Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

Dzięki dziewczyny za kciuki i dobre słowa jesteście kochane:* Zmykam odezwę sie jak wróce ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jco do laktatora to ja mam ręczny Aventa i w poprzedniej ciązy tez miałam i przydał mi się bardzo. Po cc miałam problem z laktacja i właśnie laktator mi w tym pomógł. Pierwsze noce robilismy tak że mąż karmił moim z butelki a ja w tym czasie ściągałam, w dzień przystawiałam małego i jakoś doszlismy do wprawy. Później przydawał się tez nieraz jak musiałam wyjśc. Powiem wam jeszcze że jak go chciałam pierwszy raz użyć to nie chciał zassać i dopiero jak go zmoczyłam i takiego wilgotnego złożyłam to dopiero zassał pierś. Niewiem może wtedy coś źle robiłam ale pisze to wrazie czego. Co do kładzenia dziecka raz na jeden a raz na drugi bok i w dzień jak jest pod kontrola to tez na prosto to chodzi tez o to aby główka ładnie rosła, bo jak się by kładło tylko na jeden cały czas to moze się szybko kość odkształcić i będzie zdeformowana główka. Należy tego pilnowac i zwracać uwage bo niektóre dzieci szybko przekręcaja główkę i lubią spać w jednej pozycji. Loarrka mam nadzieję że wytrzymasz do czwartku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikaaa87 GRATULACJE i buziaki dla Polii :) zazdroszcze tak bardzo chciałabym juz mieć "to" za sobą, a o Tobie zielonytulipanie nie wspomnę my sie denerwujemy czekamy a Twojemu Jasiowi juz nawet pepuszek sie goi :) ciekawe jak nasze forumowe bliźniaczki mam nadzieje ze kruszynki rosną zdrowo! Loarra powodzenia i czekamy na wieści :) Marcowe_szczęście dobrze ze przypomniałaś trzeba na wszelki wypadek wygotować butelki i smoczki :) ja mam z Tommee Tippee wszystko łącznie z sterylizatorem, podgrzewaczem itd ale to juz płynie do NZ. Wyczytałem na necie duzo pozytywnych opinii o ich butelkach ze niby te ich smoczki są najbardziej zbliżone kształtem do piersi i jesli np dziecko karmi sie piersią i butelka bo mleko sie odciaga to dzieci nie maja problemów z ssaniem. Ja w ogóle duzo rzeczy mam z Tommee Tippee np taki zestaw nozyczki aspirator do nosa itp termometr nawet kupiliśmy juz miseczki, kubki nie kapki, gryzaczki jak ząbki beda rosnac itp jak niunia podrosnie bo tam na końcu swiata prawie nic nie maja hehe duzo pozytywnych opini na ich temat słyszałam a zwłaszcza o butelkach anti colic i smoczkach uspokajających ale czy to prawda zobaczymy. Szatynka to sie zdziwić wszyscy tu jak zobaczą moja dzidzie w rożku bo moja przyjaciółka zamówiła mi juz na Allegro i jak tylko dostanie to mi wysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szatynka84 ... ależ masz mieszankę firm :D ale jeśli zdobyczne to git :) wklejam linki do tych,z których klienci i maleństwa byli najbardziej zadowoleni http://www.lovi.pl/produkty,dynamiczny_smoczek_uspokajajacy_.html http://nuby.com/en/nuby/pacifiers/5737/ aaa i jeszcze jedna rada-kupując smoczek wybierajcie ten,który w razie zguby bez problemu zdobędziecie,za którym nie trzeba zjeżdżać poł miasta, bo dziecko innego nie chce,a jest jakiś wymyślny i sklepy zamawiają niewielkie ilości... Ja do SR nie chodziłam,zdaję się na siły natury i że ona mi powie co robić. Ostatnio uczę się oddychać,na szczęście jest bardzo dużo o tym w internecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia1975 Kochana,proszę powiedz mi jak Ty przechowywałaś i podgrzewałaś dziecku odciągnięty pokarm? Ja tego nie robiłam przy szynku,ale teraz jakby się mi wszystko szczęśliwie poukładało,to bardzo chciałabym iść