w obronie prawa facetów do wyrazania zdania na powyższy temat - rakiety na ksiezyc wymyslili ludzie, którzy nigdy tam nie byli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pff ja doskonale wiem że każdy dorosły był dzieckiem no i co z tego? Czy z tego powodu mam rodzić dzieci i wychowywać kolejnych ludzi? Ja nie mam najmniejszego zamiaru tego robić, ale wiem, że zdecydowana większość jednak chce, więc nie martwcie się- nie wyginiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedłuzenie gatunku to sama
ja sie nie czepiam tego,ze ktos nie chce miec dzieci, tylko kretynskiej argumentacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko kretynskiej argumentacji a ja braku argumentacji i zalosnych prob racjonalizacji oraz prymitywnych atakow in jagienka style :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy z tego powodu mam rodzić dzieci i wychowywać kolejnych ludzi? do trzech razy sztuka pod zadnym pozorem masz ich nie rodzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedłuzenie gatunku to sama
szczery - zdziwiłbysie, wiedzac, ile kobiet -profesorów pracuje w osrodkach badawczych w USA, takze w dziale astrofizyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tylko kretynskiej argumentacji" Co?! Nawet nie masz prawa czepiać się czyjejś argumentacji bo to nie jest twoja sprawa. Ktoś może powiedzieć, że nie chce mieć dzieci "bo tak" i możesz jedynie taką osobę cmoknąć w tyłek. Jakie trzeba mieć nudne życie, żeby aż tak wtrącać się do cudzych postanowień jeszcze tak bardzo prywatnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzac, ile kobiet -profesorów pracuje w osrodkach badawczych w USA, takze w dziale astrofizyki nie zdziwilbym sie i nie, nie chce mi sie teraz tlumaczyc oczywistej sprawy jaka jest przewaga potencjalu umyslowego mezczyzn nad kobietami i dlaczego ma to swoje korzenie w naturze i dlaczego kobietom kiedys bylo trudniej sie wybic a teraz jest mniej trudno ale tak, byly, sa i beda wybitne kobiety w swiecie sztuki czy nauki, to jest oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze kretyn zawsze szczery wziął ten sam cytat co ja. Ale dobra rada: następnym razem fragment czyjejś wypowiedzi bierze się w cudzysłów, głąbie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie trzeba mieć nudne życie, żeby aż tak wtrącać się do cudzych postanowień jeszcze tak bardzo prywatnych. jakim trzeba byc pustym czlowiekiem, by swoje prywatne wybory deklarowac na anonimowym forum i jeszcze szukac dla nich poklasku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×