Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

Sms od MARCOWE SZCZĘŚCIE:D:D:D O 8:20 na świecie pojawil się najcudowniejszy STAŚ-dostał 10 punktów,waży 3730 i ma 60cm Agatko 🌼G🌼R🌼A🌼T🌼U🌼L🌼U🌼J🌼E🌼 ❤️ 🌼S🌼E🌼R🌼D🌼E🌼C🌼Z🌼N🌼I🌼E🌼 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcowe_szczęście gratuluję, cieszcie się już sobą odpoczywajcie i odezwij się jak dasz radę coś napisać. Pozdrawiam lasica29 czytam Twój opis odnosnie zachowania męża, mój ma zupełnie odwrotnie ciagle tylko słyszę już byś urodziła i się nie męczyła, taki jest Kochany ja miałam tylko robione wymazy z pochwy co do terminów to ja mam między 15 (OM) a 25 (połówkowe USG) marca, a internetowe kalkulatory pokazują na 21, a z racji uformowanej szyjki i rozwarcia na palec lekarka na ostatniej wizycie stwierdziła że do 12 marca będzie po wszystkim i w jaki termin wierzyć?? Ja wychodzę z założenia że natura wie co robi i jak przyjdzie czas to Michasia się urodzi więc cierpliwie czekam Margi MalinkaZzz piękne i rozczulające te opowiadania, poryczałam się ewela witamy Pozdrawiam wszystkie Mamusie, w tym tygodniu coś pewnie przybedzie nam maluszków, Szatynka a Ty ?? już też w drodze do szpitala czy nadal czekasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcowe szczęście Ogromne Gratulacje :))) Ciekawe czy na kogoś podziałał pełnia ??? Loma..........30.....Warszawa.....25.05.11....02.03.20 12 ...dziewczynka szatynka84.....27.....Białystok......24.05.11....03.03. 2012 ...córeczka Madzia0808...22...Ruda Śląska...31.05.2011...07.03.2012....dziewczynka? Happy_mom......27......Wrocław....01.06.2011.....07.03.2 012.... TeczowyElfik......27......Lublin........02.06.22......08. 03.2012..... inez2108........31......Bydgoszcz....01.06.11....08.03.20 12...... scooby84........27.....Poznań ..... 02.06.11.....09.0 3.2012......chłopiec agnieszk@@....25l.....anglia.......02.06.11 ....09.03.2012.....dziewczynka myszka151984..27....anglia...........27.05.11.....09.03.2 012..... carmen37.....27.....Dublin.........04.06.11.......09.0 4.2012.....chłopiec Kasiulka!........28 l.....Wawa.........29.05.11 .....10.03.2012...chłopiec monika2712....27.....Szczecin......08.06.11.12.03. 20 12.......chłopiec muffka_27...27....Warszawa....05.06.2011...12.03.2011..dz iewczynka Kasia G......35....Kalisz...........15.05.2011.....20.02-12.0 3......Synek Malamianu......24 ....Warszawa.....14.06.11......13.03.2012.... nati olsztyn....26...Olsztyn....06.06.2011....13.03.2012 chłopiec klaudyna_86.....25.....UK-podkarpacie.....06.06.11.....13 .03 .2012.....dziewczynka eudaiomonia...25....Górny Śląsk.....17.06.11......13.03.2012... rogal86..........25.......Niemcy.........22.05.11.....14. 0 3.2012....dziewczynka kajaka31........31.....Gdynia...........27.05.11......15. 03 . 2012....dziewczynka Agula0501.....26.... Warszawa...... 18.06.11......18.03.2012..... dziewczynka Angelowa......25.....Londyn...........20.06.11..... .19.03.2012....chłopczyk amr2...........28.....Kraków/Gdańsk..12.06.11....19.03. 2012.... Marzec19......26.....Kraków............13.06.11......19. 03. 2012.... Lilka79........31.... Warszawa........13.06.11......20. 03.2012....dziewczynka Jagoda 20marzec..26..Zielona Góra..13.06.11...20. 03.2012...dziewucha ada111..........23.....zachodz.......14.06.11.. ....21.03.2012........ lasica29.........29.....Londyn.........14.06.11.....21.0 3 .2012.....dziewczynka MamaMalejGwiazdki....34....Katowice....19.06.11....22.03. 12....dziewczynka my_kalimba...29...Gdańsk...........16.06.11..........23. 03.2012.... MalinkaZzz..........Wrocław.........16.06.2011.......23. o3.2o12......dziewczynka Basiolek........28.....GórnyŚląsk.....19.06.11.....25. 03.2012.......dziewczynka Ania_33.........33.....GórnyŚląsk....08.06.11......25. 03.2012.....dziewczynka Eulalia.........31.....Białystok........20.06.11....27.0 3.2012..............chłopczyk majakilato....29.....Września........26.06.11.......29.0 3 .2012.... Marghi...........36.......N.Sącz.........29.06.11....... 29.03.2012.......chłopczyk angel5568........22......Siedlce.........22.06.11......29 .03.2012..........chłopczyk Madasiek.................Pasłęk..............29.03. 2012......................chłopiec Miholichol............Warszawa............30.06.11 .......01.04.12............chłopiec LSTA ROZPAKOWANYCH MAM NICK.......... TERMIN....DATA PORODU.....IMIĘ.......WAGA/WZROST......SN/CC gosiaczek29......08.03......27.01......Kinga/Jul ia...1900 /46..2000/48....CC betty29.............04.03...12.02.......Natalia.......25 00/48........SN zielonytulipan. ..04.03.....16.02 ......Jan........... 3300/54........CC nieszka2000.....05.03.....17.02.......Bartek........31 00/54........SN gocha g ..........07.03.....20.02.......Lena...........?????/????... ....SN latka..............11.03......24.02......Marika.........3 200/ 55......CC nikaaa87.........07.03......27.02.......Pola...........29 50/53........SN Kasiulka!..........04.03.....28.02.......Grześ.........3 340/53........SN loarra.............01.03......02.03......Lenka.........33 40/56........SN Nesia..............04.03.....03.03.......córka.........3 920/58........SN Agniesia1979......11.03......04.03......Lenka.........40 40/57.......SN Marcowe szczęście..18.03...08.03.....Staś...........3730/60........CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszego Drogie panie w Dniu Naszego święta!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Marcowe_szczescie gratuluje Stasia!! Piękny prezent na dzień Kobiet :) szatynka dziś sie nie odzywa..pewnie tez juz na porodówce. trzymam kciuki!! Po wizycie wczoraj, KTG ok, z posiewu rzeczywiscie tylko drożdzaki w dodatku nie nadające sie do leczenia bo wszystko na co sa wrażliwe jest zakazane w ciąży. Trzeba odczekać do porodu. Mam nadzieje ze dziecku to nie zaszkodzi. Nawet mi nie zrobił usg więc wagi małego nie znam, szyjki też nie zbadał 😠 Za tydz nast wizyta i nas KTG Dziękuje za życzenia zdrowia dla taty, jest niestety bardzo źle. mam nadzieje ze doczeka narodzin wnuka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcowe Szczęście GRATULACJE :) Kobietki dajcie jakiś nr tel to ja też napisze bo coś czuje że po dzisiejszej wizycie jutro bede w szpitalu :P już się stresuję pojade koło 16 i mam zamiar dziś wrócić :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalia Kurcze blade co za lekarz? nie zważył dziecka,no dobra ,to jeszcze można przeboleć,ale nie zrobil usg? i co najważniejsze nie sprawdził jaki jest stan szyjki?no chyba przegioł pałe😡 Ja jak rodziłam synka to zajechałam do szpitala okolo 6 rano ,zrobili mi ktg-zero skurczy,a po badaniu gin. okazało się,że szyjki już nie ma i jest rozwarcie na 6cm Trzymam kciuki,abyś już tuż tuż mogla tulić swojego Syneczka:) Ja