Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

Wzięłam się za przygotowanie obiadu, ale weny twórczej dzisiaj nie mam, niestety... Spać mi się chce. Wstawię zupę i położę się na chwilę, bo inaczej zasnę na stojąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klinka wiem o czym piszesz.... Ja też zrobiłam obiad i padłam... aktualnie się podniosłam :) i nawet w miarę wyspana :) Wyciągam zaraz Męża na lody i nad jeziorko - oszaleje jak nie zjem dziś McFlurry z Mc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serek waniliowy
Hej pozdrawiam marcóweczki 2012! Ja ma termin 03.03, do lekarza ide dopiero 26 lipca. Mdłości jeszcze żadnych, ale spać mogłabym cały dzień... Nic mi się nie chce, tylko spać;-) Muszę jechać po zakupy, ale chyba wcześniej drzemka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek waniliowy! Witamy! Dziewczyny - ale nam szybko forum się rozrasta!!! Super! Padło dwa razy pytanie czy jest ktoś z Wawy - ja jestem, ale nie polecę przychodni na NFZ, bo mój gin jest prywatnie. U mnie ból podbrzusza nadal stabilnie i chwilami dość nieznośnie. Muszę jeść regularnie, bo jak nie zjem, to mnie mdli. Jak zjem za dużo też mnie mdli. Muszę często i mało :) Kawę piję - słabiutką. Ale w pierwszych dniach nieźle mnie trzęsło na jej smak. Teraz już nie. Zapachy docierają do mnie tak intensywnie, że też mnie bierze od nich na mdłości. Czuję mocniej te ładne, ale niestety te brzydkie też :( Stanik pęka w szwach, napięcie piersi bardzo duże....są wielkie, piękne i.....nie można ich dotykać!!! Wcale! Nawet jak ruszam ręką i niechcący zahaczę to boli! Dość o objawach. Są i potwierdzają ciążę, więc jest cudnie. Bardzo fajnie czytać Wasze literki! Było nawołanie do stworzenia tabelki, ale może poczekajmy aż wszystkie będziemy po wizytach z ustalonymi terminami??? Całuję Was! Na koniec wesoła historyjka. Mój synek, prawie 6-cio latek już wie o tym, że być może w brzuszku jest dzidziuś i że czekamy, aż brzuszek będzie rósł. On bardzo chciał rodzeństwa już jako 3-latek, bardzo mnie molestował, prosił, pytał. W końcu powiedziałam mu, że to nie tylko ode mnie zależy, że jeszcze Tatuś musi mi dać ziarenko i dopiero potem, jak Bozia pobłogosławi to będzie dzidziuś. Jakiś czas potem, po tej rozmowie, chyba z miesiąc - ja już zapomniałam o wszystkim i jem sobie pestki słonecznika a Mati podbiega rozpromieniony i mówi - o, widzę, że Tatuś wreszcie dał Ci te ziarenka!!! Słodziak, co? A ostatnio, już wspomniał że chce braciszka i wypytywał Babci jak to było z nim. Moja Mama powiedziała, że go wymodliła, więc Mati kazał jej się znowu modlić o dziecko :) I teraz Mati jest przekonany, że to też zasługa Babci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Przyszłe Mamusie, Gratuluje wszystkim z całego serca! :) :) Ja od jutra zaczynam testować sikańce... Jutro mam termin @ więc zobaczymy.... Marzę o 2 kreseczkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katti82 trzymam kciuki! Podziwiam Cię, że wytrzymałaś do terminu spodziewanej @. Ja już kilka dni wcześniej czułam, że coś się święci i zrobiłam test 3 dni przed terminem i grube dwie krechy ;-) ;-) ;-) Też ich Tobie życzę! Nesia super ta historia z Twoim synkiem ;-) U mnie z objawów jedynie piersiowe, zapachowe, no i ta wieczna senność. Obiecałam sobie, że rzucę kawę, udało się do połowy, nie pijam juz mocnej z ekspresu, tylko słabiutką rozpuszczalną z dużą ilością mleka. Bez tej oszukanej kawy nie wiem, czy