Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

Loarra- przed chwilką rozmawiałam z moim ginekologiem i zapytałam czy muszę mieć kolejny raz w trakcie ciąży podaną immunoglobulinę jeśli odczyn coombsa wyszedł mi ujemny i powiedział,że nie:) Jeszcze raz przed rozwiązaniem powtórzę badanie na odczyn coombsa i tyle:) Powiedział,że to wystarczy i jest wszystko dobrze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Gosiaczek29 współczuję tego przeziębienia. Kuruj się. Uważajcie na siebie dziewczyny. Loarra jeszcze doedukuję się o tym znieczuleniu. Ten lekarz mówił, że w zasadzie to najważniejsze jest, aby anestezjolog dobrze je podał i żeby działało prawidowo. A co do tych przeciwskazań, to dziś wyczytałam, że np. zła krzepliwośc krwi może być przeciwskazaniem. Natomiast, jeżeli chodzi o poinformowanie kogoś, że chcesz mieć zzo, to np. w niekórych szpitalach spotykasz się z anestezjologiem jeszcze przed porodem i ustalasz, ale to różnie z tym jest w zależnosci od szpitala. Trzeba się dopytać u siebie. Marcowe szczęście cieszę się, że wyjaśniło się z tą immunoglobiną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Szatynko:):):) Dziękuję za miłe słowa:) Powiedz mi prosze jakich komsetyków będziesz używała dla swojego dzieciątka? Siedzę i czytam od rana i andal nie jestem na 100% przekonana... Zastanawiam się nad Mustelą albo Oliatum Soft..Napewno na codzien do pupci linomag a na odparzenia już powstałę sudocrem... Masz już wybrane kosmetyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcowe szczęście witaj :) Właśnie jeszcze się zastanawiam i nie mogę zdecydować się. Myślałam o emulsji do kąpieli z oilatum soft i o takim kompleciku z musteli (szampon, krem nawilżajacy i krem przeciw odparzeniom), ale wacham się też nad szamponem z oilatum i nad kosmetykami z innych firm. Podobno dobre są też kosmetyki z hipp'a i bubchen. Podpowiem Ci może coś po wykładzie o pielęgnacji noworodka - czyli pod koniec przyszłego tygodnia. Wiem, że w mojej SR mają produkty z kilku firm i chyba o nich też coś doradzają. Mają hipp, bubchen, oilatum soft, oillan, medelę (ale z tego to chyba tylko jest krem do brodawek matki i laktatory), oprócz tych marek mają jeszcze avent, nuk (ale z tego to już inne rzeczy, czyli butelki, smoczki, itd.). Nie wiem czy się wczoraj chwaliłam, ale na tych wykładach, oprócz spotkań z ginekologiem położnikiem i położnymi, będziemy mieli 2 spotkania z pediatrą, później z położną z pogotowia laktacyjnego, z psychologiem i może jeszcze z kimś. Gościnnie była też pani przedstawicielka z banku komórek macierzystych. Może będą też przedstawiciele z firm kosmetycznych, ale to jeszcze niewiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szatynka84 - Nie wiem jak pomarańczki, ale mnie sprowokowałaś! Przegięłaś dziewczyno! :P A tak na marginesie to sprawdzam konkurencję. :D Weekend był dłuuuugi i bardzo męczący, dlatego dopiero teraz zabieram się za komputer. Gocha g - Mam nadzieję że już jest lepiej? Leżenie w szpitalu to nic przyjemnego, ale na pewno warto. Zdrowie zarówno Twoje jak i Maluszka jest najważniejsze. Trzymam kciuki żebyś szybko wróciła do zdrowia. Wszystkim przeziębionym mamom życzę podwójnie zdrówka. gosiaczek29 Tobie potrójnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Współczuje przeziębionym, ja właśnie wróciłam, byłam u kosmetyczki na brwiach a po drodze w aptece jakies wapno mam pic na to że mnie te kości łonowe bolą, podobno to normalne dziecko bierze ze mnie wapno i tak mam, ale to nic powaznego na szczescie Ide obiad gotowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzec19 witaj :) A już myślałam, że moje prowo poszło na marne :P Misio chyba daje radę :P Niestety muszę zaraz uciekać. Swoją drogą to dopiero po miesięcznym siedzeniu w domu, zobaczyłam jaka jestem niezastąpiona :) Nie dam rady ogarnąć zaległej papierologii, urzędów, itp.. Postaram się wpaść w przerwie między załatwianiem spraw a szkołą rodzenia, ale nie obiecuję. Za to po zajęciach postaram się tu być na bank - ok. 20. Miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się waham:p A zważywszy na to,że wahamy się między kosmetykami w "takich" cenach prowokacja może się udać:D:P:P:P Przeczytałam dziś wypowiedź pani przeprowadzającej badania nad kosmetykami w IMiD i według niej powinno się stosować jedynie mydełko z atestem do ukończenie przez dzidziusia1-go miesiąca życia. Uważa,że Płyny,emulsje i szampony powinno się stosowac po ukończeniu przez dzieci 1-go miesiąca życia.-sugeruje,żeby wyznawać zasadę-im mniej kosmetyków tym lepiej.Uważa,żeby niepotrzebnie nie zapychac porów dziecka. Mimo tego przeprowadzili oni badania na Mustela Stelatopia-olejku mlecznym do kąpieli dla dzieci z problemami skórnymi-i może być stosowany już od urodzenia i przez wszystkie dzieciątka. Tak samo jak Mustela Bebe-mleczko nawilżające. oraz Mustela Bebe-krem witaminowo-ochronny-do skóry pośladków.(ja tu rozważam(jak już wcześniej napisałam) linomag(zabezpieczająco) i sudocream (w powstałych już odparzeniach) ale nie wiem na co się zdecyduję:) Ta pani napisała również, że Mustela Bebe-płyn oczyszczający do twarzy i pośladków-mimo,że jest sugerowany dla dzieci już od urodzenia według nich skierowany jest do skóry dzieci powyżej 1-szego roku życia. Co do Oilatum Soft to uważa,żeby nie stosować odrazu kosmetyków mocno nawilżających,bo niewiadomo czy nasze dzidzie będą takowej "pomocy" potrzebowały...I tu znowu wracam do stosowania jedynie mydełka z atestem na samym początku:) Poczytam jeszcze na stronie IMiD i na różnych forach o polecanych firmach i produktach na sam początek;) Jak coś znjadziesz ciekawego to napisz:) Faktycznie bardzo ciekawe i pouczające macie te spotkanka w szkole rodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcowe_szczęście - ja też uważam, że im mniej kosmetyków na początku tym lepiej. W końcu to jednak jest chemia. szatynka84 - nie masz żadnej konkurencji. Najwyższy wynik jest i tak o 200 niższy od Twojego :D Dziewczyny co się stało, że żadna nie pisze? Boicie się pomarańczowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od 2 godzin piekę i maluję z mama pierniczki:D Kręgosłup mi wysiada i jutro czeka Nas powtórka:/ Ale pachnące święta muszą być:D Nie taki pomarańczowy straszny jak go malują:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kosmetyków to też się zastanawiałam, narazie kupiłam z NIVEA koleżanki mi polecały :) w miarę tanie i ogólnie dostępne, ale oczywiście jeżeli będzie trzeba będzie uczulenie, choć kupiłam hipoalergiczne to zmienie na te tzw apteczne :) A do pupy na co dzień to bephanteh a na odparzenia sudokrem ale muszę poczytać o ty linomagu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kosmetyków to też się zastanawiałam, narazie kupiłam z NIVEA koleżanki mi polecały :) w miarę tanie i ogólnie dostępne, ale oczywiście jeżeli będzie trzeba będzie uczulenie, choć kupiłam hipoalergiczne to zmienie na te tzw apteczne :) A do pupy na co dzień to bephanteh a na odparzenia sudokrem ale muszę poczytać o ty linomagu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kosmetyków to też się zastanawiałam, narazie kupiłam z NIVEA koleżanki mi polecały :) w miarę tanie i ogólnie dostępne, ale oczywiście jeżeli będzie trzeba będzie uczulenie, choć kupiłam hipoalergiczne to zmienie na te tzw apteczne :) A do pupy na co dzień to bephanteh a na odparzenia sudokrem ale muszę poczytać o ty linomagu :) [url=http://www.suwaczki.com/]http://www.suwaczki.com/tickers/ma6nwa1iyfv670wm.