Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

Dziewczyny jak często w ciąży trzeba chodzić na wizyty do ginekologa? Ja miałam ostatnią wizytę 30.07, dostałam skierowanie na USG na 17 września i wizytę znowu normalna u ginekologa mam dopiero 19 września. Myślicie, że jak się nic nie dzieje to ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy można sie przyłączyć?? Ja mam termin na koniec marca, teraz jest 7 tydz.. To moja druga ciąża, mam 3 ,5 letnią córeczke Postaram sie wam poczytac ale nie obiecuje ze wszystko nadrobie bo duuuzo tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scooby może faktycznie zabiorę swojego M ze sobą :) u nas też jest klinika niepłodności także nie ma problemu - już na jednej wizycie M ze mną był ale to chodziło raczej o wytłumaczenie mu jakie znaczenie w obniżeniu płodności ma otyłość, palenie fajek i alkohol nawet tylko w weekend ;/ Agatka mój gin powiedział, że jeśli nie ma strasznych bóli i krwawienia to spokojnie możemy się widywać raz na miesiąc, ale u mnie była dość długa walka o ciąże - a jak u Ciebie było spoko sądzę, że nie jest to problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Was pocztac * Na forum na któym zaczełąm pisać gdy starałam sie o córke jestem juz pięć lat.. mam nadzieje ze i tutaj uda nam sie długo przetrwac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scooby i ogólnie dziękuję za odpowiedz :) dziewczyny mam prośbę - nie piszcie o wcześniejszych poronieniach itp , pisząc to potęgujecie we mnie stres ( nie wiem jak u innych dziewczyn ale sądzę, że podobnie).... Wiem, że to musiało być traumatyczne przeżycie, ale oszczędźcie nam ich teraz... Forum jest po to, żebyśmy się trzymały razem, śmiały i narzekały na bolące sutki a nie zasmucały czytając wasze historie.... Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, beta zrobiona wczoraj 38300, poprzednia robiona 01 sierpnia 10284 czekam na usg, czuję się bardzo dobrze, gdyby nie brak miesiączki to nie wpadłabym na to, że mogę być w ciąży. Pozdrawiam Wszystkie nowe koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według OM to zaczęłam 8 tydzień, wizytę miałam mieć w środę ale niestety pani w recepcji się pomyliła i zapisała mnie do innego lekarza :) dobrze ze zadzwoniła i poinformowała ze wizyta w piątek, czekam jak na szpilkach bo pierwszą ciażę straciłam, cieszy mnie wzrost bhcg, poprzednio miałam plamienia i beta nie rosła. Byle do piątku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqnieszk@@
hej mamusie czytam tak was i az sie ciesze z wami wszytskimi, sama jestem w 10 tyg ciazy juz i rozpiera mnie radosc. zazdroszcze wam ze sie mozecie tak umawiac na usg i zobaczyc wasze malenstwo, ja jestem w uk i tutaj mam wyznaczone usg na 31 sierpnia, laznie okolo 2 usg na cala ciaze;// mam do was jeszcze male pytanko :dreacza was jeszcze wymioty, bo mnie strasznie?? jakies sposoby na radzenie sobei z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka ja tez w uk i nie wytrzymalabym oczekiwabia na pierwsze usg tak pozno.. Dlatego w sobote koniec 7 tygodnia poszlam do polskiej przychodni :) nie zaluje zupelnie!!!!! uslyszalam bicie serduszka, zobaczylam malenstwo- BEZCENNE!!! Tera w tygodniu mam dostac list z data ze szpitala.. Ale jestem juz spokojniejsza i spokojnie poczekam na skan z NHS :) Na nudności podono imbir w kazdej postaci- mnie az tak nie mecza na szczescie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqnieszk@@