udałoby mi się przetrwać dzień, i tak jest ciężko. A jak dziewczyny jest u Was z wagą? Znam kobiety, które na początku ciąży straciły na wadze (ciągłe wymioty, brak apetytu), u mnie wręcz odwrotnie, apetyt dopisuje, mdłości brak, ale i brak energii. Zmuszam się do wieczornych spacerów i myślę o zapisie na jogę. Ok, biorę się za obiad (jestem 7 godzin za Wami, piszę z innego kontynentu), mąż dzisiaj przybity, jakieś problemy w pracy, więc obiad musi być dobry;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serek waniliowy a już chciałąm Ci zaproponować kawę u nas z Biedronki :) Nazywa się kawa śniadaniowa i jest to kawa rozpuszczalna tyle ze zbożowa + normalna, smakuje zupełnie jak prawdziwa kawa tyle,że jest słabsza, ale na pewno lepsza dla kobitek w ciąży które lubią mimo wszytsko pić kawę :) Ale napisałaś,że piszesz z innego kont. którą masz teraz godzinę?? u nas 23 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowa pycha
Witam, Można się do was dołączyć? :) Ciążę już mam potwierdzoną setką testów. Teraz tylko czekam na umówioną wizytę u lekarza, którą mam dopiero na 25 lipca. Do tego czasu chyba zwariuje z niepewności. To nasze pierwsze maleństwo, więc tym bardziej wszystko przeżywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!! Jak się dziś czujecie?? Katii trzymam kciuki :) oby 2 kreseczki się pojawiły :) Serek waniliowy gratulacje!!! co do wagi jak zaczynałam cykl w czerwcu ważyłam 56 kg, teraz ważę 60,4 - jestem na l4 w domku i zaczęłam jeść, dlatego chyba taki efekt - normalnie jadłam 1-2 posiłek dziennie, teraz jem 5-6-7 małych naturalnie typu owoc, kanapka z chlebem orkiszowym + pomidor itp. Więcej przytyć niż 12 kg bym nie chciała ale jak to tak idzie to się chyba turlać będę na porodówkę... Czekoladowa pycha również gratuluję!!! Też to moja pierwsza ciąża i szaleję przed kolejną wizytą u lekarza... Pierwsza pokazała pęcherzyk ciążowy, a teraz czekam na serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, Witamy słonecznie nowe marcóweczki. U mnie dzisiaj pierwszy raz pojawiły się mdłości, może nie "groźne", ale jednak. Też bym chciała już na USG zobaczyć tą kropeczkę, ale do wizyty jeszcze tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Paulina - ja ważę obecnie 63kg i mam nadzieję, że dużo nie przytyję. Staram się od samego początku jeść kiedy mam ochotę, ale zdrowo i jak podjadam to tylko owoce albo warzywa. Muszę wyeliminować słodkości albo przynajmniej je ograniczyć do minimum. Mam nadzieję, że się uda. Ja prócz niesamowitej senności i zmęczenia u siebie nie zauważyłam nic. Ale boję się strasznie rozstępów. Moja mam ma rozstępy po ciążach i wygląda to okropnie, a niestety rozstępy mogą być sprawą genetyczną, więc jest duże prawdopodobieństwo, że będę miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam test ale 1 kreseczka, poczekam moze jeszcze za wcześnie w piątek pójde na bete i progesteron i zobaczymy...:) To moje 2 podejście w ciągu 2 cyki, miesiąc temu poroniłam i teraz wydaje mi się,że się mogło udać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katii - trzymamy kciuki w takim razie 🖐️ :) My z mężem w sumie jakoś nadzwyczajnie się nie staraliśmy. Stwierdziliśmy oboje, że już czas i tyle. Ja odstawiłam tabletki i udało się :) Zobaczymy co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladowa :) nie bój się rozstępów - ja w ciąży nie byłam a już je mam na całym ciele - biust, biodra, brzuch. Za szybko rosłam i niestety się porobiły ;/ idzie się do nich przyzwyczaić więc bez stresu :) Katii to dopiero drugi cykl - oby było dobrze :) ja czekałam dwa lata na dwie kreseczki :) w pewnym momencie już myślałam, że te testy nie mają prawa wyjść dobrze i że nigdy nie wychodzą dobrze ;/ ale jednak te kilkanaście testów, które teraz zrobiłam wykazało, że 2 kreseczki się pojawiają :) Kasiulka a kiedy miałaś ostatnią @??