Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość M,N,M

Wyniki Matury 2011

Polecane posty

Gość jazda siksa
dajcie jeść!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oss
Do tych oświeconych ludzi, którzy zdawali maturę rok temu i się chwalą, że matma jest do zdania: tak, w tamtym roku była do zdania. Dwa lata temu i jeszcze wczęśniej także - wiem, bo przerabiałem wszystkie arkusze (nie tylko z matmy) od 2006 roku do 2010. Matura 2011 była najtrudniejsza z tych wszystkich. Gdyby poziom był taki, jak był rok temu, z matmy miałbym minimum 60%, a anglika ponad 80, a z obu polskich (podst, rozszerz) grubo ponad 90. W tamtym roku to był banał! A w tym do*ebali takie rzeczy, że lepiej nie mówić. Powtarzam - polityka Platformy - selekcja studentów mająca doprowadzić do ciemnoty narodowej. Teraz nawet nie ma finansowania do drugiego kierunku, bo Donald zabrał... trzeba samemu płacić. Wracając do tematu - powyższa Kobieta Piorunochrono-Ochroniarz, Nudne Wakacje i inne osoby, które krytykują, po prostu biją pianę, same nawet nie wiedząc po co. Taki charakter Radzę z nimi nie dyskutować. Matura 2011 była trudna niezależnie od tego do jakiej szkoły kto chodził i chyba każdy to wie. Popieram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to uwielbiam
jakbyscie musieli zdawac mature, a potem jeszcze dodatkowo egzaminy na studia to byscie dopiero zaczeli marudzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Matura powinna być zaliczana od 50% a nie jakiś 30% .I na studia powinny wrócic egzaminy wstępne .Punkty za maturę i wyniki egzaminów powinny decydować o przyjęciu na studia .Ludzie chcą mieć średnie wykształcenie i zdają egzaminy na 30% -porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jazda Siksa
Lecimy nie śpimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość los steridos
kurwa typki sie podniecają jebane lapsy jednostrzałowe, wkuwają do matury a i tak na łapie macie 29cm w obwodzie i na chuj wam ta matura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hula hop hop hop
wypad z kafe i siadac do ksiazek! powtorki juz niedlugo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość los steridos
typie mam wyjebane na mature, przygotowywać to sie bede do wypierdolenia rekordu na klate, żeby imponować wszystkim panienkom (szczególnie tym bogatym) które będą zarabiały na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jazda Siksa
pierdoli mje matura bo kurwa mac niezdalem i jestem cipom! stary mi zajebie moj super zajebisty stroj kolażowy ! a mialem startowac kurwa w tur de sroloń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość los steridos
@jazda siksa kurwa co za palant, 20 lat i starych sie słuha, ja pierdole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jazda Siksa
pierdoli mnie to bo ty jestes taki pojebany jak dupisz sie z psami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SysioooLinaaa:)
U mnie dużo osób w szkole i w kalsie nie zdało ;(.... Ale JA ZDAŁAM! Może wyniki nie są super zajebiste, ale zdałam :D Jestem z siebie dumna! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SysioooLinaaa:)
Ale na studia i tak nie idę więc mam to gdzieś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zdałam wszystko :) wynikow wysokich nie mialam ale zdalam:) a tym ktorzy mowia ze matma byla prosta polecam posluchac radia czy tv wszedzie mowia ze byla trudna... i to ze ktos nie zdal nie znaczy ze jest leniwy czy sie nie uczy... ciekawe co wy byscie mowili gdybyscie nie zdali... geniusze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przyznaje bez bicia- uczyć mi się nie chciało :P Byłam w jednej z lepszych szkół, ale nie robiłam właściwie nic. To moja wina, że tak słabo napisałam. Moja i tylko moja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SysioooLinaaa:)