super ze ktos z uk jest a w jakiej klinice bylas polskiej?? bo widzisz ja tez bym chiala ale nie mam zabardzo jak , sa pl kliniki ale daleko.ale znow na te angielsie usg sie tyle czeka;(( teraz tez czekam na ywniki badan wlasniebo tydzien temu bylam na spotkaniu z polozna i mi pobrala krew i mocz..mam nadzije ze wszystko w porzadku wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do częstotliwości wizyt. Pierwszą miałam w 6 tyg, kolejna była teraz 04.08 czyli 3 tyg póżniej ( ale związane to było z tym że od 7.08 gin szła na urlop do 21.08) a chciała mnie zobaczyć przed urlopem. zlecic dalsze badania ( morfologia, badanie moczu, kiła, Hiv, HBS, INR, APTT). Kolejne usg mam 27.08 - to usg genetyczne wykonywane przez innego lekarza. A wizytę u swojej gin mam na 23.09 Mi gin mówiła że na początku wystarczy wizyta raz na 4 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqnieszk@@
ale wam fajnie ze mozecie zobaczyc co 4 tyg nawet swoje pociechy:)) kurcze Angelowa napsz cos wiecej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam w Londynie i byłam w Med-Pol. Zapłaciłam 100Ł wiec nie mało zwazywszy na fakt co tu mozna miec za taka kwote ;) Ale było warto, oj było człowiek zupełnie inaczej sie czuje. Już teraz nie moge wytrzymac , ze na kolejna wizyte tyle czekac trzeba a jak sobie pomysle, ze to bylaby moj apierwsza to az mi slabo.. :o Dowiedziec sie czy wszystko ok u koncu pierwszego trymestru :o A skąd jestes? Ja mysle, ze w ciazy pozniejszej miedzy dlugimi odstepami w badaniu szpitalnym wybiore sie raz jeszcze do tej polskiej kliniki. Na takie cos warto wybulic ;) Ale raz na jakis czas miedzy wizytami z NHS , nie moge skumac polek ktore chodza cala ciaze i tak bula za wizyty :o Ale to wlasnie jest ten odsetek rodaczkow kompletnie bez jezyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelowa ja miałam pierwsza ciaze w wiekszości prowadzoną w UK także wiem co czujesz, tam do 12 tyg nikt sie ciężarna nie przejmuje a ewentualne poronienia w tym czasie traktowane sa jak naturalna selekcja :O I tez dla własnego spokoju chodziłam do polskiej ginekolog Bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gronia i jak po wizycie?????????? Bijeserduszko?????? Kurdeja tyle za Ciebie kciuki tryzmałam z juz mnie rece bola ...... Eulalalia ja jestem z B-stoku:) Do dziewcyzn które mieszkaja na UK . To ja czegoś nie rozumiem . usg robi sie dopieor w 12 tc . A prywatnie tam nie mozecie isc????? Za pieniadze chyba wsyztsko da sie załatwic. Czt tam jest jakos inaczej?????? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gronia dlaczego nic nie piszesz ..zaczynam sie denerwoowac !!!!!!!!!!!!!111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale raz na jakis czas miedzy wizytami z NHS , nie moge skumac polek ktore chodza cala ciaze i tak bula za wizyty Ale to wlasnie jest ten odsetek rodaczkow kompletnie bez jezyka... " Angelowa ja mieszkam w irlandii od 5 lat to moja pierwsza ciąza tutaj i dla mnie opinia polskiego lekarza jest bardzo ważna a ja chodze do polskiej kliniki od poczatku kiedy tutaj jestem również teraz kiedy zaszłam w ciąze nie dla tego że nie znam jezyka bo jestem po anglicystyce i mój angielski jest bardzo dobry ale dlatego że uważam że ttutejsci lekarze nie uznaaja ciązy przed 12 tyg to tak w miare wyjasnienia dlaczego chodzimy i bulimy za wizyty. Dziewczynki a u mnie zniknęły brazowe plamki ale cała noc z nerwem spałam wiec postanowiłam ze pójde jutro do lekarza bende spokojniejsza a poza tym tesknie już za naszym głodomorkiem i chce go zobaczyc. A co do wizyt do od samego poczatku był ze mna mąz powiedział że niemoże stracic