Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ananika

Szukam wolnego pana koło 40..do partnerkiego związku

Polecane posty

Pozdrawiam tych którzy czytaja i nie pisza,i tych którzy tworzyli ten topik od pierwszych chwil.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu jakas zywa istota;) Dzień dobry:) Co tam słychac?Jak samopoczucie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapracowana jestem, że już mi ręce opadają. Trochę dokończenie mieszkania, malowania, porządków. Sprzatam i latam ze ścierkami.Ale już koniec na szczęście. Powiedz jak tam po wczasach, opalona? Zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,to masz najczarniejsza robotę,ale juz chyba prawie koniec? Tak,opalona jestem bardzo do tej pory,pytali sie mnie dzisiaj czy mam rajstopy-bo takie ciemne nogi miałam;) A wczasy ok,hotel,jedzonko polecam,natomisat samej Bułgarii nie polecam....Pierwszy raz w zyciu wracałam do Polski-i jedyna mysl gdy patrzyłam na polski krajobraz-jaka ta Polska jest piekna!:) Jakie plany na najbliższe wolne dni? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie koniec, zostały mi już "tylko" trzy okna 1 trzyskrzydłowe i 2 dwuskrzydłowe:-D Lubię wieelkie okna, światło dzienne, ale mycie to porażka.Po jednym muszę pół dnia odpocząć.:o A plany, jadę na week. za miasto, ostatni week. spotykamy się całą paką, żeganmy lato, wakacje:) A Ty? Co będziesz porabiała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okna...oj,oj.....jak mi sie udaje-to wrabiam w to córkę;) Fajnie,ze masz taka pake na wyjazdy...Ja?nuda,nuda...Ale przymierzam sie do ZAkopca i może chociaz dolinki zaliczę..Namawiam córkę,ale ona taaaka oparna;) Kiepski ze mnie kierowca,bo jeżdże zaledwie 2 rok,więc taki wyjazd (tak daleko;) )-to wyprawa życia...nie wiem czy dam sobie radę....:) Ale-chce wyrwać sie z domu,bo w przyszłym roku to praca juz taka serio,serio;) Masz dzieci?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam dzieci, a paka znajomych, to w zasadzie mieszkają obok, mieszkam na osiedlu gdzie są sami młodzi i tak się zaprzyjaźniliśmy ze sobą. Chociaż ostatnio każdy zabiegany i trudno nam się w pełnym składzie spotkać. "zabieram" jeszcze ze sobą 2 kumochy z pracy nawet się do nas dopasówły i tak się spotkamy...To w zasadzie hotel a wokół drewniane małe domki w lesie i super pole do piłki, ogniska :)grilla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam zazdrosczę:) Tego własnie mi brakuje:) A ta sa pary czy jak?Chodzi o to czy nie ma jakis zazdrości czy tez damsko-meskich nieporozumień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są 2 pary, ale takie na luzie, że nie w glowie im podejrzenia:) reszta to ludzie w związkach np. na odległość, lub i sami też. Jesteśmy grupą znajomych, przyjaciół, można tak powiedzieć.:) naprawdę wszyscy bez zarzutu. Miejsce jest fajne koło Siewierza, te domki:)Pisałaś kiedyś o Pogorii, chyba tak? Więc jesteśmy z bliskich stron:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze,prosze-wiem gdzie to jest:) Bywam tam nieraz:) Oj-to gdzie Ty moja droga mieszkasz?Moze to samo osiedle?:) Bo ja tez na osiedlu gdzie sa sami młodzi ludzie(opróćz mnie;) )-to nowe osiedle TBSu...:) A TY?:) A co do związków na odległość-wierzysz w wierność każdej ze stron.....?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana-to my bliskie sasiadki:) Ja pracuje w Katowicach:) To może dzisiaj wspólna dyskoteka.....?:) Taka mam ochote iśc na terapię taneczną,a nie mam za bardzo z kim....... Może dasz się namówić?:) W CLubie 80 w Siemianowicach dzisiaj grają......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parę % znajdzie się wiernych, może z 3%:)w ogóle. Ja nie wnikam w układy tych ludzi, których znam. No ale mi się posypał związek na odległość partnerski, nie mogłam uporać się z myslami, co ta druga osoba tam robi w danej chwili. Rozmijaliśmy się:(potem już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak siadłam przy komp. tak tutaj tkwię, bałagan jeszcze ale już nie mam siły:o Nie dam rady się"wypacykować" nawet, dzięki, ale masz fajny pomysł, tak trzymaj:)Trzeba się ruszać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj moja kochana magiel-daj się skusic na tańce;) Impreza dopiero zaczyna sie koło 22-więc masz duuuzo czasu:) Może jednak wyluzujemy sie troszkę?:) Ja kocham taniec....To dodaje mi sił,pomaga.... A związek na odległośc tez przerabiałam,to fikcja.......wczesniej czy później każdy podzieli nasze zdanie.....niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananiczko, ja nawet ledwo łażę, a dopiero taniec dzisiaj. Nie dam rady dzisiaj naprawdę. Nawet bym się nie dowlokła:( Honza chetny/a?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za czasy nastały:O:( Dziewczę hoze prosi sie faceta na tańce buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu niedorajda facio:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Honza-niedorajda z Ciebie:) Czytasz bez zrozumienia:) Magiel-to sliczna i atrakcyjna kobietka!!!!:) Honza-na naszym topiku jest zwyczaj-że trzeba sie łądnie przedstawić:) Stan cuwilny,płeć,ile latek,jaki zawód i ile zarabiasz?;);) hihi....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×