Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

loarra........25......Inowrocław..22.05.11......01.03.2 012 ...dziewczynka Loma..........30.....Warszawa.....25.05.11....02.03.20 12 ...dziewczynka szatynka84.....27.....Białystok......24.05.11....03.03. 2012 ...córeczka Nesia........35......Warszawa.....26.05.11.......04.03.20 12 ...dziewczynka zielonytulipan...27.....Warszawa.....25.05.11... 04.03.2012...chłopiec betty29....29....Szczecin...27.05.2011...04.03.2012...dzi ewczynka nieszka2000.....35......Szczecin.....30.05.11....05.03. 2012....chłopiec Madzia0808...22...Ruda Śląska...31.05.2011...07.03.2012....dziewczynka? nikaa87..........24.....kraków........30.05.11......07.0 3.20 12.....dziewczynka Happy_mom......27......Wrocław....01.06.2011.....07.03.2 012.... TeczowyElfik......27......Lublin........02.06.22......08. 03.2012..... inez2108........31......Bydgoszcz....01.06.11....08.03.20 12...... gocha g ........... ..28....................03.06.11......09.03.2012.....dziewcz ynka scooby84........27.....Poznań ..... 02.06.11.....09.0 3.2012......chłopiec agnieszk@@....25l.....anglia.......02.06.11 ....09.03.2012.....dziewczynka myszka151984..27....anglia...........27.05.11.....09.03.2 012..... carmen37.....27.....Dublin.........04.06.11.......09.0 4.2012.....chłopiec Kasiulka!........28 l.....Wawa.........29.05.11 .....10.03.2012...chłopiec Julka.................................................... ......... 11 .03.2012....... Agniesia1979....................01.06.2011...........11.0 3.2012.......dziewczynka monika2712....27.....Szczecin.......08.06.11.......12.03. 20 12.......chłopiec Malamianu......24 ....Warszawa.....14.06.11......13.03.2012.... eudaiomonia...25....Górny Śląsk.....17.06.11......13.03.2012... rogal86..........25.......Niemcy.........22.05.11.....14. 0 3.2012....dziewczynka kajaka31........31.....Gdynia...........27.05.11......15. 03 . 2012....dziewczynka Klinka31................................................. .......17 .03.2012..... Marcowe_szczęście..31..G.Śląsk......11.06.2011.....18 .03.2012.....synek Agula0501.....26.... Warszawa...... 18.06.11......18.03.2012..... dziewczynka amr2...........28.....Kraków/Gdańsk..12.06.11....19.03. 2012.... Marzec19......26.....Kraków............13.06.11......19. 03. 2012.... Lilka79........31.... Warszawa........13.06.11......20. 03.2012....dziewczynka Jagoda 20marzec..26..Zielona Góra..13.06.11...20. 03.2012...dziewucha Eulalia..........31.....Białystok........20.06.11.. ...19.03.2012....... ada111..........23.....zachodz.......14.06.11.. ....21.03.2012........ lasica29.........29.....Londyn.........14.06.11.....21.0 3 .2012.....dziewczynka my_kalimba...29...Gdańsk...........16.06.11..........23. 03.2012.... Basiolek........28.....Górny Śląsk.....19.06.11.....25.03.2012.....dziewczynka Ania_33.........33.....Górny Śląsk....08.06.11......25.03.2012.....dziewczynka Angelowa......25.....Londyn...........20.06.11..... .26.03.2012.... majakilato....29.....Września........26.06.11.......29.0 3 .2012.... Marghi...........36.......N.Sącz.........29.06.11....... 29.03.2012.......chłopczyk muffka_27..........27.........Warszawa.......05.06.2011.. .....12.03.2011......dziewczynka LISTA ROZPAKOWANYCH MAM NICK.......... TERMIN....DATA PORODU.....IMIĘ.......WAGA/WZROST gosiaczek29......08.03......27.01......Kinga/Julia...1900/46..2000/48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek29 Serdeczne gratulacje. Fajnie, że masz już małe na świecie i czują się dobrze ;) Dziewczyny bez paniki! Tylko spokój nas uratuje. Ja też mam jakieś dolegliwości ale staram się nie panikować i wmawiać sobie, że to na pewno nie poród ;) Termin mam na 20 marca i zamierzam do niego dotrwać :) Wizytę mam za tydzień w czwartek. Mam nadzieję, że wszystko z moją szyjką będzie ok :) Pozdrawiam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia śliczna kołyska:) na maila już odpisałam, Marghi czeamy na fotki:) I kochana wiem że się martwisz ale nie denerwuj sie tak bardzo bo dzidzia to czuje . Wszystko będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek, piękne imiona a Kinga to jedno z moich faworytów. Dziewczyny są jednojajowe, bo nie pamiętam? 2 kg to całkiem nieźle. Pozdrowienia dla całego teamu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieszka twoj synek to chyba bedzie czysty tatuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile od odstatniego usg mu przybyło?pytam tak z ciekawosci jak to przybywanie na wdze wygląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek gratulacje serdeczne :) sama marzyłam o bliźniakach, ale sie nie udało tym razem śliczne brzuszki na skrzynce, też postaram się swój przesłać niedługo. Jak na razie zauważyłam dziwną rzecz... straciłam 4 kg wciągu 2 dni.... może waga się popsuła.. w każdym razie jutro mam wizytę, to się dowiem czy to moja waga próbuje się wkupić w moje łaski, czy może rzeczywiście kilogramy giną. Mam tylko nadzieję że synek rośnie prawidłowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek29 