dzisiaj ide do gin. na wymaz i aby zobaczyć w jakim stanie jest szyjka.Mam także nadzieję,że wytrzymam jeszcze kilka dni,abym zdążyła przed porodem odebrać wynik wymazu.Wczesniej nie mogłam go zrobić ze względu na aplikowane globulki i ostatnio krem dopochwowy jednorazowo na drożdzaki Zyczę dużo sił i zdrowia dla Taty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia,moze pełnia Cię ruszy:)życzę powodzenia❤️porodu typu naszej założycielki tego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcowe_szczęście - ogromne gratulacje dla rodziców i dla Stasia. Pół dziesiejszej bezsennej nocy o Tobie myslałam:-) Pewnie tez nie spałaś:-) Madzia0808- jak chcesz wrocić to zycze, żebyś wróciła:-) W sumie nie jestes jeszcze zbytnio przeterminowana:-) Szatynka, Loma - jak nie rodzicie to piszcie, bo jestescie na wierzchu kolejki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! Marcowe-szczęście GRATULACJE powitaj Syneczka po drugiej stronie brzuszka. U nas cisza na morzu,nic się nie dzieje. Buziaki Mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :D Wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta. Ja dziś nie miałam i nie mam jak siedzieć na kompie zbyt długo, bo mnie goście odwiedzają co rusz albo na telefonie wiszę. A mała na razie twardo siedzi w brzuszku. Czeka na swój dzień :D Widocznie rośnie mi małe ziółko, które po swojemu będzie robiło - tak jak ja i jak jej tata. I to, że mama sobie zaplanowała to jej nie wzrusza. Może to i dobrze. Niech ma ten swój dzień i niech sama wybiera. Marcowe szczęście serdecznie gratuluję, że Stasio jest już z Wami. Życzę samych radosnych chwil spędzonych wspólnie z mężem i synkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :D Wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta. Ja dziś nie miałam i nie mam jak siedzieć na kompie zbyt długo, bo mnie goście odwiedzają co rusz albo na telefonie wiszę. A mała na razie twardo siedzi w brzuszku. Czeka na swój dzień :D Widocznie rośnie mi małe ziółko, które po swojemu będzie robiło - tak jak ja i jak jej tata. I to, że mama sobie zaplanowała to jej nie wzrusza. Może to i dobrze. Niech ma ten swój dzień i niech sama wybiera. Marcowe szczęście serdecznie gratuluję, że Stasio jest już z Wami. Życzę samych radosnych chwil spędzonych wspólnie z mężem i synkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcowe szczęście GRATULACJE!!!!! Witamy Stasia i całujemy was serdecznie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcowe Szczęście - gratuluje :)))))) cudownie że Stasiu zrobił Ci taki prezent na Dzień Kobiet. Mam nadzieje, że czujesz się w miarę możliwości dobrze i szybko wrócicie do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szatynka Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, oby poród minął szybko i byści się już mogli cieszyć swoim małym szczęściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goga88
