Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ananika

Szukam wolnego pana koło 40..do partnerkiego związku

Polecane posty

Dzień dobry! :) Wzruszam się rano, gdy mój sąsiad znad przeciwka wiesza pranie (jeszcze w pidżamie) :) Marne to nasze życie, ulotne... Nigdy nie byłam zwolenniczką polityki pana Leppera, ale tak po ludzku bardzo mi przykro... Znam ten moment z własnego doświadczenia, gdy "stoi" się pomiędzy dwoma światami... Widocznie moja psychika była jeszcze zdolna dokonać właściwego wyboru... Miłego dnia dla Was wszystkich, pomimo wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolllka.
Witam i zycze Wszystkim milego dnia . Basiu cos nastalgia dzisiaj Cie ogarnela . Ja powinnam juz spac , ale boli mnie glowa i nie moge usnac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest po pierwszej w nocy i zle napisalam Fiollka , nie zauwazylam , dlatego wyszlo na czerwono .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznam
Jestem ale z dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiollka dobrej nocki, aż fajnie to brzmi...u nas środek dnia:) Już się zastanawiałam czy wszystko u Ciebie ok... Wszystkim (Nowym i Starym) miłego dnia! "Piekę" ciasto...i na spacerek zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkicj ,po dłuższej nieobecności:( kacperduch- problem mam z pocztą, ktoś mi chyba zrobił psikusa:( Co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kacper Jak Ci minal dzien ? Szkoda , ze nie doszlo do spotkania z Ananika , moze w niedalekiej przyszlosci , Wy mieszkacie tak blisko siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×