na ślub mojej kuzynki w kwietniu.Mamuśka obiecała,ze przy dzieciatku mi zostanie,tylko będe musiałą ściagnąć pokarm.Podpowiesz jak to robiłaś;)będe wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te smoczki Lovi są bardzo podobne do Aventu.. Tomme Tippe to tez dobra firma, butelki maja fajne imitujace pierś Ja ściagnięty pokarm do 24 godz trzymałam w lodówce. A jak ktos chce dłużej i ma wiecej to mozna zamrażać, sa specjalne pojemniczki i woreczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalinkaZ dzięki za linki :) Normalnie jestem w szoku, gdyż oba zdobyczne smoki, to właśnie te, które tu wkleiłaś. Nuby fioletowy i dynamiczny smoczek uspakajający lovi 0-3 m zielony. Wszystkie zdobyczne rzeczy mam od gina, ze szkoły rodzenia i ewentualnie jakies gratisy z zakupów - wszystko nowiutkie, a że z różnych firm to już inna sprawa :D Będziemy korzystać, to będziemy - nie to trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie bójcie sie tak bardzo tego 29-go lutego. dzieci urodzone tego dnia obchodzą urodziny 28-go w roku nie przestepnym poprostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi ja poprostu wstawiałam w plastikowych pojemniczkach do lodówki ( są takie specjalne pojemniczki lub woreczki, wiem ze niektórzy przechowuja w pojemniczkach do moczu ale mi to się dziwnie jakos kojarzy). U mnie nigdy nie stało dłużej niz dobę czasem dwie( w lodówce moze stac do 4dni). Możesz tez zamrozić ( do 4 miesięcy jeśli masz osobne drzwi do zamrazalnika).Odmrażamy w temperaturze pokojowej lub w wodzie i naszego mleka się nie przegotowuje i nie należy podgrzewac w mikrofali. ja poprostu wlewałam do butelki i wstawiałam do gorącej wody celem podgrzania. Sciągałam tez przez jakis czas po powrocie do pracy, nie miałam wtedy mozliwości włożyć do lodówki ale takie mleko moze stać w tem. pokojowej do 10 godzin.Nie mówimy tu o upałach wiadomo. Co do karmienia to na poczatku nie miałam i było ciężko za to jak juz wyszłam na prosta za pomoca laktatora to lało sie strumieniami, pewnie dwójke bez niczego bym wykarmiła. Gratulacje dla nowej mamusi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie U naszej malutkiej jeszcze własnie pępuszek nie odpadł:( A stosowalam wlasnie ten octenisept-przereklamowany a od dzis zaczynam stosowac spirytus tak zaleciła pediatra.Dzis pierwsza wizyta u pediatry.Natalia rośnie w oczach.Jak wychodziłysmy ze szpitala miała 2390 a dziś ma 2780:)także ładnie przybiera na wadze. Octenispet jest dobry jak ktoś ma nacięte krocze lub pękł.Ja psikam sobie pare razy dziennie na naciecie mimo ze mam bardzo małe i super pomaga,już mnie prawie nic nie boli:) Ostatnio miałysmy 2 nocki nie przespane bo były wzdecia ,ból brzuszka itp-masakra ale lekarz zalecił kropelki Espumisan dla niemowląt i przeszło jak ręką odjął.Już jest normalnie Ja mam laktator elektryzny Medela ,jest super,poleca.Jak mialam nawał pokarmu a mała nie dawała rady wszystkiego zjadac to sobie czasami odciagnełam,ulga nie z tej ziemi albo jak np szlam wczoraj do dentysty to odciagnełam i mąż podał jak mała była głodna.Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betty nie przejmuj się, po spirytusie szybciutko malutkiej odpadnie :) dobrze że się szybko zreflektowałam, że octenisept nie działa, to już mamy to za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i pozdrawiam wszystkie mamusie te rozpakowane i te w dwupaku ;), u nas wszystko w porządku córeczki sa grzeczne i głownie śpia ale sa tez dni kiedy nie spia tylko leża sobie w swoich łużeczkach i sie przyglądaja ,pępki juz dawno odpadły ja stosowałam własnie oscenisept i bylo ok pierwszą wizyte mamy dopiero w piątek 2 .03 jestem strasznie ciekawa ile ważą , karmię cycem a potem dokarmiam butelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z nietęga miną:/ Bo w sumie to nic nowego sie nie dowiedziałam skurcze nadal takie jak były czyli ok 80% tętno malutkiej ok. Pytałam sie o ten cały czop połoznej powiedziałam ze mi zaczął odchodzic a ona mi na to że to nie jest reguła że jedne na drugo dzień juz rodzą a inne jeszcze z dwa tygodnie chodzą i nic się nie dzieje. Jeśli do soboty nic sie nie będzie działo to mam iśc do swojego gina. A więc dalej czekamy i czekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loarra czyli musisz jeszcze uzbroic sie w cierpliwość :) Ide robić obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bitee Cappucina
Witajcie mamy:) Widzę,że większość po wizytacj - i jak pytałyście się o te żółte upławy?? Bo kurcze ja stosowałam 5 dni lek dopochwowy,ale jak miałam tak mam dalej te żółte upławy..:/ Zastanawiam się czy wszystko jest wporządku,a tu już końcówka ciąży..:/ Może poproszę moją gin żeby zrobiła mi następnym razem wymaz z szyjki w kierunku bakterii eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika gratulacje :) ja od dzis jeszcze tydzień do terminu w czwartek wizyta ciekawe czego się dowiem :) Narazie to chyba zaczynam się bać samopoczucie do bani :/ a moja twarz masakra "syf na syfie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika gratulacje :) ja od dzis jeszcze tydzień do terminu w czwartek wizyta ciekawe czego się dowiem :) Narazie to chyba zaczynam się bać samopoczucie do bani :/ a moja twarz masakra "syf na syfie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) : ): ):) :) Szyjka całkowicie zamknięta...wytrwam napewno ten tydzień :) Od ostatniej wizyty, która byłą niecałe 3 tygodnie temu, i na której synuś ważył 2650...przytył znacznie...-dziś na 38 tc i 4 dzień waży 3500 :D Lekarz powiedział,że może dobijemy do 4000 w przyszłego czwartku i że ostatnimi czasy szkraby znaczniej przybierają właśnie w ostatnich tygodniach ciąży...Tak więc wszystkie,które tak jak ja się martwiły za małą wagą swoich pociech...główki do góry :D Wyszłam jakoś bardzo radosna od lekarza :) Dostałam antybiotyk (żeby całkowicie zlikwidowac to przeziębienie) i mucosolvan na kaszel...no i się okazało,że mogę brać leki, których się obawiałam :) Porozmawialiśmy raz jeszcze o cc, lekarz "sprawdził" te moje żółte upławy( Klaudyna-wszystko dobrze-mnie nic nie piecze tylko pojawiają się na wkłądce-to normalne w tych tygodniach ciąży-"uroki" końcówki :) ) Pożartowaliśmy troszkę na temat tego w jaki sposób chcę mieć cięty brzuch-w jaką stroną itp :D :P i z wielkim rogalem wyszłam : ): ) :) Doktor powiedział mi jeszcze,żeby po cc i w czasie całego pobytu w szpitalu słuchać bardziej połżnych niż lekarzy :P Szatynko-ja również mam kilka sprzetó w kuchni z Philipsa i nie narzekam (tfutfu) a wręcz przeciwnie i dlatego zaufałam Aventowi ;) Marghi-zobaczysz,że wszystko będzie dobrze :)- będę czekała na informacje po Twojej wizycie -pozytywne informacje :) :) :) Malinka- ja tez mam ten z Lovi zielony w kwiatuszki od 0 do 3 miesięcy :D Betty-super,że malutka tak pięknie rośnie :D Niech rośnie nadal..:) Dziewczyny a jaki spirytus???