Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

szatynko wszystko dokładnie objaśniłaś odnośnie spania. Możesz sie uważać za eksperta ;) Dzieki za przypomnienie która strona materacyka na poczatek bo mamy właśnie kokosowo- gryczany.. Moje doswiadczenia w kwesti spania pokrywaja sie z tym co napisała szatynka. Na początek kocyki pod materacyk, albo klocki pod dwie nóżki łóżeczka (mozna ksiażki). Moja córka spała bez poduszki do ok. 9 msca, miała tylko flanelową pieluszke pod głową natomiast pod kołderka spała od początku (urodziła sie w grudniu). Rożka nie używałam za to bardzo przydatne były śpiworki , takie bez stópek Po kilku dniach każda z Was wystosuje sobie odpowiedni "model" który bedzie Wam odpowiadał Co do laktatora to ja ma ręczny Avent isis, niestety był potrzebny od poczatku bo pokarmu miałam bardzo mało i musiałam ściagać w ciagu dnia czesto i w nocy gdy mała spała... męczące to było. I jeszcze to mycie i wyparzanie laktatora za każdym razem :O Mam nadzieje ze tym razem bede karmić samodzielnie U mnie 36 tydz, plus 12,5 kg. Jutro wizyta u gina..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalinkaZZZ próbki pampersów oryginalnych dostałam w paczce od lekarza, razem z CD i książeczką jakis czas temu. Natomiast dostępne na naszym rynku pieluchy jednorazowe różnych firm można było sobie obejrzec i podotykać w SR. Położna omawiała nam je i jak się sprawdzały u jej dziecka. U niej w rankingu zwyciężyły newbaby (rozmiar 1-2), a później activebaby (3-4) z pampersa. Jako rozmiar 3-4 polecała też pieluszki dada z biedronki. Malinko a o jakich smoczkach konkretnie mówisz? Może jakiś link podeślesz? Na razie mam tylko zdobyczne smoki gratisowe :) Jeden z lovi, a drugi nuby. Butelki mam tylko 2 z aventu i jedną z nuka - też zdobyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka-z tego co wiem ja dostanę próbki pieluszek kiedy będę wychodziłą ze szpitala...niestety nie wiem czy jest jakaś stronka z ich próbkami :/ A jesli chodzi o smoczki to ja awaryjnie kupiłam z Aventu (jak większosć rzeczy) i mam od 0-6 miesięcy do uspokajania senitive bez BPA (widzę,że coraz więcej się takich robi) z Lovi sprezentowany od 0-3 miesięcy dynamiczny Trendy też bez BPA-które lepsze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do butelek to też mam z Aventu 125 ml Airflex dodatkowo do niej smoczki silikonowe mini i z Aventu 2 butelki 330 ml ze smoczkami antykolkowymi powyżej 3 miesiąca...i dostałam jako prezent butelkę z Conpolu ze smoczkiem slow i dodatkowo do tego 2 smoczki antykolkowe... Parę dni temu dostałam też taki aspirator do noska i myślę,że może być fajny... :) http://www.albert.com.pl/index.php?strona=nowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loarra,Kochana jak wygląda Twój czop?podpowiedz,abym wiedziała.W moim przypadku w pierwszej ciaży sygnałem ,że czop odszedł ,odchodzi był mocz podbarwiony krwią , potem jak sobie założyłam podpaskę miałam na niej trochę krwi-koloru takiej żywej krwi. Trzymam za Ciebie kciuki,aby akcja porodowa rozkręciła się szybko:) Mam nadzieję,że mam dobrego nosa:)na najbliższy weekend będziecie w trójeczkę:) Ja natomiast wczoraj wieczorem miałam niezłego stracha,bo baaaaaaardzo stawiał mi się brzuch,oprócz tego bolały mni ekrzyze,czułam cos pochwe ,lekko podbrzusze-wziełąm sobie dodatkowo 2 tab.magnokalu.Wizyte u gin.mam w czwartek-będe wiedziała coś więcej na trzym stoję i ile jeszcze mam szansę wytrzymać.Proszę Boga jeszcze chociaż o 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loarrko-tak jak mówi Szatynka-oddychaj Kochana :D :D :D Marghi-nie zamartwiaj się Kochana i odpoczywaj dużo..ja też czasami mam tak bardzo mocne bóle (wczoraj miałam wieczorem kiedy mąż wychodził na nockę i troszkę chłopak zbladł :D ) -pewnie to przepowiadające...wszystko będzie dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi pewnie Loarce nie to teraz w głowie, żeby nam czop opisywać... Opisze nam jak już wróci z Lenką do domu. Ja Ci mogę napisać, że wczoraj gdzieś wyczytałam, że czop śluzowy jak odchodzi w całości to wygląda jak taki korek (podobny do papierosa) o kształcie naszej szyjki macicy. Jest to gęsty śluz podbarwiony krwią. Może odchodzić też po kawałku i wtedynie zachowuje regularnego kształtu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To taka jakby galaretka żółto-brunatna powiedzmy odkryłam ją jak poszłam siusiu:) :) Ja butelki mam dwie jedna z aventu druga antykolkową z TT, smoczki mam 3, dwa z Nuka i jeden TT wszystkie antykolkowe i anatomiczne ale kupiłam je wrazie co bo nie chciałabym małej dawać chyba że juz to będzie konieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie dziewczyny na razie nic sie nie dzieje skurczy brak:) mi zaczął raczej po kawałku odchodzić...zobaczymy jak na ktg sie sprawa przedstawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loarra trzymam kciuki, to juz tuz tuz... Dasz rade :D Ja smoczki stosowałam tylko firmy Avent i teraz tez tak