Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość W srednim wieku

1974. PIERWSZA CIAZA. KTO ZE MNA?

Polecane posty

Gość emin
Temat ok,tylko,ze co nie ktorzy zarty sobie robia. Sama bym cos napisala,ale tu jest troche za duzo tych co lubia obrazac!!! Ja mam 41 lat i 6 tyg w ciazy, To beda teraz miec co pisac te oszolomy... Pozdrawiam zalozycielke topiku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam juz syna 25 lat:) mlodziutko rodzilam a teraz na starosc haha mam problem bo mam miesniaki i niewiadomo co bedzie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie średni wiek
na starośc - racja :) a niektóre kobiety w tym wieku na siłę wmawiają ze sa młode na rodzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygida:)
Hej ! Mam 40 lat ;córkę w wieku 16 lat i w tamtym roku urodziłam bliżniaki dwóch chłopaków.Maja teraz 10 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te złośliwe babsztyle
ja już mam swoją teorię na ich temat. Zwykle jest tak że pod ich złośliwymi wypowiedziami kryją się ogromne kompleksy, i tak np. kobieta która b. wcześnie zaszła w ciąże, być może kosztem nie dokończenia edukacji, bądź jakichkolwiek innych kompleksów(bo taka jadowitość najprawdopodobniej wynika z kompleksów) będzie teraz wytykać palcami te którym się to udało,ale musiały zrezygnować z dziecka np , a robi to po to by choć trochę się dowartościować w swojej wg. niej nie najlepszej sytuacji. Chciałabym być obiektywna i odwołać się do odwrotnej sytuacji czyli kobiet rodzących późno a krytykujących te które młodo się rozmnożyły ale o dziwo takich na tym topiku nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem , pierwsze dziecko urodzilam w wieku 17 lat,a teraz czekam na drugie a mam 41,jakos twoja teoria do dupy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta ergo sum ....
Ja mam 30 lat i 2 miechy temu urodzilam pierwsze dziecko, jak wiekszosc moich znajomych w moim wieku. Widze to po nk albo facebooku. Ostatnio dodane zdj. to same nowo narodzone bobasy. A wiekszosc znajomych mam ze studiow. Wiec moj wiek dominuje. W zwiazku z tym to taki trend ze ludzie w tym wieku dopiero decyduja sie na dziecko. Nie sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjuhygtfrds
dziecko urodziłam mając 27 lat - i wtedy też wydawało mi się, że to późno. Studia skończone wcześniej. Dziecko nie jest z wpadki, ale planowane. Więc kompleksów na tym punkcie nie ma. Dziwię się tylko dlaczego kobiety blisko 40 uważają, że są młode. To, że teraz kobiety rodzą późno to nie znaczy, że mają organizm 20 latki. No bez przesady. Nie chodzi o żadne kompleksy. Tylko po co na siłę wmawiać komuś niewiadomo jaką formę. Każdy ginekolog powie, że po 35 roku życia ciąża należy do grupy szczególnego ryzyka. Nie znaczy, że coś się może wydarzyć, ale większe jest prawdopodobieństwo. Śmiać mi się poprostu chce widząc mamy-babcie, które na siłę zgrywają młódki, przecież to niebawem menopauza. Oczywiście nie pochwalam ciąż u nastolatek, żeby nie było. Najlepszy wiek dla organizmu na rodzenie dziecka to ok. 25 lat. I na nic wasze teorie, wieku i natury się nie oszuka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia:) mama-babcia podoba mi sie to okreslenie:) Piszcie , piszcie ciekawie sie robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×