-zwariowałam :D :P Gosiaczek i Tobie Kochana ślę gratulacje :) Loarra Kochana- nie przejmuj się....Wiem,że chciałabyś miec już TO za sobą ale jakby co...urodzimy w większości w przyszłym tygodniu :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bitee ja byłam tylko na Ktg w szpitalu więc nie pytałam bo nie miałam zbytnio kogo, wizyte mam w sobotę u mojego gina. Madzia a mi własnie cera sie bardzo poprawiła no i paznokcie mam twarde jak skała co u mnie to rzadkość totalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja paznokcie miałam twarde jak skała (też u mnie zdarzyło się pierwszy raz),piękne włosy i nawet nawet cerę przez ostatnie miesiące...od tygodnia jakoś wszystko wróciło do normy... ;) Niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez to przeziebienie wywaliło mi opryszczke na pół twarzy 😭 😭 To juz chyba czwatry raz w ciaży. Ilekroć sie przeziebie zawsze mnie to cholerstwo dopada 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikaaa86 - GRATULACJE :))))) jeden wieczór poszłam wcześniej spać, a tu tyle się wydarzyło :))))) Loarrka - trzymaj się!!! :)))) Ja już po wizycie u lekarza - mała waży 3250, 37 tc, szynka zamknięta od kości, główka nisko, wszystko z serduszkiem ok, wyniki krwi i moczu też, 13 marca się widzimy po raz ostatni, cc 16 :///// Bitte - zapytałam położną, sugerowała wizytę u lekarza i wymaz. Marghi - bardzo dziękuje :) ale to efekt ciąży, w końcu mam cuś z przodu cuś z tyłu, bo wcześniej to przypomniałam szparaga :))))) Żeby mi tak troszkę coś zostało :)))) My też się urządzamy i teraz tylko pokoik małej jest skończony :) Co do pasków to są malowane i jak się przypatrzysz to na fioletowym pasku nad przewijakiem widać kinkiet - 70 cm gipsowy, świeci troszkę w dół mocniej w górę i został zamalowany na kolor paska a pasek ma jego szerokość celowo żeby się kinkiet nie wyróżniał :) Chętnie bym tym Twoim smerfom zrobiła pokoiki :)))))) Dziewczęta - ja myśle że nie ma co uczyć się na pamięć teorii jak postępować z maluszkiem przy kąpieli bo przecież przyjdzie do nas położna środowiskowa i nam pokaże :) Ja zamierzam kupić wszystko co kazali na SR a z położną jestem tak umówiona że przyjdzie zaraz po przywiezieniu mnie ze szpitala po cc i przeprowadzi pierwszą kąpiel :) Ja mam laktator pożyczony od przyjaciółki bo nie miała pokarmu i nie karmiłam ale nie wiem jakiej firmy tylko wiem że elektryczny. Na SR takie tam zalecano z uwagi na fakt że ściąganie pokarmu może trwać i dłuższą chwilę a wtedy boli ręka i ciężko o wydajność. Nawet mieliśmy ćwiczenia praktyczne bo była wsród nas mama karmiąca i faktycznie bardzo ładnie ściągnął pokarm. MalinkaZzz pisała o smoczku silikonowym z wypustkami - na SR pokazano nam takie butelki, imigują w dotyku pierś i brodawke, są całe miękkie i miłe w dotyku. Na wszelki wypadek jedną taką kupiłam. Nam na SR polecano na początek takie pieluchy które mają wycięcie na pępuszek, a potem metodą prób i błędów ;) Trochę próbek dostałam z SR. Muszę przyznać że w ciąży cerę mam jak nigdy, skórę też ale to zapewne z uwagi na wypijanie dużych ilości wody. Niestety połowa włosów mi wypadła i straciły objętość, widać po gumce że zapinałam na trzy kucyk a teraz na pięć :/ Skóra też mi się mocno nawilżyła od tych balsamów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha g
