Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasandraaodsandra

mąż to rodzina czy nie????

Polecane posty

Gość a ja uważam ....
uważam ,ze jednak mąz to nie rodzina ... czy rodziną moją mam nazywać byłego męża.otóż nie, jest to ojciec naszych dzieci ale nie moja rodzina .jest rodziną dla swoich dzieci ale przecież nie dla mnie.jak dziwnie mógłby sie poczuc mój obecny mąż gdybym mu powiedziała zaprośmy na święta nasze rodziny włączając mojego bylego ( jeśli uznać go za moją rodzinę)pewnie mój obecny nie byłby zachwycony . ani mój były ani mój obecny ani następny to nie moja rodzina z którą łaczą mnie więzy krwi i kod genetyczny ,ale na ten obecny czas mogę go nazywać swoją rodziną. według definicji w swietle prawa jesteśmy rodziną a więc jeśli prawnie rozwiążemy nasz związek to już rodziną nie jesteśmy . trochę dziwne ,bo mówiono mi od dziecka,ze rodzinę ma się tylko jedną i ,ze rodziny się nie wybiera ... a według prawa jednak mozna sobie ją wybrać mało tego mozna sobie ją zmieniać np. co kilka lat.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnana
Przecież małżonkowie nie mogą być połączeni więzami krwi. Wtedy byłoby to kazirodztwo.....ale biblia chyba tego tak nie traktuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×