Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ananika

Szukam wolnego pana koło 40..do partnerkiego związku

Polecane posty

Wszyscy na palmach siedzą:), ach ta poczta... Magiel, Fiollka, Kacper, Ananika, Max... Witam Was po przerwie :) Wszystkich Innych też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanka dla wszystkich. Basiu cześć, Kochana co u Ciebie? Ananiczkę to uduszę, dzisiaj rozpoczęła nowy rok szk. i nawet nie wpadła podzielić się wrażeniemi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Magielko... i Kacper... :) Coś tu cicho sza... U mnie ok., wróciłam z wakacji, trochę spraw i zaglądam do Was :) Ananika w związku, czy co? Dziś nie poklikam zbyt wiele, spojówki mi łzawią z kurzu... Co u Was? Sami jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie.nie było mnie tu troszke,ale cały czas śledzę nasz topik:-)ktoś pytał czy jestem nadal sama-tak,nadal:-)co u mnie?oj,praca,praca.sporo jest pracy papierowej na rozpoczęcie roku szkolnego,konferencję i trzeba troszkę czasu aby wejść w rytm.dzieci urosły,jeszcze wypoczete,ale widmo nauki,klasowek już czeka na nie.ją w wolne dni tradycyjnie się nudzę i zero pomysłu na ciekawie spędzony czas i zero motywacji aby wyjść z domu:-)a co u was?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie kochani ktoś się odezwał. Dobrze, że żyjecie :) Różne myśli przychodzą do głowy, jak już tak się przywyknie do "dzień dobry" i "do widzenia"...:D A co z resztą? Fiollka, Magiel, Maxiu... A nasza Zosieńka i Pomarańcza..? Całusy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia, głowa do góry! :) Będzie dobrze, musi być! Ja Ci to mówię... Myśl pozytywnie, staraj się... Jesteś fajną rozsądna kobietką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej tak jeździsz na rowerze? Mnie dziś natchnęło, ze po kilkudziesięciu latach przerwy muszę znów zacząć! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu nie znasz mnie ,to skąd możesz wiedziec czy jestem rozsądna.:) Wiem,że musi byc lepiej. Może , kiedyś? A co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale znam Twoje słowa:) O ile szczerze wypowiedziane, to świadczą o Tobie jak najlepiej :) U mnie tez bez zmian. Trochę odpoczęłam w innym niż mieszkam miejscu. Ale kocham to moje i doceniam bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie dawno siedziałam na rowerku. Dziś mijali mnie rowerzyści, przeważnie jadący w pojedynkę. U nas fajne tereny na taką rekreację, jest gdzie oko zawiesić i odpocząć. Królują "górale", bo wzniesienia czasem większe. Ale jeżdżą też ekstremalnie po lasach. Oj poznałabyś pewnie tutaj przystojnego rowerzystę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×