GRATULACJE DLA NOWEJ MAMUSI I SYNUSIA:)dziewczyny od wczoraj zaobserwowalam ze z mojej pochwy wydobywa sie taki rzezroczysty sluz ciagnacy co to moze byc wczesniej mialam taki bialy i nie ciagnacy?czy ten czop sluzowy zawsze gdy odchodzi musi byc podbarwiony krwia?prosze odpiszcie do terminu 3 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goga88 mi przy pierwszym porodzie czop wypadł w całości na kilka godzin przed urodzeniem się synka, był gęsty, ciągnący i przebarwiony smużkami krwi, ale połozna na SR mówiła że może odchodzić po kawałeczku ale jest bardziej jak galaretka, więcej nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Ja podobnie jak Wy tę noc zaliczam do "najcudowniejszych" bolało mnie wszytsko. DO tego jeszcze nudności i biegunka - masakra. W ciągu dnia odebrałam wyniki posiewu - wszystko ok. Pojechałam później kupić sobie staniczek do karmienia i w moim sklepie z bielizną znalazłam taki fajny, super podtrzymujący, ale jak zobaczyłam 229zł to trochę zrzedła mi mina i zapytałam o rabat. A one mi mówiłą, że no przecież jestem stała klientką i mam 5%, a ja na to, że chciałąbym więcej chociaż 10%. Zwłaszcza, że 2 miesące temu kupiłam u nich dwa staniki - wszytko mają w kompie. A ona do mnie, że jak kupię ten, to na następne zakupy dostanę 15%, pomyślałam sobie.....a wredna babo pocałuj mnie w d..... i nie kupiłam. Pojechałam do drugiego slepu - na wstępnie wielkie napis z okazji dnia kobiet 10% rabatu, wybrałam sobie dwa staniczki, chyba jeszcze fajniejsze i za oba zapłaciłam 156zł. I humor mi się poprawił. A tak poza tym. To czekam na tą naszą Zuzie i czekam i nie mogę się doczekać. Mó brat co tylko z nim rozmawiam to pyta: "Aga i co rodziś dziś?" A ja tak bym chciała. Marcowe szczęście wielkie gratulacje i serdeczne życzenia dla Ciebie i Stasia. Dziewczynki i dla wszytskich wszytskiego najlepszego!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goga mi najpierw odchodził właśnie tylko taki ciągnący sie troszke galaretowaty śluz a na drugi dzień juz podbarwiony krwią (lekko) a na następny dzien a w zasadzie noć urodziłam:))) Właśnie sobie uswiadomiłam że równy tydzien temu juz odchodziłam od zmysłów z bólu a teraz siedzę i patrze na mój najwiekszy skarb:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loma
Jutro jadę do szpitala. Będą stopniowo mi wywoływać poród. Nie ukrywam, iż mocno zaczynam się denerwować :( Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcoweSzczęście gratulacje !!! U nas coś niby ruszyło, a przynajmniej mi się tak wydaje , bo jakieś skurcze mnie łapią, brzuch twardnieje często... A to wszystko po wizycie szpitalnej... W zasadzie niczego nowego się nie dowiedziałam. Niby wszystko dobrze, prawidłowo. Popatrzyliśmy na usg, obmacali brzuch i pierwszy raz byłam badana ginekologicznie ( przypominam , ze to Irlandia) i też niby ok, ale bez żadnych szczegółów :/ Ojjj bolało strasznie!!! przypomniałam sobie cały ból związany z porodem i się poryczałam =( nie mogłam powstrzymać łez normalnie. Nie pomaga też to, że się strasznie pokłóciłam z M. I taki oto wspaniały dzien Kobiet miałam :/ najlepszego dziewczyny!!! przede wszytskim szcześliwych porodów!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynyy ja chyba mam zły dzień, wszytstko mnie wkurza a u lekarza dowiedzialam sie ze jak nie urodze to mam we wtorek na 11 do szpitala przyjechac i zas czekac do wtorku, Dobrze ze ten dzien sie konczy bo nie wytrzymie, zycze wszystkim dobrej nocki wyśpijcie sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi co miałaś przypisane na drożdzaki? I czy miałaś bakteriogram czy na "oko" lekarz przypisał?? Czy któraś z Was wie czy nie leczone drożdzaki mogą być zagrożeniem dla dziecka przy porodzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcowe szczęście, Agnieszka - gratulacje olbrzymie :) Z poślizgiem ale odpowiadam na pytanie łasicy - tak, rodziłam na Karowej, prowadził mnie, jak w pierwszej ciąży, prof. Roszkowski, rodziłam z Alfredą Szczakan a za pierwszym razem z Małgosią Knaś. Wymaz pobierają rutynowo, na izbie przyjęć. Z dokumentów chcą właśnie wymaz, grupę krwi, ostatnie usg. Oni pobierają po to, żeby wiedzieć zanim wypiszą do domu, czy nie trzeba dziecku dać antybiotyków.W dwa dni jak nie zaczyna nic rosnąć, w warunkach tlenowych i beztlenowych, to posiew jest uznawany za jałowy. Taki wynik jest szybciej. Na zły wynik trzeba czekać dłużej. Tego dowiedziałam się jak robiłam wymaz w ciąży w swoim laboratorium i spytałam kiedy będzie wynik. Tak więc myślę, że on chcą wynik a i tak sami sobie robią, żeby wiedzieć na czym stoją. Dwa słowa o mojej córci - jest booooska! Ładnie je, dużo śpi, pięknie patrzy tymi swoimi granatowymi oczętami - wszyscy się w niej zakochują, a mój mąż zupełnie sfiksował na jej punkcie. Syn zresztą też - dzisiaj zapytał kiedy mi brzuszek zmaleje a potem żałował, że nie ma tam drugiego dzidziusia, bo on już by chciał :) Loma - i jak, udało sie wywołać poród? Dziewczyny, trzymam kciuki za kolejne rozwiązania na naszym forum. Czas leci, zaraz wszystkie będziemy juz rozpakowane :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chyba mam skurcze, kurcze mam ból pleców przechodzacy w brzuch teraz liczE co ile, po 7 zadzwonie do mojego gin, w nocy masakra biegunka i wymioty a nawet na poczatku nie wymiotowałam ;/ nic a nic sie nie wyspałam , jesc mi sie chce a nie umie jem bulke i serek waniliowy ale ten serek to mi prze gardło nie przechodzi, nawet juz prysznic wziełam i czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia0808 trzymam kciuki żeby szybko poszło. Dasz rade! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalia Na drożdzaki dostalam krem dopochwowy który stosuje się jednorazowo-GYNAZOL.Jeszcze wczoraj moja gin.mówiła,że jest bardzo dobry,jest to jeszcze raczej nowość,bo podobno nie wszyscy lekarze go jeszcze przepisują. Czuję po nim poprawe,bo wcześniej swędzialo mnie momentami w pochwie i zaraz przy wejsciu do niej ,a teraz już nie. Madzia 0808 Kochana,chyba Ci się poród rozkręca powoli,albo i szybko-trudno powiedzieć-sama to stwirdzisz po objawach. Ten ból z pleców w brzuch o którym piszesz to skurcze,ja także je już zaczynam dostawać mam to potwierdzone po wczorajsztm ktg-rysuja mi się już powoli.Brzuch mi nie twardnieje ,a kamienieje i gin. wczoraj po ktg. powiedziała mi,że mogę urodzić za 3 dni jak i za tydzień,to jest ciężko przewidzieć,ale tez mnie już bierze.Szyjka jeszcze jest,ma 2cm i nie ma rozwarcia,ale przy drugim porodzie podobno jest już inaczej jak przy pierwszym,może sie akcja porodowa rozwijać w sposób błyskawiczny. Co prawda u mnie jest zaledwie 36tc i 2dni,ale dziecko jest duze,łóżysko dojrzałe,nie ma powodu do zmartwienia gdyby nawet poród był teraz-tak powiedziała gin. Mnie jakiś strach wielki ogarnął:( Dostałam sms-ka od SZCZĘŚCIA MARCOWEGO:) Pisze; Hej Gosiu-u nas wszystko ok-zaraz będe pionizowana i czekam aż mi przywiozą synka po nocy.Jakie wiesci z forum? było więcej porodów?Czuję się jak nowonarodzona-wczoraj miałam kryzys,przez pare godzin obkurczająca się macica dala mi popalić.Pozdrów dziewczyny ode mnie-buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×