Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ananika

Szukam wolnego pana koło 40..do partnerkiego związku

Polecane posty

Max , jak wiesz wolne niewiasty tu piszace sa obecnie poza zasiegiem internetu . Ananika odpoczywa w Blugarii , a Magielek pojawia sie i znika . Mysle , ze to powinnoscia mezczyzny jest podrywanie . Kobiecie nie wypada sie narzucac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] Fiollka. Max , jak wiesz wolne niewiasty tu piszace sa obecnie poza zasiegiem internetu . Ananika odpoczywa w Blugarii , a Magielek pojawia sie i znika . Mysle , ze to powinnoscia mezczyzny jest podrywanie . Kobiecie nie wypada sie narzucac ." Wolę narzucanie niż ignorancję:P.Mam większe problemy niż natrętna wielbicielka:P.Tylko głupcy uważają to za istotny problem:P.Dopiero wtedy madrzeją jak dorywa ich nieuleczalna choroba w stylu zniszczenie mózgu albo obcięcie rączki czy nóżki:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co i nic
jest tu kto ? max ty trollu , masz nie tak pod sufitem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Magielek nareszcie Kacper Cie dopadl , zawsze sie mijaliscie . Ananika jutro wraca z Blugarii , mysle ze podzieli sie z nami wrazeniami . Basiu jak Ci minal weekend z ukochanym , Ty chyba zapomnialas o nas , no ale milosc jest najwazniejsza . Gorace pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiolka, kochana, buziaaaki:) kacper, z moją pocztą to są perypetie ach:o Ktos mi ciagle blokuje haslo:( Myslę, że nie ma co na niej jeszcze pisać, nie chcę ,żeby ktoś czytał moją prywatna korespondencję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie nikogo nie było? W K-cach? Ja do Was nie pisałam, bo podróżowałam trochę po PL, jednak, gdzie mogłam złapać Wi-FI, to Was czytałam:) Jednakże nie miałam nerwów pisać na smartfonie, a kompa nie zabierałam, bo bym się zbyt często gapiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłoszę sie jeszcze do Ciebie, na pewno. Tu na forum nie ma co podawać, bo wpadnie ktoś poza nasz krąg znajomych i będzie sobie robił jaja. Ty facet, to nie będzie miał takiej może odwagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×