Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ananika

Szukam wolnego pana koło 40..do partnerkiego związku

Polecane posty

Gość od bajki o duszku Kacperku
On był dobrym duchem, przyjaznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy chodzi ci o nick
Martinella Pozdrawiam - Martinella ......::::"Dobry Duszek kafeterii"::::.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srutu tutu kilo drutu
duch się zjawił i rozpierdala kolejny topik Który to juz będzie duchu 50? 100? 2000?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszek to kochany
człowiek, nic złego na niego nie pozwolę powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srutu tutu kilo drutu
Taaaa, bardzo kochany... Wpada do każdego w miarę normalnego topiku i zamiast kulturalnie dołączyć się do dyskusji to on zawsze zaczyna od wykoszenia konkurencji swoimi głupawymi przytykami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszek to kochany
13:22 [zgłoś do usunięcia] kacperduch dlatego jestem za aborcją pozdrowienia BEZ KOMENTARZA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy sie produkujecie
autorka ma was w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie.ją już w pracy za tzw.otwartych salach o szkole.pisze do was z netu w komórce.za tydzień w czwartek już zaczynam nowy rok szkolny.z wyjazdu do Bułgarii-jedynie najpiekniejszy był widok przez okno w samolocie.ją ogólnie boję się latać,panikuje,ale te piękne białe obłoki które były pode mną i słonko odbijającę w nich swe złocisto promienie-to bajka. Fiolka chyba pytała czy kogoś poznałam,nie,a nawet nie myślałam o tym,jakoś osiadłam na laurach pod tym względem i dałam sobie na luz;-) myślę jak tu się za dużo nie narobic-a nauczyć się szybko języka angielskiego:-)bo jednak cienias jestem,i za bardzo znajomością języka obcego na wyjeździe się nie popisałam:-)chyba jaki kurs,albo to co reklamują,okularki na oczy i język sam wchodzi do głowy:-)nawet jeśli nie mam czasu tutaj pisać,to czytam was systematycznie.fajnie że jesteście..piszcie co u was.pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmncdfrtl
hellol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertsfdfvjdhc
to Twoje radijo helloł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.widze ze wszyscy zabiegani,a moze po prostu brak checi na pisanie-gdy trudno wyczuc kiedy kto z nas tutaj sie pojawi.ja juz aktywnie chodze codziennie do pracy,przygotowania,jutro konferencja.moja kolezanka mowila-ze jet na takim forum gdzie jest ich 50...wszyscy sie ze wszystkimi znaja,pokazywala zdjecia ze zjazdów forumowiczów.No niesamowite,jestem pod wrażeniem.Bardzo fajną paczke stworzyli,lubie sie,i pomagaja sobie wzajemnie.... Ale mam lenia:) słonko za oknem,i żal tylko kończących sie wakacji.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×