ani sekundy i na 1 usg ja nic jeszcze nie widziałam a on widział i płakał przy pani ginekolog jak dziecko dla mnie to bardzo wiele znaczy i niechciałabym z tego rezygnowac jednak od poczatku wytwarza sie bardzo wielka wiez . buziakki Dziewczyneczki i pozdrowienia dla brzuszków od brzuszka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielokrotnie pisalam tu jak wyglada to w UK wiec wiem dobrze o czym mowa.. Dlatego tez poszlam przed 12 tygodniem do polskiej kliniki. Prawda jest taka, ze pacjenci chodzacy do polskich prywatnych przychodni dziela sie na takich co maja kasy jak lodu i rzeczywiscie wola chodzic prywatnie ( a tu pytanie jak potem przyjma na porod bez historii ciazy w szpitalu?) i na takich co nie potrafia niestety zdania sklecic po angielsku.. Dla mnie jednak mimowszystko ceny sa horrendalne i dwa, gora trzy, wizyty w pl przychodni w czasie ciazy mysle w pelni starcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie powiedziałam że nie ide do GP bo ide po 12 tyg tylko po to żeby miec historie ciązy i poród w szpitalu niewiem jak to wyglada w uk ale u mnie w ciągu całej ciązy sa tylko 2 wizyty w szpitalu i 2 usg pierwsze w 17 tyg a nastepne ok 30 i to tyle dlateg wole pójsc do polskiego lekarza żeby być pewną że dzidzius sie zdrowo rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do aaaaaaq : witaj mam nadzieję , że nie bolą Cię już kciuki :) wszystko ok, choć przeliczyłam się w swoich obliczeniach... jestem na przelomie 5/6 tydz.... Dziękuję , że trzymałaś kciuki. DZIŚ JA BĘDĘ O 16,20 :) daj znać jak poszło niestety nic nie widziałam poza małym pęcherzykiem kt ma zaledwie 12mm. Mój z radości ponownie oszalał i pojechaliśmy na miasto na kolacyjkę do mojej ulubionej knajpki :) Dziewczyny miłego dnia wam życzę ja pędzę do pracy, zajrzę do was popołudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego sie gronia nie odzywa???Wczoraj miała byc na usg :):):) buuuuuuuuuuuuuuuuu A ja dizs ide na 16.20:):) Dziewcyzny wg mnie to jest bezsensu zeby w trakcie ciazy byc tylko 2 tazry na usg .Cos okropengo . PRzeciez teraz jest tak ze nawet jesli coś sie dzieje z dzieckiem to wsyztsko mozna stymulować jescze w brzuskzu . A tak matka od razu i jej dziecko jest skazana na niepowodzenie .. no chyba ze wsztsko jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaq : jestem jestem,,, wczoraj jak dotarłam do domu już późno było,,,, kochana w ramach twojego za mnie trzymania kciuków dziś ja będę :) jak dla mnie 2 usg to straszne, tak nie powinno być. Sama mieszkałam na wyspach i niestety to bolesna prawda o ich opiece medycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy u was też tak wstrętnie za oknem? w poznaniu jest jesień aż mi się nie chce wyjść z domu.... buuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do aaaaaaq : biorąc pod uwagę zeszło roczne okoliczności jest ostrozny za tydzień mam wpaść na kolejne USG w ramach wczorajszej wizyty. Na USG widziałam pecherzyk 12mm, i ponoć gdzieś zauważył serducho :) . powiedział że ładny pęcherzyk i dobrze sobie siedzi :) i tylko tyle narazie. za tydzień będzie więcej .powiedział że dopiero za tydzień założą kartę ciąży ale mam pierwszy wydruk :) i wyszłam z worem witamin hihihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gronia 12 mm to spory pecherzyk :) własnie ze wzgledu na to ze u mnie jets dopieor 6tc to tez za bardzo nie chciałm isc tak szybko na usg ze serduszka jescze nie bedzie ... no ale juz sie zdecydowąłam to pójde ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×