witam was kochane ja chcalam sie pochwalic ze moja Lenka jest juz na swiecie 20.02. Urodzilam naturalnie o 2,40 w 1,5 godziny ledwie z patologi na porodowke doszlam porod jak z filmu . Niestety nadal jestesmy w szpitalu to juz moj 3mies i 9dzien w tym raju mala jest wczesniakiem termin malam na 7marca niestety ma zoltaczke ktora spad po naswietlaniu i powraca nie zamknol sie je rowniez przewud botalla czy jakos tak i bardzo sie tym martwie karmie naturalnie ale odcagam do butelki by katrolowac ile zjadla bo nie przybierala na wadze porod to pikus w porownaniu z tymi doswadczeniami dopiszcie mnie do grona szczesliwych mam bo pisze z komorki pozdrawam was i gratuloje rozpakowanym ps maz byl przy porodzie bardzo mi pomugl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goha g serdeczne gratulacje...dzielna z ciebie kobita!!!A ile Lenka ważyła i mierzyła?? juz dopisuję cię do tabelki szczęśliwa mamusiu:))czekamy na więcej info i zdjęcie Lenki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha G - to takie słodko gorzkie wieści od Ciebie, ale szczęście że poród lekki i smutek, że nadal nie możecie być w domku. Trzymaj się i dużo zdrówka dla małej Lenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loarra........25......Inowrocław..22.05.11......01.03.2 012 ...dziewczynka Loma..........30.....Warszawa.....25.05.11....02.03.20 12 ...dziewczynka szatynka84.....27.....Białystok......24.05.11....03.03. 2012 ...córeczka Nesia........35........Warszawa.....26.05.11.......04.03. 20 12 ...dziewczynka Madzia0808...22...Ruda Śląska...31.05.2011...07.03.2012....dziewczynka? nikaa87..........24.....kraków........30.05.11......07.0 3.20 12.....dziewczynka Happy_mom......27......Wrocław....01.06.2011.....07.03.2 012.... TeczowyElfik......27......Lublin........02.06.22......08. 03.2012..... inez2108........31......Bydgoszcz....01.06.11....08.03.20 12...... scooby84........27.....Poznań ..... 02.06.11.....09.0 3.2012......chłopiec agnieszk@@....25l.....anglia.......02.06.11 ....09.03.2012.....dziewczynka myszka151984..27....anglia...........27.05.11.....09.03.2 012..... carmen37.....27.....Dublin.........04.06.11.......09.0 4.2012.....chłopiec Kasiulka!........28 l.....Wawa.........29.05.11 .....10.03.2012...chłopiec latka29....28...D.Tarnowska.....04.06.2011...11.03.2012.. .dziewczynka Agniesia1979.........01.06.2011...........11.0 3.2012.......dziewczynka monika2712....27.....Szczecin......08.06.11.12.03. 20 12.......chłopiec muffka_27...27....Warszawa....05.06.2011...12.03.2011..dz iewczynka Kasia G......35....Kalisz...........15.05.2011.....20.02-12.0 3......Synek Malamianu......24 ....Warszawa.....14.06.11......13.03.2012.... nati olsztyn....26...Olsztyn....06.06.2011....13.03.2012 chłopiec klaudyna_86.....25.....UK-podkarpacie.....06.06.11.....13 .03 .2012.....dziewczynka eudaiomonia...25....Górny Śląsk.....17.06.11......13.03.2012... rogal86..........25.......Niemcy.........22.05.11.....14. 0 3.2012....dziewczynka kajaka31........31.....Gdynia...........27.05.11......15. 03 . 2012....dziewczynka Marcowe_szczęście..31..G.Śląsk......11.06.2011.....18 .03.2012.....synek Agula0501.....26.... Warszawa...... 18.06.11......18.03.2012..... dziewczynka amr2...........28.....Kraków/Gdańsk..12.06.11....19.03. 2012.... Marzec19......26.....Kraków............13.06.11......19. 03. 2012.... Lilka79........31.... Warszawa........13.06.11......20. 03.2012....dziewczynka Jagoda 20marzec..26..Zielona Góra..13.06.11...20. 03.2012...dziewucha ada111..........23.....zachodz.......14.06.11.. ....21.03.2012........ lasica29.........29.....Londyn.........14.06.11.....21.0 3 .2012.....dziewczynka MamaMalejGwiazdki....34....Katowice....19.06.11....22.03. 12....dziewczynka my_kalimba...29...Gdańsk...........16.06.11..........23. 03.2012.... MalinkaZzz..........Wrocław.........16.06.2011.......23. o3.2o12.........dziewczynka Basiolek........28.....GórnyŚląsk.....19.06.11.....25. 