Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

Ja od wielu lat chce jechać nad może ale bardzo daleko mam ok 600km więc pewnie nici z tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Paulina
Nie ma drogi nie do pokonania :) a Kobiecie w ciąży się nie odmawia :) pomęcz męża a powinien ustąpić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodotka82
Ja sie w gory wybieralam.... i poki co nadal sie wybieram...choc poczekam co lekarz powie...Nad morzem poki co chlodno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Paulina
Dodotka zdrowiej jak chłodno :) Więcej jodu - tak moja mama mówi ale ile w tym prawdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy ochotę polecieć gdzieś do ciepełka.. rodos, malta, sardynia. Pochodzić po wąskich uliczkach z klimatycznym kawiarenkami, kąpielą w pięknym morzu... Zapytam lekarza co o tym uważa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny mogę się dołączyć do Was? Rozpoczęlismy z mężem starania o drugie dziecko dokałdnie miesiąc temu i udało się za pierwszym razem tak że cieszę się ogromnie, tym bardziej że termin wychodzi mi na 9 marzec a mój synek też jest z marca czyli będzie idealnie 2 lata różnicy między nimi:))) Jest może któraś w was z Krakowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabis85
no my tez planowaliśmy wyjazd za granice, bo ta pogoda w Polsce to jest nie do przewidzenia :) no ale chciałabym tez nad Polskie może ze względu na ten jod :) gratulacje dla nowych mamusiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Co do wakacji, to my zazwyczaj w weekendy jeździmy nad jeziorko lub na działeczkę. A w sierpniu wybieramy się nad Bałtyk, do litewskiej Połągi (Palangi). Myślę, że warto się zrelaksować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Paulina
Ale macie dobrze wy o wakacjach a ja już po ;) zostały tylko wspomnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek29
hej wczoraj byłam u lekarza , 7 mm pęcherzyk :)oby wszystko było dobrze dostałam witaminki PregnaPLUS miała któraś takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby nam się udało wszystkim mieć zdrowe ciąże, a marzec wydaje się być idealnym miesiącem na poród, idzie wiosna coraz cieplej, więc spacerki będą bardzo przyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Paulina
To fakt, marzec jest idealny :) Mam (tzn. w niedzielę będę miała) chrześniaka z marca - bardzo grzeczny chłopczyk a teraz już jaki duży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Jestem Marika, mam 20 lat. Mam już synka Kubusia, mam również męża Marcina. W niedzielę zrobiłam dwa testy, wyszły pozytywne. Potwierdzil to również ginekolog i HCG BETA z krwii. Kubuś ma tylko 2 miesiące, dzisiaj skończył, ale mam nadzieję że sobie poradzę. Ciąża planowana nie jest, pękła nam gumka ale takie rzeczy się zdarzają :))) Mam nadzieję że to będzie dziewczynka Magdalena :) To 4 tydzień i 2 dzień dopiero. Termin mam na 12 marca, chętnie poznam inne mamy i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś u ginekologa, serduszka jeszcze nie było widać:( Bo to za wcześnie. W 7 tygodniu pojde na wizyte to moze serdusio juz bedzie widac :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maariczke mi też termin wychodzi na 12 marca :) Różnica wieku między dziećmi będzie minimalna :D A się czujesz? Zdążyłaś dojść do siebie po pierwszej ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabis85
Maariczke moje gratulacje!! super tak mała różnica wieku będzie między nimi.... tak właśnie sobie czytam o przypadkach kiedy testy wychodziły negatywnie a kobitki i tak były w ciąży i wykazywała im to albo beta, albo któryś z kolei test... zaczynam mieć coraz większą nadzieje że jednak się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE WSZYSTKIM MAMUSIOM!!!! JESTEM MARCOWKA 2011 CORCIA WIKUNIA URODZONA 23MARCA:) ZDROWKA I BUZIAK W BRZUSIE:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyR
A ja chyba sobie nie bede robic nadziei. tak bardzo chcialam dolaczyc ale brzusio pobolewa jak na @, dzis termin @, nie przyszla ale pewnei jutro zawita. test dzis robilam i negatywny, czy mzoe za wczesnie? zwykle tez nie odczuwam @, czasem przychodzi bezobkjawowo ze nawet jej nie czuje, a teraz akurat czuje i to bardzo wyraznie ze zbliza sie wielkimi krokami. wolalabym zeby nie przyszla...:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maariczke - rety, nie myślałam, że to możliwe, tak krótko po porodzie! Karmisz piersią? Napewno dasz sobie radę, tylko czy organizm wytrzyma to tempo - dbaj o siebie!!!rozpieszczaj!kiedy tylko możliwe tatusia wdrażaj do opieki - jak będziecie mieć dwa takie małe brzdące, to oboje musicie współpracować :):):) Gabis! Według testów to mojego pierwszego synka nie ma!!! W pierwszej ciąży robiłam test tydzień po dacie spodziewanej @, dwa tygodnie po i gucio, nic nie było - dopiero krew wykazała :) A tym razem blada kreseczka była już 7 dni po zapłodnieniu! Testy mają różną czułość i chyba HCG rośnie różnie u różnych kobiet na początku. Ja porównałam swoje wyniki krwi z pierwszej i obecnej ciąży - wcześniej miałam dużo mniejsze stężenie dla tego samego wieku ciąży. Na wakacje napewno można jechać! Pamiętam, że lekarz odradzał mi góry, szczególnie wysokie. Ale jeśli ciąża nie jest zagrożona można robić wszystko - przecież to nie choroba!!! Całuję Mamusie i ich na razie płaskie brzusie :):):):) P.S. Pospałam w dzień a teraz nie jestem zmęczona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim:)nadal pochmurnie i pada a już miało być tak pięknie dzisiaj:( Co do wakacji to ja bym też pojechała za granice do grecji bo bardzo mi sie podobają te biała domki koło siebie:) Ola_26 witam i gratuluje:)no ja z krakowa nie jestem:( gosiaczek29 to super że już widziałaś swoją kruszynkę:)mój dawny lekarz prowadzący powiedział że jak się ma dobre winiki badań to szkoda witamin brać żeby dziecka na darmo nie tuczyc ile w tym prawdy to nie wiem. Witaj Maariczka!gratuluje i teraz musisz bardziej o siebie dbać bo organizm jest pewnie nadal przemęczony po ciąży i porodzie. Gabis85rób test i nie trzymaj nas w niepewności;) A macie już dziewczyny jakies mdłości?albo coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Jestem Kasia i czytam forum(Termin Marzec 2012) od samego początku bo także chciałabym znaleźć się w waszym gronie, jednak dziś straciłam nadzieję-mimo że do miesiączki jeszcze ok 12 dni to nie mogłam się doczekać i zrobiłam dziś test-niestety negatywny. Załamała się trochę, gdyż 4 lata temu udało nam się za pierwszym razem i miałam nadzieję, że teraz też:( W domku mamy już 4-latka małego urwisa i stwierdziliśmy z mężem, że czas na rodzeństwo. Test zrobiłam dlatego, że parę dni wcześniej miałam boleści brzucha tak jak w pierwszej ciąży , ale może za wcześnie zrobiłam ten test? Co Wy myślicie dziewczyny-właśnie rano przeczytałam jak piszecie ze nieraz w teście nie wychodzi ciąża i mam jeszcze ciągle małą iskierkę nadziei, że może się udało:( Miłego dnia dziewczyny i Gratulacje dla przyszłych Mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba to za wcześnie
12 dni do okresu to ty dopiero co po owulacji jesteś. Przecież dopiero co mogło dojść do zapłodnienia. Poczekaj do terminu okresu i wówczas zrób test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za szybka odpowiedz :) poczekam i zrobię test jeszcze raz później ale to czekanie jest najgorsze, ale jakoś wytrzymam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodotka82
Co do objawów....częste bieganie do toalety, napady senności...bolące podbrzusze jak na okres...i tak od wczoraj jak spojrzę na jedzenie pojawiają się mdłości....z kolei jak nie zjem to są jeszcze większe....więc staram sie coś w siebie wciskać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybaa147 zdecydowanie za wcześno zrobiłaś test,mi ledwo wyszła kreska dzien po terminie miesiączki No właśnie ja wymiotów nie mam ale nie dobrze mi jakoś mam nadzieje że wszysto mi to przejdzie nie długo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodotka82
Lekarz mi mówił, że największe mdłości pojawiają się między 6 a 8 tygodniem... więc obawiam się, że wszystko przed nami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Paulina
Justynka i kto tu jest skowronek :) po 7:00 na nóżkach i na kafe ;) Ojej ja już się nie mogę doczekać tego 6-8 tygodnia oby przyszedł i przyjmuje wszystkie mające się pojawić objawy z wielką przyjemnością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie i cieszę się, że jest nas coraz więcej. ja jestem w szóstym tygodniu (przynajmniej tak wynika z moich obliczeń ;)), na razie z objawów to strasznie bolą mnie piersi i zaczynają wychodzić mi na nich żyłki. Mdłości jeszcze nie mam, ale mogłoby tak zostać, bardzo długo dojeżdżam do pracy (mieszkam w Warszawie), i jakbym je miała to nie wiem jakbym dała rade z komunikacji miejskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×