Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maja34

Czy żeby poznać faceta trzeba się najpierw z nim przespać?????

Polecane posty

Gość Maja34

Nawet jak, któryś nie mówi od razu o seksie to i tak się na tym kończy. I wówczas to juz nic ich nie interesuje oprócz tego by się ze mną przespać. Czy w tym wieku to jest normalne? Trzeba zacząć od seksu by poznać faceta na życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkodagadaccc
zadajesz pytania jakbyś miała 17 lat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja34
mam 34 lata. Rozumiem, że nie będziemy chodzić miesiącami za rączkę, ale zanim się z kimś prześpię to wolałabym tego kogoś chociaż trochę poznać, polubić!! Czyli to jest normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamućka
Faceta najpierw trzeba poznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sami popaprańce
ja nie wchodze w takie układy, w żadne w sumie nie wchodze, chce rozwkitającej miłości z euforia i rozpędem namiętnosci, ale to się zdarza tak kurwa rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachaaa88333
sypiajac z facetem na 1 czy 2 randce to mozesz poznac czy lubi na zyrandolu czy na parapecie. to juz nic ich nie interesuje oprócz tego by się ze mną przespać-sama sobie odpowiedzialas na pytanie, ze nie!! oczywiscie ze sa pary, ktore od razu ida do lozka i sa szczesliwe wiele lat. ale to sie nie zdarza za czesto. jak poznajesz faceta to czujesz czy jest chemia jedno czy dwustronna! jezeli jednostronna to nie warto w nic wchodzic:) oczywiscie, ze bedac w pewnym wieku nie idzie sie do lozka po kilku miesiacach znajomosci. jezeli jest miedzy obojgiem ludzi chemia to nie nalezy tego odkladac, ale jezeli ty myslisz: facet ma na mnie chcice, ja na niego nie bardzo, ale moze jak dam mu sie puknac to zostanie ze mna na dluzej... to wtedy odpusc sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×