Każdemu noga może się podwinąć... Ja na polskim w ogóle nie umiałam się skupić i założę się, że nie tylko ja... Ja na szczęście zaliczyłam, ale przygotowywałam się do poprawki psychicznie.... Każdego o słabych nerwach może zjeść stres... Więc nie rozumiem, czemu to wyzywanie od idiotów... Założę się, że to osoby, które tak piszą, same nie zdały a piszą wymyślone wyniki z dupy wyciągnięte, albo mają się za nie wiadomo kogo.. Żal mi takich osób... Jak ktoś nie zdał to niech się nie przejmuje! Zawsze można iśc do szkoły policealnej, zdobyć technika i doświadczenie w tym zawodzie... Po studiach wiele osób nie potrafi znaleźć pracy... Więc głowa do góry kochani! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiekszosc sie nie przyzna ale nie wszyscy... ciekawe czy Ty do wszystkiego sie tak pilnie przygotowujesz... w innej dziedzinie Ciebie moga tak krytykowac... myslisz ze to bedzie fajne uczucie? krytyke trzeba przyjac i pracowac nad soba ale nie trzeba od razu wyzywac od debili.. to tak na przyszlosc bo moze kiedys ktos Ciebie tak nazwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SysioooLinaaa:)
Wiecie... W klasie miałam kumpla, który dobrze się uczył... Miał na koniec z polskiego 4 a noga się podwinęła i na pisemnym miał 20%! A nie wydaje mi się, ze to była jego wina, bo zawsze każdą lekturę przeczytaną miał, wszystko wiedział... I los tak sprawił, że nie zdał.... Co, jak co, ale ten koleś na pewno idiotą nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollii
Uczyłam się przez 3 lata naprawdę dużo.. wiele sobie odmówiłam.. skończyam lo z paskiem... i co? i wszystko dobrze oprócz matmy// reszta zdana na 80 % a z matmy zabrakło 3 pkt.. i co powiecie ze moja wina bo sobie olewalam.. błagam was ludzie zastanówcie się a potem piszcie bo to świadczy tylko i wyłacznie o tym jacy jetsescie w stosunku co do innych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabulee
ludzie uważają, że matematyka jest prosta i do zdania - że jest prosta, możliwe (w podstawówce i gimnazjum) ale nie zauważacie prostej rzeczy, że wystarczy głupie niedopatrzenie, błąd rachunkowy i leci wszystko na łeb, na szyję. Nawet jak masz dyskalkulię. Już dysortografia ma więcej ulg -.- . To, że ktoś nie zdał matmy nie znaczy, że jest mało inteligentny. To oznacza, że musi się skupić nad zadaniami. JA zdałam z fuksem (byłam 3 lata na rozszerzeniu), matematyki nie rozumiem, nie widzę niektórych liczb, szybko zapominam różnych rzeczy w rachunkach... I wcale nie znaczy, ze ktoś test mniej inteligentny. " Bo głupi ten co inteligencję mierzy mądrością"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zazdrośnicy
weź nie pierdol laska, zdanie matury to niezbędne minimum jakiego powinno się wymagać od każdego normalnego i inteligentnego człowieka, o jakim podwinięciu nogi, krytyce ty mówisz? :o Jesteś z tego samego miotu bezmózgich debili, których głaszcze się po główce, ale żeby przyjąć na klatę fakt, jakim jest kretynizm do postaci enten objawiający się oblaniem matury to już niekoniecznie :D Szkoda czasu na rozmowę z wami, po prostu szkoda, jak grochem o ścianę, nie rozumiecie nic co się do was mówi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garnier Body
noga to się może komuś powinąć, a nie podwinąć jak ktoś wyżej napisał :D ja zdawałam maturę w zeszłym roku i jak zobaczyłam tegoroczną maturę z matematyki i usłyszałam, że podobno jest trudna to... śmiech na sali! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zazdrośnicy
powinięciu, oczywiście, sorry :D:D :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aslan500
Poziom matury w tym roku był bardzo trudny, wiec mam nadzieję , że i progi punktowe na uczelnie będą niższe. Osobiście bardzo lubię matematykę i nigdy nie miałam z nią problemu, ale i tak uważam, że jej poziom był najtrudniejszy od kilku lat. Moje wyniki to: Ustne: oba na 90 Pisemne: Matma roz: 76, podst 98, polak 60, ang 80, fizyka roz 45 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wieżę
Widzę , że niektóre osoby uważają się za lepszych od tych co skończyły zawodówkę. Mam kolegę który w gimnazjum miał średnia powyżej 4 a poszedł do zawodówki bo chciał robić to co lubi czyli grzebanie przy samochodach. A co do matury nie można oceniać tych co nie zdali nie wiedząc nic o nich moja koleżanka miała sytuację losową i nie zdała z matmy to co od razu mam ją traktować jak idiotkę chociaż próbną napisała na 40 %. A jak wam poszedł wos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ang pdst 100 ang rozsz 75 pol pdst 61 pol rozsz 60 (mat pdst 52) mam szanse na anglistyke na uj, umcs lub kul? uw wykluczylam.. podobno z rozsz z polskiego srednia to 60%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid.zak
Nie zdałeś matury??? SPRAWDŹ: www.niezdalemmatury.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×