Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

cześć Wam :) mam pytanko czasem czuje jakość dziwnie kości łonowe czy jak one się nazywają :) to nie jest ból ale po prostu je czuje, podobnie jak po jeździe na rowerze po długim czasie a nie jeździłam czy też tak któraś z Was ma ?? nie wiem co to może być może się tam rozciska, bo nie ma miejsca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia, to jest normalne ja tez tak miałam w pierwszej i drugiej ciąży. Po prostu kości lonowe zaczynajasię rozchodzic, rozmiekczac aby byly gotowe na czas porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze, to moja pierwsza ciąża więc się wystraszyłam :) dziwne uczucie, dziękuję za odpowiedz bo o niczym innym nie myśle :) dziś kupiłam czapeczke taką zimową biało różową dla mojej dziewczynki, jedną ciepłą trzeba mieć i 5szt pieluszek tetrowych ale dokupie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku moje dziecko mnie kopie juz ze 3 cm powyżej pepka...wydaje mi sie to już tak wysoko a to dopiero 22 tydz.:-) ale mi teraz apetyt dopisuje- ale niestety wiele nie moge zjeśc przez cukrzyce ciężarnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będę mieć 25 tydzień od wtorku i mnie rożnie kopie, ale zazwyczaj jak sobie coś zjem chyba jej smakuje :) Gosiu tez mam apetyt ostatnio i ciągle bym lody jadła heheh nawet zapasy zrobiłam w Lidlu różne rodzaje teraz fajnie bo zimno nie roztopią się zanim dojadę do domu dziś kupiłam paczkę pampersów 1 pampers care, mam pytanko bo chciałabym jeszcze jakies pampersy pokupować powoli żeby rozłożyć wydatki i mam już 1 paczke 72szt 1 pampers care i 1 paczke 42 1 zwykłych pampers newborn teraz kupić 2?? na ile wystarczają ?? i kupie inna firme w razie uczulenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) co do pampersów nie mam pojęcia, ponieważ nie mam doświadczenia w weekend i ja poszalałam z zakupami, kupiłam pieluszki terowe flanelowe, a także w tesco na przecenach parę ciuszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka na zgode ! jestem ... wróciłam ze szpitala ... ból nie do zniesienia ... dziecko co sie okazało non stop sie obraca z góry na dół z dołu do góry ... już mam dość ... mam brać no spe ale ja tego dziadostwa nie poważam ... miłego tygodnia wam życze . Zima nas narazie nie atakuje ale jest tak zimno że jakieś zimowe rajtuzy trzeba będzie zakupić ... nie myśle jak dojdzie -15 ...... pozddraawiam serdeczniutko ! trzymajcie sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dolecialam :) od piątku jestem w Nowej Zelandii :) podróż bez problemow, oczywiście trochę spuchly mi nogi ale to normalne nawet bez ciąży, nawet z moim kochanym juz troszke zwiedzilam tak tu przeslicznie :) pozdrowienia z kranca swiata :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Klaudyna - cieszę się, że dotarliście bezpiecznie. Oswajaj nowy teren - zostaniesz tam już rodzić? Na pytanie o porody w Warszawie - ja rodziłam na Karowej z Małgosią Kniaź i zamierzam to powtórzyć tym razem. NIestety nie wiadomo, czy będę mogła mieć zzo, bo po porzednim porodzie mam kłopoty z miednicą i kręgosłupem - więc może będzie sn bez zzo albo cesarka. Jeszcze sporo czasu na decyzję (u mnie za 4 dni będzie stódniówka :) sto dni do porodu) ortopeda będzie się mi przyglądał. Madzia 0008 ja też mam bóle w spojeniu łonowym - niezbyt miłe, w pierwszej ciąży tego nie miałam. