Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość koniec z obżeraniem

Jak zacząć walkę z otyłością przy 40 kg nadwagi?

Polecane posty

Gość gość
Doskonałą i sprawdzoną alternatywą w wyborze tabletek na odchudzanie jest suplement Foreveslim. Produkt który zamawiałam jak po ciąży chciałam schudnąć. Bez problemów osiągnełam zamierzony cel. Waga spadła mi o 13 kilogramów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszym rozwiązaniem będzie wybranie się do specjalisty, który ułozy Ci plan odchudzania oraz nauczy zdrowych nawyków. W szpitalu św. Elżbiety w Warszawie jak ośrodek bariatrii w, którym będziesz pod okiem wybitnych specjalistów w tej kwestii. Mój mąż tam jeździ i obecnie przygotowywany jest do zabiegu mankietowej resekcji żołądka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw zrób sobie podstawowe badania medyczne. Przy takiej nadwadze to konieczne, żeby pójść dalej. Np. w Wa-wie w CMD mają taki program Raport Zdrowie, idziesz raz, robią ci wszystkie podstawowe badania, w kilka dni masz wyniki i konsultacje. I dopiero dalej warto poszukać dietetyka i jakiegoś trenera, który Ci ułoży plan pod Twój stan zdrowia i predyspozycje. Jak mówisz, że nie masz siły się ruszać, to znaczy, że masz złą dietę. Jak poskładasz wszystko do kupy, to pójdzie. Przekonasz się. Odrobina motywacji, znajdź dobrych specjalistów i już oni cię poprowadzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też myślę, że musisz zrobić wyniki. Bez tego ani rusz. A później jakiś dietetyk i trener czy coś. Jak nie chcesz tak twarzą w twarz tą są różne sposoby, żeby online współpracować z profesjonalistą. Ja ćwiczę w taki sposób z Norbertem Kowalikiem. Mam problem z cukrem, ułożył mi pod to dietę i dał plan treningowy. Nie jest źle. Gadamy na skype jak mam zjazd motywacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwyżej oceniany naturalny produkt odchudzający, zawierający wyciąg z zielonego jęczmienia. Niezwykle mocny spalacz tłuszczu, który dodatkowo zapewnia uczucie sytości i korzystnie wpływa na wygląd skóry, włosów i paznokci. Zapraszam do lektury gifhttp://nplink.net/c6mituzr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałam gdzieś tam wyżej komentarz w stylu: "chyba zacznę [nazwa diety] znowu..." 😄 Jest to już pierwszy powód, żeby zastanowić się nad inną dietą. Ja od kiedy zaczęłam jeść zgodnie z zaleceniami dietetyczki klinicznej z Foodwise, ani razu nie miałam załamania. Ja myślę, że łatwiej trzymać się diety, kiedy sam możesz decydować o tym, co zjesz danego dnia - no bo jedzenie to jednak jest jakaś przyjemność. Wiem co mówię, sama próbowałam poradzić sobie ze swoją nadwagą wielokrotnie i dopiero, jak zaczęłam korzystać z zaleceń od Foodwise, zaczęłam wreszcie chudnąć. Teraz nie mam już wątpliwości - diety cud, to nie jedyny cud, który może czekać osobę, która próbuje się doprowadzić do porządku. 🙂 Z 76 kg udało mi się zejść do 65 i dalej walczę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka, ja mam podobny problem. Ważę o 30 kg więcej niż powinnam. Nigdy nie chciałam przechodzić na żadne diety, bo nie wyobrażam sobie życia bez słodyczy. Od połowy kwietnia za namową koleżanki zaczęłam pić miąższ aloesowy. Przy regularnym stosowaniu zauważam wyraźną poprawę. Przede wszystkim ogranicza łaknienie, nie chce się podjadać. No i te słodycze, nie ma się na nie ochoty. Mam po tym dużo więcej energii, częściej jeżdżę na rowerze, na rolkach. Jak na razie ważę 6 kg mniej, mało ale od czegoś trzeba zacząć. Do tej pory zawsze brakowało mi motywacji, teraz na prawdę bardziej mi się chce...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×