Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ananika

Szukam wolnego pana koło 40..do partnerkiego związku

Polecane posty

Magielku-wiesz....cos tam działą na mnie gdy mniej jem,ale ile mnie to kosztuje.....:) A później jak późna nc nastanie-to lodówka jest moja;) nadrabiam ;) i słodyczy nie,dziekuje,a jak przyjedzie dół-to caa czekolade wtrąbię i jest mi dobrze;) ale chleba staram sie nie jeść,masła,soków nie piję i farbowanych-gazowanych napojów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magiel ciesz sie że teraz.Pózniej mogłoby być jeszcze większe rozczarowanie.:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Honza, zadałeś nam pytania? Gdzie i jakie? Bo my Tobie, owszem bez odp.:( Oj ja słodyczy Ananiczko też podjadam, normalnie jak dziecko...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Honza-my tutaj na szczęście takich fajnych facetów mamy (anfy,pomarańcza,kacper)-że jakoś nas Twa tajemniczość specjalnie nie rusza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magiel nie będziesz kontynuować rozmowy ze mna jak się dowiesz prawdy ode mnie.Dlatego stosuję uniki.Teraz oczekuję od was odpowiedzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:31 [zgłoś do usunięcia] *HONZA* A co Wy w parytecie wiekowym powyżej anizeli temat jest??-- i gdzie ta odpowiedz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magielku-podobno jak sie je czekoladę,słodycze-to naukowcy dowodzą,że uwalnia sie hormon szczęścia....I dlatego wtedy jak dzieci czujemy sie dobrze,szczęśliwsi....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananiczka, przez to obzarstwo przy kompie to nie widziałam Twojego wpisu z czekoladą, No to ja powinnam być wiecznie szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magiel nie baw sie w ogrodniczke i nie przesadzaj.Takie juz życie mamy ,ze większość na poważnych stanowiskach są Izrealitami.Widziałas Ty kiedykolwiek aby byli robotnikami czy biedotą społeczna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez nikt nie zabrania Ci otwarcie o tym mówić.A co Ci to da?I tak beda nami rządzić>nie takie rzeczy w innej histori były.Caryca Katarzyna II była Niemka i co Rosjanie nie rozdzierają szat z tego powodu.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Honza mnie postraszył:-D Anaiczko, właśnie, słusznie. Ale w tym kraju...to wiesz... Nie podbieraj mnie, bo Ty nic nie odpowiadasz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czymże to Magiel? A słynny oscylator dwóch facetów po 20 narobił tyle zamieszania.Jednego nigdy nie dorwalia "kisi " grube miliardy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odbiegamy od zasadnego tematu:PCo Was kreci w partnerstwie bez ślubu? Przecież w kazdej chwili facet może powiedziec adieu i rozpacz wielka:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magielku kochany na ile procent jutro dasz rade na dyskoteke?........Nie daj sie tak prosic i prosic....;) podaj gg,musimy sie jakos dogadać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magiel dlaczego stopkę skróciłaś?Przeciez mozesz mieć inne poglądy niz wszyscy.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×