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Paulina - no właśnie, kwestia przyzwyczajenia. Ale powiem szczerze, że jak spoglądam na te rozstępy mamine, to przerażenie mnie ogarnia i wcale nie myślę sobie, że przecież rozstępy są mało istotne i mało ważne, jest przecież tyle ważniejszych spraw - chociażby ta aby maluszek zdrowo przyszedł na świat i zdrowo rósł. Ale ja tak nie myślę, to znaczy myślę, ale rozstępy i tak mnie przerażają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnią @ miałam 29.05 Co do rozstępów ja już używam balsamu dla kobiet w ciąży z Rossmanna, ale planuje kupić polecany przez dziewczyny na innych forach PREVENSTRIA Krem zapobiegający rozstępom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napiszcie mi jeszcze czy macie w planach pracować do końca ciąży czy wybieracie się na zwolnienie? Ja mam fajną pracę, lubię to co robię, więc planuję trochę popracować. Nie wiem czy to będzie aż do porodu, chyba raczej nie. Tak miesiąc może dwa miesiące przed chciałabym iść na zwolnienie. Wtedy bym ogarnęła wyprawkę dla maluszka i trochę odpoczęła, ale sama nie wiem jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe Mamusie!!! Z dnia na dzień jest nas więcej :D :D :D Kilka minut temu wstałam - chociaż nie śpię od 7... Czuję ból głowy, niestety... Może jak zjem w końcu porządne śniadanie, to będzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja długo dojeżdżam 1,5 h i mam nudną pracę, więc szczerze mówiąc od września bym poszła sobie na L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesia- słodki ten Twój maluch :) Mój ma 3 latka i jak zaczęłam rozmowę o dzidziusiu to z obrzydzeniem powiedział " No co Ty? Zjadłaś dziecko? " Także wstrzymujemy się z edukacją póki brzuch nie urośnie :) Kati powodzenia :) serek waniliowy ja w pierwszej ciąży przytyłam 13kg i nie miałam rozstępów, niczym się nie smarowałam, żadnym balsamem, oliwką. Nic. Jestem za duży leń :D Myślę, że to kwestia genetyczna moja mama ani cellulitu nie ma, ani rostępów. Jak na swój wiek ma taką skórę że szok :D czekoladowa pycha gratulacje :) Pierwszy bobas? Ja mdłości nie mam, póki co nie mam żadnych objawów. Czasami podbrzusze boli i to tyle. Problem mam bo od 2 dni mnie bardzo boli gardło, jest czerwone, nie mogę mówić, piję herbatę z miodem i cytryną ale nie pomaga :o Kupiłam jakieś tabletki do ssania. Ale nic nie działa, nie wiem czy nie pójdę do lekarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka ja jakoś apetytu nie mam, wczoraj o 13 zaczęło mi się kręcić w głowie i się zorientowałam, że to dlatego bo nie jadłam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ponoć na rozstępy jest dobra Mustella , można ja kupić w aptece lub na allegro, ale nie jest tania, na pewno są tańsze specyfiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pierwszej i drugiej ciąży przytyłam 18,5 kg. W pierwszej ciąży z powodu szalejących mdłości schudłam na początku 5 kg, w drugiej - 2kg. Ciekawe jak będzie teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×