Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mężczyźni którzy nie chcą

Mężczyźni którzy nie chcą dzieci!!!

Polecane posty

Gość gość
mężczyźni którzy nie chcą wiesz nie wszyscy faceci muszą mieć dzieci,co szukasz takiego który w****** ciebie i zapłodni żebyś mogła dostać 500,nie cierpię nawiedzonych babiszonów która chcę się rozmnożyć,ja żyje w związku z facetem ponad rok i nie zależy jemu na dzieciach.Oboje nie chcemy mieć dzieci,bo nie czujemy instynktu bycia rodzicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobieta i tez nie chce dzieci :P nie mam tez ochoty na malzenstwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A żeby nie zajść w ciąże to daje facetom się dymać tylko w usta i doopsko ! :-D Tak jest najlepiej !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to juz jest nas dwie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wiele takich kobiet i facetow 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze jest dymanie w cacao na dwa baty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze jest dymanie w cacao na dwa baty xxxxx napisał ten co dymanie widział tylko w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość facetów nie chce mieć dzieci tzn. chce ale tylko żeby spełnić przekonanie o przekazaniu samczych genów. I tak bez zastanowienia robią. Jednak gdy już to dziecko jest (czyli maja co chcieli tak bardzo) to okazuje się ze to nic fajnego. Co gorsza- żałują swojej decyzji bo nie wiedzieli co to znaczy. I są zdrady, rozwody, samotne matki. Gdyby dzieci były takim wspaniałym przeżyciem dla faceta to 60 proc. mężczyzn nie brałoby rozwodu gdy są dzieci. A uciekają aż pieprz rośnie. Uciekają do bezdzietnych koleżanek z pracy z którymi- już po porównaniu- chcą żyć szczęśliwie i normalnie, a całe to piekiełko zostawiają żonie, rzucając ochłapem (alimentami) między wycieczka z nowa kobieta, a wyjściem z uśmiechem do kina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli jestes kobieta I nie chcesz miec dzieci, to musisz sobie znalezc faceta, ktory te dzieci juz ma. Wtedy na 99,9% nie bedzie cie meczyl rozplodem. Tylko Ja osobiscie jako bezdzietna kobieta nie chce dzieciatego, bo przy pierwszym pierdnieciu jego dziecka poleci do niego, a ciebie ma w doopie. Poza tym ta swiadomosc ze jestes tylko materacykiem do bzykania. Nie dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilia 001
Nie wiem jak inni, ale Ja mam docs!!! Mam37lat nie mam dzieci I spotykam samych zdeperowanych facetow. Jak mowie ile mam lat i ze bezdzietna, to jakby im odwalalo. Kazdy zaczyna piepszyc o dziecka has, tak jakbym to Ja byla zdesperowana je miec. Nie spotykam sie z dzieciatymi bo cos za cos. skad to parcie facetow na rozplod? Moze dlatego, ze to nie oni odwalaja "czarna robote " wiec szukaja naiwniary. Potem I tak wszystko przewaznie zostaje na glowie kobiety a co zyja jak dawniej. To jest miedzy innymi powod dlaczego nie mam dzieci. Sama sie meczyc nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety wspolczesne nie chca dzieci i rodziny za to chca wolnego niezobowiazujacego seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwłaszcza kobiety w mniejszych miastach mają p/r/z/e/j/e/b/a/n/e !. Obmawiają je i gadają coś jak '' napewno z nią coś nie tak ! A goowno c***issdo do tego jak ktoś nie chce to jego sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bachory to tylko obciążenie,ja ich nie znoszę i nie chcę mieć jako facet - ale jak chcesz mogę oddać swój materiał do próbówki i zrobię cie mamą haha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka to pewnie jakiś kartofel z z pisu,nie dość że chce zaciażyć z byle kim i jak najszybciej to jeszcze 500 plus hehehe żałosne oto polska małomiasteczkowa - byleby mieć bo gadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciul z genami w większosci i tak rozmnązają sie tylko ludzie z najniższym iq - bez dochodów,pracy ,kariery ,beneficjenci 500 plu,odpowiedzialni wpierw budują karierę,zaplecze materialne,gdyby to ode mnie zależało wporowadził bym zakaz rozmnażania sie osób zagożonych biedą egzystencjalną - z takiego dzieck i tak potem nic nie wyrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Spora ilosc dziewczyn ktore pisaly w tym watku, wyjechala zagranice. Mialam dawniej kontakt z kilkoma kobitami stad, ktore juz nie udzielaja sie na kafe, i wiem, ze w koncu odkad wyemigrowaly, sa nie dosc ze szczesliwsze, to nikt sie ich nie czepia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.11.06 Ciekawe czy ktoś z tego topiku zmienił zdanie. ewentualnie wpadł. '' l Tego juz nie wiem, bo nie utrzymuje juz z nikim kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za tępe ścierwo stworzyło ten temat?Ahh,pewnie szmata,której nikt nie chciał i wylewa swój jad na forum :D Obyś zdechła szmato XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdziwi/'a/byś się gdybyście wiedzieli ilu/ ile jest takich mężczyzn i kobiet w Polsce, którzy NI CHCĄ!. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szukam takiego faceta, który ma już dzieci i nie chce więcej bo jestem bezpłodna i nie chce nikomu "zablokować genów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy i te wasze kariery a potem zastapia was muzulmanie. Kolejne bzdurne myslenie, ze dzieci ma tylko patologia. Co za bezmozgowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam zamiaru mieć bachorów,tym bardziej z polką.Wy polki jesteście zwykłym ścierwem z wiecznie naburmuszonymi ryjami,zero w was ambicji,kultury i kobiecości.Rzygam wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie chciałem dzieci. Żona mnie wrobiła. Kocham dzieci , nie kocham żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są tacy ale nie w pipidówach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej

ja rowniez mam 30 lat u szukam kobiety ktora nie chce miec dzieci a nigdzie takiej nie moge spotkac..jezeli tu jest taka napisz na maila andrzejandrzej9997@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Z jakiego miasta jesteś Andrzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wroclaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×