zamierzam http://allegro.pl/avent-smoczek-0-6-m-rozne-kolory-2szt-najtaniej-i2098390413.html A z pieluszek to oryginalne Pampers dla mnie są bezkonkurencyjne, i najdrozsze niestety. Ale Dada u starszego dziecka tez jest ok, i Huggies natomiast odradzam Happy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalia-ja mam właśnie takie-ten transparentny i niebieski:) Pierwszy raz w życiu kupuję takiego rodzaju akcesoria i jakoś też stawiam na Avent...mam nadzieję,że się nie zawiodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 14:00 mam Ktg Marcowe szczęście spokojnie bo urodzisz przede mną hehe:) Pieluszki mam pampersa i huggies zobaczymy jak sie sprawdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loarka fajnie, że tak spokojnie do tego podchodzisz :) Mnie też jakoś ten avent przekonuje. Może temu, że występuje pod marką Philipsa, do którego jakoś się ma zaufanie. Myślę, że jak już będę kupowała, to też wszystko z jednej linii - w sensie laktator, butelki, pojemniczki, smoczki, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wizytę o 14:30- wychodzę koło 13...Loarrko-jak nie zameldujesz się do 17 to już wiadomo,że zostałaś w szpitalu :D I wykrakałaś sobie ten 29 luty :D :P Szatynko-mam pdoobnie-nigdy się jeszcze nie zawiodłam na Philipsie (tfutfu) i mam nadzieję,że w wersji dzidziusiowej też są dobrzy:) Wiem,że duzo kobietek chwali też Medelę ale jest droga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcowe_szczescie tez zamówiłam transparentny i niebieski, czekam na przesyłke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mam tak samo jak Ty Marcowe szczęście. W sumie to co mam z AGD z Philipsa jest już ze mną parę dobrych lat i nie mogę narzekać na te produkty, a więc i jakies tam zaufanie z mojej strony znalazło się dla tej firmy. A co do medeli to mam mieszane uczucia - głównie przez skarajne komentarze w internecie, ale także i położne z SR mówiły, że w ich wypożyczalni medele naturalnie "wyginęły" - popsuły się na amen i nowych już nie kupowali. Mają do wypożyczenia elektryczne spectry i mówiły, że są dużo mniej awaryjne niż medela. Za to z medeli polecają lanolinę, czyli purelan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już mam je w domku i zamierzam po weekendzie jeden z nich pomoczyć we wrzątku i wziąśc awaryjnie do szpitala :) Mam nadzieję,że jeśli będzie potrzeba to się sprawdzą :)-Ty już wiesz, że napewno...ja muszę jeszcze potestować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikaaa87 🌼GRATULUJĘ!!!🌼 Teraz to się zaczną dzieciaczki rodzić,oby tylko w miarę zgodnie z datami w tabelce;) Co do podusi dla niemowlaczka,to ja ją mam i jestem z niej zadowolona-jest pod lekkim kątem i w razie WWWWWWWWWWWWW jak się dziecku uleje to jest mniejsze ryzyko że się zaksztusi.Ja z synkiem mialam ten plus,że on zawsze nawet jak leżał na wznak to główkę miał przekręconą na prawo lub lewo. Marcowe szczęście,obyś miała rację,że to tylko skurcze przepowiadajace.Oszczędzam sie od soboty na maxa,a w czwartek po wizycie zobaczymy jak się ma moja szyjka. Tobie także Kochana zyczę jak naj,naj,najlepiej:) Mama Małej Gwiazdki,muszę Ci powiedzieć,że z Ciebie jest nie zła laska:) a pokój Twojej Miss jest cudowny.Pokazywałam go nawet mojemu mężowi,mówiąc,że ja także chciałąbym aby nasze dzieci miały tak bajeczne pokoje.Ja mam nowy dom,mieszkam w nim od niedawna,umeblowany jest częściowo,takze jest nadzieja,ze i moje smerfy będą mieć bajeczne pokoiki. Ta ściana w paski jest niesamowita! to jest tapeta,czy malowana? sorry za pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loara not to zaczyna się, a jak już masz rodzić to niech to bedzie dziś a nie jutro :))) A ja mam laktator ręczny tommy tipi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loarra,dzięki:) Wam dziewczynki także🌼 Loarra ,jak nadejdzie ten magiczny moment to pamiętaj nie myśl o bólu tylko o tym co Ci bedzie mówiła położna,przyj,nie przyj,a także staraj się nie krzyczeć,bo to Cię osłabi i braknie Ci ''pary'' do parcia. Stękać będziesz bo to jest raczej nie uniknione,stękanie typu jakbyś miałą zrobć big kupe;) Myślę,że jest jakiś nr. tel zostawiony na naszej poczcie,a jak nie ma to ja zaraz wklepie swój.Daj nam znać jak urodzisz,a my trzymamy mocno kciukasy;) buzka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika Gratuluję i życzę zdrówka dla Was obu Zielonytulipan muszę sobie w takim razie też kupić spirytus, zobaczę jak to u nas będzie, daj znać jak Jasio nabiera :) loara trzymam kciuki, oby poszło gładko ja wczoraj miałam wizytę, lekarka stwierdziła, że szyjka uformowana, zewnętrzne ujście rozwarcie na palec wewnętrzne na opuszek, daje mi dwa tygodnie, zobaczymy bo powinno być jeszcze prawie cztery Co do kładzenia dzieciątka zamierzam robić tak jak z pierwszym, ja od początku kładłam maluszka na podusi takiej płaskiej ale jednak i przekrywałam kołderką, mój synek spał głównie na brzuszku albo na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×