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny co tak tu ucichlo, na naszej poczcie tak samo. Moze pochwalicmy sie naszyi brzuszkami hmmmm?? jestem ceikawa jak wygladaja wasze, ja postaram sie dodac dzis moj 24 tygodniowy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziś piękna pogoda w warszawie. Właśnie wróciłam ze spaceru i zgłodniałam:) Ostatnio zauważyłam, że mam jakiś większy apetyt... Byłam dziś na ciuszkach... Kupiłam dla małego 3 bluzeczki, spodenki i czapeczkę. I to wszystko za 14 zł ;) Jutro też jest dostawa i jak będę miała siłę to podjadę ;) Jak tam Wasze samopoczucie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka, jezeli chodzi o ciuszki to plecam allegro , ale kupowanie tzw zestawow ubraniowych, ludzie sprzedaja cale worki ciuchow na raz i za okolo 100 zl mozesz wylicytowac dla malego ciuszki na pierwsze pol roku:) W Gdyni, dzisiaj pochmurno ale cieplo. Juz mam cala wyprawke przygotowana, z wozkiem, lozeczkiem, posciela, nosidelkiem, ciuszkami , karuzelaitd itd, tylko brakuje art higienicznych wszystko za mniej niz 1000zl, czyli becikowe:) czyli naprawde nie trzeba wydawac fortuny, chyba ze ktos lubi:) u mnie 24 tc waga 6,5-7kg samopoczucie dobre:) marsze i pilates nadal w obiegu. Pozdrawiam Was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łał Kajaka, super że udało Ci się tak tanio wszystko zorganizować. Pochwal się jaki wózek, łóżeczko, pościel. Agatka_30 pochwalisz się gdzie na ciuchy chodzisz?? ja lubiłam kiedyś na targową (tam pracowałam) teraz mi się nie chce, zwłaszcza że tam lipny dojazd teraz. U mnie pierwszy kg na plusie- koniec 25 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jak sie macie? Ja jestem dzisiaj super spiaca - ostatnio co pare dni trafia mi sie bezsenna noc (przed ciaza mi sie to nie zdarzalo).Do tego od cholery roboty w robocie. Ech. Klaudyna - milej przygody, to super kraj, na mojej liscie miejsc do zaliczenia, no ale pewnie teraz nie predko sie uda. Uwazaj tylko na trzesienia ziemi! U mnie waga +5.5 i koniec 23 tygodnia. Ja jeszcze nic nie mam kupionego dla dziecka, musze sie brac. Kajaka, jaki wozek kupilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja mam wozek x lander kupilam uzywany od znajomej za 350zl,dodala mi wanienke po coreczce gratis:) jezeli nie wygram na allegro ,sprzeda mi podgrzewacz za 20zl,lozeczko klups radek z szuflada z materacem i dwoma kompletami poscieli za 190 zl (gratis dostalam ochraniacz do lozeczka)karuzele na lozko za 30zl, dwa beciki cieplejszy i lzejszy za 15zl,nosidelko,bardzo polecane przez mamy babybjorn za 100zl,fotelik samochodowy razem ze spiworkiem za 700zl,jakies ciuszki w ciuchlandzie w sumie za 50zl,ostatnio dostalam ze ciuszki po coreczce znajomej za free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotelik samochodowy firmy dumplo czy dumbo za 70 zl oczywiscie:) ma atesty i wszystko ale slyszalam ze mamy bardzo polecaja maxi-cosi Reszte butelki smoczki piel tetrowe kupie w hurtowni dzieciecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie planowalam kupic tak wczesnie,ale warto patrzec na okazje np wozek jaki kupilam wczoraj jest super,gondolka prawie zupelnie nowa bo dziecko urodzilo sie tak duze ze sluzyla moze z 2mies:) super sie prowadzi,co prawda to wozek duzy,moze ciezki ale i tak bede go trzymac w garazu. Lozeczko tez w bardzo dobrym stanie znalazlam na allegro z mojego miasta wiec nie trzeba bylo wysylac. Oczywiscie wszystkie rzeczy sa uzywane.bo normalnie takie najprostsze karuzele do lozeczka kosztuja nowe od 100zl Super stoicie z waga! Zazdraszczam:) jak to robicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny - ja już mam 16 kg do przodu. Jestem chyba największym grubaskiem na forum :) U mnie chyba taka uroda genetyczna - w poprzedniej ciąży utyłam 27 kg. 7 miesięcy po porodzie zostało mi 5 kg do wagi sprzed ciąży i z tą piątką było trudno potem ale te 22 kg same spadły, bez żadnej diety - tylko karmienie i opieka nad małym. Rozstępów na brzuchu nie miałam, tylko na udach i teraz też te na udach są najbardziej widoczne, na brzuszku na razie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wytłumaczenie małego przyrostu wagi jest jedno, dieta cukrzycowa. my dzisiaj z mężem kupiliśmy w zasadzie wszystko co potrzebne do higieny, począwszy od kosmetyków i pieluch, po obcinacze i szczotki do włosków. Ciesze się, że już pomału wszystko się zbiera bo powiem szczerze, że już widzę że to nie ta sama energiczna ja co przed ciążą. Ciężkawo chodzi się po sklepach, a z dnia na dzień będzie brzusio większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo mnie też czasem już się nie chce zakupów robić co kiedyś uwielbiałam :( też już mam dużo rzeczy jeszcze art kosmetyczne kupić trzeba, no i zacznę powoli jakieś koszule, klapki i szlafrok do szpitala dla siebie kupić bo szlafrok mam ale strasznie gruby i chyba by mi całą torbę zajął w koszulach nie chodze to nie mam a klapki się nowe przydadzą :) miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka, jak masz diete cukrzycowa, to na bank nie przytyjesz duzo:) ja tez czuje sie coraz bardziej ociezala, nawet jak robie pilates niby taki lajtowy to juz coraz mniej mi sie chce, do spacerow tez sie zmuszam a kiedys to bylam wielka fanka sportu, az strach myslec jak to bedzie niedlugo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki:) u mnie 26 tydzien się zaczął w piątek waga +8 kg, na szczęście nie widze rozstępow na brzuszku i udach ale zauważyłam że uda mi przytyły troszkę:/ ja mam lóżeczko pościel butelki laktator gruszke do noska ubranka pieluchy tetrowe husteczki nawilżające kocyk i pare innych drobiazgów. Przed świętami jeszcze planuje kupić wózek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pochmurnoooo :/ u nas na śląsku kurcze widzę, że zakupy to już prawie ku końcu u niektórych idą ja też tak mysle że mam juz prawie wszytsko ale co coś czytam do zaś czegoś brakuje mam kocyki 3szt (dostałam) 1 ręcznik trzeba dokupic jeszcze jeden, butelki laktator chusteczki nawilżające, 2 p pampersów, proszek do prania białego kolor musze kupić, szczoteczke do wlosów, ubranka, pieluchy tetrowe ale tylko 5szt, 1 smoczek, lezaczek, wózek i łożeczko chce kupic po nowym roku bo mamy remont i to by się zakurzyło :/ łóżeczko chce z calą wyprawką wiec dokupie tylko jakąś posciel i przescieradla :) buziaczki dla Was i dzieciątek :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA ! Mamusie ze śląska :) są 2 wózki do sprzedania ... Jedne całkiem nowiusieńki ( CAŁY RÓŻOWY ) ... głęboki za 250 zł odbiór osobisty lub kurier ! 2 wózek używany też głęboki ... kolory mieszane ale sama go nie widziałam . Jak będe miała zdjęcia od razu dodam . Znajoma ma po córeczce :) ... tak sie składa że trzymała z myślą o mnie ale gdzie ja wywale z różowiutkim wózkiem z Leonem albo Miłoszkiem :) :) :) wiadomość grzecznościowa :)))))))))))))) mile widziane pytania na gg 5727850 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenciu ja to jeszcze nic ni emam, tylko ciuszki tak do 3-4 miesiaca;// ale jak tylko bede w pl zaczyam zaupy, na llegro obczajam juz sobie lozeczko, komplet poscieli bo s ebardziejoplacakupowac komplet niz wszystko osobno, takze nie moge sie doczekac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×