03.2012..............dziewczynka Eulalia.........31.....Białystok........20.06.11....25.0 3.2012..............chłopczyk Ania_33.........33.....GórnyŚląsk....08.06.11......25. 03.2012.....dziewczynka Angelowa......25.....Londyn...........20.06.11..... .26.03.2012.... majakilato....29.....Września........26.06.11.......29.0 3 .2012.... Marghi...........36.......N.Sącz.........29.06.11....... 29.03.2012.......chłopczyk angel5568........22......Siedlce.........22.06.11......29 .03.2012..........chłopczyk Madasiek.................Pasłęk..............29.03. 2012......................chłopiec Miholichol............Warszawa............30.06.11 .......01.04.12............chłopiec LSTA ROZPAKOWANYCH MAM NICK.......... TERMIN....DATA PORODU.....IMIĘ.......WAGA/WZROST......SN/CC gosiaczek29......08.03......27.01......Kinga/Jul ia...1900 /46..2000/48....CC betty29.............04.03....12.02......Natalia. ......25 00/48........SN zielonytulipan. ..04.03.....16.02 ......Jan........... 3300/54.........CC nieszka2000.....05.03.....17.02.......Bartek........31 00/54........SN gocha g ..........07.03.....20.02.......Lena...........?????/????........SN nikaaa87.....................27.02.......Pola............ 2950/53........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loarra........25......Inowrocław..22.05.11......01.03.2 012 ...dziewczynka Loma..........30.....Warszawa.....25.05.11....02.03.20 12 ...dziewczynka szatynka84.....27.....Białystok......24.05.11....03.03. 2012 ...córeczka Nesia........35........Warszawa.....26.05.11.......04.03. 20 12 ...dziewczynka Madzia0808...22...Ruda Śląska...31.05.2011...07.03.2012....dziewczynka? Happy_mom......27......Wrocław....01.06.2011.....07.03.2 012.... TeczowyElfik......27......Lublin........02.06.22......08. 03.2012..... inez2108........31......Bydgoszcz....01.06.11....08.03.20 12...... scooby84........27.....Poznań ..... 02.06.11.....09.0 3.2012......chłopiec agnieszk@@....25l.....anglia.......02.06.11 ....09.03.2012.....dziewczynka myszka151984..27....anglia...........27.05.11.....09.03.2 012..... carmen37.....27.....Dublin.........04.06.11.......09.0 4.2012.....chłopiec Kasiulka!........28 l.....Wawa.........29.05.11 .....10.03.2012...chłopiec latka29....28...D.Tarnowska.....04.06.2011...11.03.2012.. .dziewczynka Agniesia1979.........01.06.2011...........11.0 3.2012.......dziewczynka monika2712....27.....Szczecin......08.06.11.12.03. 20 12.......chłopiec muffka_27...27....Warszawa....05.06.2011...12.03.2011..dz iewczynka Kasia G......35....Kalisz...........15.05.2011.....20.02-12.0 3......Synek Malamianu......24 ....Warszawa.....14.06.11......13.03.2012.... nati olsztyn....26...Olsztyn....06.06.2011....13.03.2012 chłopiec klaudyna_86.....25.....UK-podkarpacie.....06.06.11.....13 .03 .2012.....dziewczynka eudaiomonia...25....Górny Śląsk.....17.06.11......13.03.2012... rogal86..........25.......Niemcy.........22.05.11.....14. 0 3.2012....dziewczynka kajaka31........31.....Gdynia...........27.05.11......15. 03 . 2012....dziewczynka Marcowe_szczęście..31..G.Śląsk......11.06.2011.....18 .03.2012.....synek Agula0501.....26.... Warszawa...... 18.06.11......18.03.2012..... dziewczynka amr2...........28.....Kraków/Gdańsk..12.06.11....19.03. 2012.... Marzec19......26.....Kraków............13.06.11......19. 03. 2012.... Lilka79........31.... Warszawa........13.06.11......20. 03.2012....dziewczynka Jagoda 20marzec..26..Zielona Góra..13.06.11...20. 03.2012...dziewucha ada111..........23.....zachodz.......14.06.11.. ....21.03.2012........ lasica29.........29.....Londyn.........14.06.11.....21.0 3 .2012.....dziewczynka MamaMalejGwiazdki....34....Katowice....19.06.11....22.03. 12....dziewczynka my_kalimba...29...Gdańsk...........16.06.11..........23. 03.2012.... MalinkaZzz..........Wrocław.........16.06.2011.......23. o3.2o12.........dziewczynka Basiolek........28.....GórnyŚląsk.....19.06.11.....25. 03.2012..............dziewczynka Eulalia.........31.....Białystok........20.06.11....25.0 3.2012..............chłopczyk Ania_33.........33.....GórnyŚląsk....08.06.11......25. 03.2012.....dziewczynka Angelowa......25.....Londyn...........20.06.11..... .26.03.2012.... majakilato....29.....Września........26.06.11.......29.0 3 .2012.... Marghi...........36.......N.Sącz.........29.06.11....... 29.03.2012.......chłopczyk angel5568........22......Siedlce.........22.06.11......29 .03.2012..........chłopczyk Madasiek.................Pasłęk..............29.03. 2012......................chłopiec Miholichol............Warszawa............30.06.11 .......01.04.12............chłopiec LSTA ROZPAKOWANYCH MAM NICK.......... TERMIN....DATA PORODU.....IMIĘ.......WAGA/WZROST......SN/CC gosiaczek29......08.03......27.01......Kinga/Jul ia...1900 /46..2000/48....CC betty29.............04.03...12.02.......Natalia.......25 00/48........SN zielonytulipan. ..04.03.....16.02 ......Jan........... 3300/54.........CC nieszka2000.....05.03.....17.02.......Bartek........31 00/54........SN gocha g ..........07.03.....20.02.......Lena...........?????/????... .....SN nikaaa87.........07.03.....27.02.......Pola............ 2950/53........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gocha g serdeczne gratulacje :) życzę dużo zdrówka dla Twojej małej kruszynki :) mi położna mówiła, że z tym przewodem botala to często tak jest i że to się normuje samo, jeśli nic nie pomieszałam to chodzi o to, że słychać szmery w serduszku bo jedna z komór serduszka się nie domknęła...mam nadzieję, że nie pomyliłam tematu. Najważniejsze, że jesteście pod fachową opieką :) trzymam kciuki za Was dziewczyny :) ciekawa jestem ile nasza kruszynka waży :) jutro wizyta, pewnie będą robić mi powtórne KTG i resztę badań już do porodu... ależ mi się ziewa :) wybaczcie ale oczy same mi się zamykaja, nadrobię braki w czytaniu i odezwę się jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikaa i Gocha G - gratulacje! Ja owijałam dziecko cienkim kocykiem ale tak na zakładke i pod paszki, zeby kocyk na buzie nie mógł wejść. Smoczka - uspokajacza nie używałam i nie zamierzam. Wg mnie jesli nie ma takiej konieczności to nie warto. Córcia ladnie przesypiala noce, nie mialam problemu z wypadającym smokiem, potem raczej nie brala nic do buzi co jest zmora u dziecka 6m-cy do 1,5 roku a moja nic nie zjadala bo nie miała tego nawyku. Poza tym bardzo szybko zaczęła mówić, juz jako 1,5 roczniak mowiła proste zdania i jestem pewna, że to efekt braku zapychacza. Także jesli sie tylko da to żadnego smoka:-) U mnie 38tc i 3 dzień. zaczęłam pic liście malin - da się przełknąć. Poza tym żadnych objawów nadchodzącego porodu nie ma. Gocha a czemu wcześniak jesli urodzony 14 dni przed terminem to wcześniaczek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha gratulacje :) już 6 dzidzi jest na świecie :) moja cera nigdy nie byla jakoś bez niczego ale co teraz przez ostatni tydzień się dzieje to nie do opisania dziennie jakieś nowe syfkii na początku ciąży miałam na plecach :/ paznokcie mam tez twarde a włosy jak zawsze chyba normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×