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kosmetyków to ja kilka rzeczy mam z NIVEA koleżanki polecały i mają serie hipoalergiczną :) a do pupy to chciałam kupić bephanten a na odparzenia sudokrem o linomagu nei słyszałam jak narazie więc poczytam przed wyborem :) Widzę u Was przygotowania pełną parą, u mnie narazie nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kosmetyków to ja kilka rzeczy mam z NIVEA koleżanki polecały i mają serie hipoalergiczną :) a do pupy to chciałam kupić bephanten a na odparzenia sudokrem o linomagu nei słyszałam jak narazie więc poczytam przed wyborem :) Widzę u Was przygotowania pełną parą, u mnie narazie nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudaiomonia Chyba w tej chwili się na Ciebie obraziłam😡na jakiej podstawie twierdzisz,że tą upierdliwą żmiją jestem ja?! Sama wale byki i literówki za które od czasu do czasu przepraszam. Piszę szybko,nie zawsze mam czas ,aby spokojnie pisać ,odzwyczaiłam się pisania po polsku/mieszkam 5lat w polsce/ i na dodatek mam komputer który ledwo dycha. Dla mnie to forum to nie lekcja języka polskiego,nie wchodzę tutaj po to aby być uczniem czy profesorem! Piszę na 4-rech forach równoczesne szukajac porad,wsparcia i poprostu ludzkiego służenia innym.Forum mnie bardzo,ale to bardzo pomogło ,dalo otuchy i nadziei kiedy jej najbardziej potrzebowałam.Nie zawsze można sie otworzyć prze znajomym twarza w twarz,a tutaj jest wiele prościej. Ja do robienia świństwa sie nie nadaję,nie jestem tego typu człowiekiem! Ty pomarańczko może daruj sobie tych głupich komentarzy,nie skłucaj innych,bo przez Ciebie teraz ja jestem wzięta za podejrzaną,a nie mam z tym nic wspólnego!!!! nie myśl sobie,że jest to miłe jak ktoś wymienia Twój nick i pyta czy to Ty nie jesteś tą świnią!!! Nie odpowiada Ci,to poprostu tutaj nie wchodz! A Wy marcówki na glupie komentarze pomarańczek nie odpisujcie i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szatynkę też dzisiaj "dublowało":/..O Nivea też poczytałąm i dużo mamuś je poleca jak i ta pani z IMiD...Napisała,że są dobre:) Przeczytałam też żebyśmy nie przesadzały z sudocrem'em (żeby stosowac go dopiero jesli pojawi się odparzenie a nie po każdej kąpieli),bo skóra dzidzi się uodparnia i przestaje działać..Jak już wczesniej napsiałam Im mniej kosmetyków tym lepiej:) Zachwalane są również kosmetyki z firmy Skarb Matki...czytałam,że są dobre i niedrogie...Poczytam w aptece o tym mydełku jak znajdę:) Madziu...A Ty robisz sobie pazurki czy komuś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi...nie podejrzewałam Cię ani przez chwilę...nikogo nie podejrzewałam-osoba TA chciała wzbudzić sensacje i zasiać zamęt i widać się jej udało...olać ją i tyle...Nie komentujmy nie odnośmy się do tego co pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudaiomonia Przez Ciebie zaraz wybuchne!ja naprawde z Twojej strony oczekuję wyjaśnienia i uzasadnienia dlaczego masz podejrzenie na mnie! Co ja takiego zroblam,że przyszłam Ci na myśli? Na tyle osób co tutaj jest walisz prosto z mostu dwa niki i pytasz która to z Was?!Jeżeli chodzi o mnie to niestety intuicja Cię zawiodła. Mało co sie tutaj udzielam,ale chyba sobie z tąd pójdę. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcowe szczęście Jak to przeczytałam to naprawde dostałam ataku furii!na jakiej podstawie ja jestem tak nisko oceniana i tak marnym zdaniem się tutaj ciesząca się. eudaiomonia eudaiomonia@tlen.pl'; Marghi agnieszk@@ pasuje tylko ten styl pisowni do pomarańczy która mnie tak nie lubi ?! nasze Mikołajek -> http://www.suwaczek.pl/cache/a0345f559f.png nasze drugie -> http://www.suwaczek.pl/cache/76ec30cd4c.png 060804 od tego sie wszystko zaczęło & http://suwaczki.slub-wesele.pl/200408063441.h tml cywilny -> http://suwaczki.waszslub.pl/img-2006090901801 830.png kościelny -> http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007050501301 330.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam to przed chwilą:/ I faktycznie jest to wredne ale nie denerwuj się,bo teraz musisz dbac o siebie..Nie daj komuś kogo bawi taki zamęt satysfakcji...Jednakże rozumiem Cię...mnie też by szlag trafił..Człowiek potem myśli czemu akurat "wytypowano" jego:/..Myślę,że mogło "paść" na każdą z Nas ...Mogłam to być ja,czy którakolwiek inna dziewczyna...Nie denerwuj się... Nie wierzę,że ktokolwiek wierzy choć w jedno słowo napisane przez pomarańczową osóbkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcowe_szczęście No to się teraz wczuj w moją osobę jak moge się z tym czuć.Co prawda,nie przejmuję się tym aż tak nad to,bo ja mam czyste sumienie,a to co ktoś pisze i mówi to mam naprawde gdzieś. Dla jasności napisałam co myślę i czuję,bo niepozwolę sobie na to,aby ktoś sobie ną buty czyścił!!! Nie jestem autorką tego forum,ale zależało mi,aby tutaj było fajnie i przyjaznie,zależało mi,abyśmy mogły się bliżej poznać i podzielić róznymi sytuacjami nie afiszując się publicznie/na forum może wejśc każdy/ To ja zaproponowałam,abyśmy założyły sobie naszą pocztę,/nie pamiętam która to z Was ją założyla/to ja przesłałam na nią jako pierwsza swoje zdjęcie,a dzisiaj jestem tutaj jedną z podejrzanych.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dziewczyny powiem Wasm tak szczerze, że strasznie rozbawił mnie zamęt jaki wynikł po tych głupotach, które ktoś napisał na naszym forum :) nie przejmujmy sie takimi bzdurami, APELUJE DO WAS DROGIE KOLEŻANKI...WRZUĆMY NA LUZ :) olać te wygłupy!!! co do kosmetyków to ja zastanawiam sie nad tymi z firmy Nivea lub Skarb Matki, są w podobnej przystępnej cenie i podobno obie firmy mają dobre kosmetyki do pielęgnacji. Na początek kupię mydełko, jakiś łagodny balsamik pielęgnujący i krem linomag i sudocrem lub bepanthen :) znajoma pielęgniarka uświadomiła mi, że im mniej kosmetyków na poczatek tym lepiej...w sumie mówiła, że jak maluch skończy miesiąc to mogę zmienic mydełko na taki preparat 2 w 1 (płyn+szampon). Co do Oilatum i tych w ogóle droższych preparatów to owszem mówiła, że są godne polecenia, ale w przypadku gdy dziecko ma alergię lub skórę skłonną do alergii, na początek lepiej zacząć stosować inne kosmetyki bo im wcześniej przyzwyczaję dzieciaczka do takich mega delikatnych preparatów tym gorzej może później reagować na jakikolwiek inny kosmetyk :) w sumie to przecież wiadomo, że te wszystkie preparaty muszą przejsć odpowiednie testy :) Mam nadzieję, że maluszek nie będzie miał skłonnosci do alergii, mnie się dopiero ujawniła po 20 roku życia, mąż ma na szczęście spokój :) pewnie gdybyśmy oboje mieli duże skłonności do alergii wolałabym zainwestować w coś droższego, póki co wybiorę jedną z firm o której pisałam wyżej, bardziej nawet skłaniam się w kierunku firmy NIVEA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×