Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ananika

Szukam wolnego pana koło 40..do partnerkiego związku

Polecane posty

Gość
Basiu nie o to chodzi , nie wiem czy czytałas to co na mój temat wypisywali nawet u Krysi na topiku , czytałam to a to jest wyssane z palca . Jedynie jestem tutaj na swoim topiku trochę i na dwoch tematach . Dzierkuję za zyczenia👄 Tobie również zyczę Miłych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madam nie kojarzę..mam zwyczaj omijania złośliwych komentarzy na temat kogokolwiek. Tyle jest złego między ludźmi czasem, ze jest to dla mnie nie do pojęcia. nie czytam, nie osądzam, taki mam zwyczaj. Powodzenia DZIEWCZYNY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zosiu i Basiu dziękuję i również zyczę Wam duzo powodzenia i miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woow, reaktywacja? Czy ja dobrze widzę? Już można było zapomnieć o tym topiku, wchodzę na kafe i co widzę...?:) nie wierzę.Co słychaću Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11Ananika
Witam serdecznie:) Bardzo mi miło,że były osoby które tu zaglądały:)))))))) Oj Zosia...ja mam to samo co Ty...Dlatego rozumiem Cię w 100%:) Co tam u Was?!Piszcie prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11Ananika
Witam serdecznie:) Bardzo mi miło,że były osoby które tu zaglądały:)))))))) Oj Zosia...ja mam to samo co Ty...Dlatego rozumiem Cię w 100%:) Co tam u Was?!Piszcie prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:) Bardzo mi miło,że były osoby które tu zaglądały:)))))))) Oj Zosia...ja mam to samo co Ty...Dlatego rozumiem Cię w 100%:) Co tam u Was?!Piszcie prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soskasamoska
ta az jakac sie zaczela z braku kutasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,ja pytam Was-a Wy mnie;) Dawno nie byłam w necie,w ogóle mało co teraz bywam,jakieś mam uprzedzenie do tej formy spędzania czasu.... U mnie?W sumie nic nowego,skoro rozumiem Zosię-to znaczy ,że te same problemy przerabiam i taki stan mojego ducha;) Tak poza tym,znowu na kolonie nad morze jadę;) I myslę jak skutecznie zrzucić zbedne kilogramy po zimie-aby jakoś atrakcyjnie w stroju kąpielowym na plaży wyglądać...;) A co u Was?????????????????:) Buzzziaki-fajnie,że jesteście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ja zadaje pytanie Wam-a Wy pytacie mnie;) Nie byłam tu 100lat-i dlatego najpierw nie mogłam pod moim nickiem pisać,później ruszyłam główką,że trzeba by jakieś hasło wpisać;)I się udało;) Nie wchodziłam tu sporo czasu,bo jakoś nie jestem zwolenniczką już siedzenia w necie,jakoś ten czas mija...i dalej człowiek stoi w miejscu....Hm,w sumie w realnym świecie też nic się nie dzieje,ale ..czasem trzeba poszukiwac innych dróg.Mój nastrój nie specjalny,Zosi doświadczenia chyba są mi bardzo bliskie,mam podobne nastawienie do tego wszystkiego... W tym roku znowu jadę na kolonie;) Prosze zapisywac do mnie swoje dzieci;)))))))) A co u Was?Mówią,że w necie wiele małżeństw sie poznało;)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pozdrawiam Wszystkich i życzę miłej i spokojnej nocy Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj magielku -kolonie koloniami ,ale ją tam wolę z tobą podróżować!;-)bo ileż lat można jeździć na kolonie w to samo miejsce..... Magielku ,a zdradz nam,gdzie to podrozujesz ,zawodowo czy prywatnie? oj,ją też tak chce;-)oprócz Egiptu i Bulgarii-nic świata nie widziałam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×