GRATULACJE!!! niech dziewczynki rosną zdrowo, teraz juz tylko musi być lepiej :) Ja dzis miałam kolejna wizyte u midwife usłyszałam serduszko mojej córeczki i dowiedziałam się ze malutka ułożoną juz jest idealnie do wyjścia, niestety cierpią na tym strasznie moje żebra :( ból okropny. Powiedziałam midwife ze od pewnego czasu mam straszny ból w dole brzucha przy chodzeniu czasem tez w jakby w pochwie, dostałam wiec skierowanie do fizoterapeuty(?!) dziwne to no ale... Od jakiegoś czasu (ok tyg) mam tez uplawy koloru żółtego szczególnie zwłaszcza gdy chodzę za duzo, midwife stwierdziła ze to normalne w ciąży jeśli nie ma swedzenia. Nie wiem co o tym myśleć bo normalne to chyba białe? Mam do Was dziewczyny pytanie gdzie kupowalyscie rozki? Jakie są najlepsze itp? Może macie jakieś namiary na Allegro? Bo mam zamiar poprosić moja przyjaciółkę żeby mi takowy kupiła i wysłała bo tu znalazłam tylko jeden model. A i mogę się w końcu pochwalić skompletowalam juz wszystko do szpitala no prawie wszystko jeszcze tylko staniki ale to bliżej terminu, a zostało mi równe 40 dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek, serdecznie gratuluję :) cieszę się, że i Ty i Wasze córeczki czujecie się dobrze :) jak powiedziałam mojemu M, że jedna z nas już została Mamusią to się zdziwił ale i chyba przeraził troszkę, że jak to? że już? :) ach Ci mężczyźni :) Ja póki co nie mam żadnych dolegliwości ale i termin dopiero po 20 marca, muszę skompletować wszystko do końca, dzisiaj jeszcze zamawiałam pieluszki tetrowe 10 sztuk i 5 flanelkowych :) Jeszcze trochę pracy przed nami, ale już powoli zmierzamy do zakończenia przygotowań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, mam jeszcze pytanko :) jak zamawiałyście biustonosze do karmienia to obwód brałyście taki jak przed zajściem w ciążę bo miseczkę to wiadomo...większą :) mój biust nie urósł jakoś strasznie, póki co z B na C, ale położna uprzedzałą, że czasami dopiero po porodzie jak już jest laktacja biust potrafi bardzo zaskoczyc swoimi rozmiarami...każda z nas jest inna i u każdej inaczej to wygląda. Ja mam standardowo obwód 75 ale teraz noszę 80. W 75 też bym się zapięła ale jakos tak mi wygodniej z tym, że nie wiem jak to będzie po porodzie, niektórzy zaraz wracają do swoich rozmiarów, inni dłużej, jedne z nas będą szczuplejsze niz przed ciążą a inne wręcz odwrotnie...sama już nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiolek ja tez nosilam 75 a teraz 80 i do karmienia zamówiłam 80 ale ta 80-tka nie wypada chyba zbyt duża więc myślę że powinno byc ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam zawsze obwód 75 i teraz też mi Pani w sklepie dobrała 75 i jest dobrze. Ja lubie jak sie biust dobrze trzyma a zwłaszcza jak się robi ciężki od mleka to wazne jest dobre trzymanie pod. Za to miskę mi dobrała taką, żeby dłoń wchodziła. Faktycznie jak mleko się pojawia to biust rośnie sporo. Gosiaczek - oj to wesoło będziecie mieli, mam w rodzinie bliźniaczki jednojajowe i obcy ich nie odróżniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Kochane wysłalam Wam na naszą poczte mój brzusio,proszę napiszcie mi czy on jest normalny czy mi opadł-kolezanka mi wczoraj stracha napędziła mówiąc mi,że brzuch mam niżej. Przeglądalam Wasze brzusie,macie śliczne,ale ja tygodniami ciąży jestem jedną z młodszych wśród Was. Bardzo,ale to bardzo podobała mi się kołyska,no jest piękna!,mebelki te białe są takie słodkie:),wózie też fajowe,ja mam podobny do tego zielonego tylko koloru szaro błękitnego. Co do biustonoszy to ja przed ciażą jak i tą tak i tamtą cały czas używałam i używam tych samych biustonoszy 75B-zapięcie zamiast na pierwsze zapinam na 2,a co do miseczek to mam w nich troche pełniej niż przed ciążą,ale spokojnie w nie moje cyce wchodzą:) Po porodzie używałam zwykłe bawełniane tez 75 pod biustem tylko miseczke mialam Cale bardzo krótko w króciuteńkim czasie powróciłam do miseczki B.Dodam,że ja baaaaardzo długo karmiłam mojego synka,aż wstyd się przyznać ile;) To wszystko wg.mnie zależy od kobiety,bo jeżeli teraz już macie piersi duuuuuuuuuuuuzo większe niż przed ciażą,to warto jest kupić większy biustonosz do karmienia,a jeżeli piersi są nie wiele większe niż przed ciażą,to myślę,że po ciaży nie będą nie wiem jak duże-tak przynajmniej było i jest w moim przypadku.Nie chciałabym Was wprowadzać w błąd. Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek ogromne gratulacje!!!! cudownie, że dziewczynki juz po tej stronioe brzuszka, że obyło się bez problemów i ze możesz tulić swoje kruszyki!!!!!!!!!!! teraz niech zdrowo rosną i dla Ciebie, życzenia szybciutkiego powrotu do formy :) mocno pozdrawiam!!!!!!!!!!!!! ja też ostatnio narzekam na kłucia, ba skurcze, brzuch często się stawia, trochę nawet straciłam apetyt... :( już nie mogę się doczekać porodu, z drugiej strony jeszcze tyle do kupienia!!!!!!!!! nadal nie mam skompletowanej wyprawki, nawet tych rzeczy pierwszej potrzeby jak podkłady, tego jeszcze nie mam!!! z drugiej strony sobie mysle, że przeciez jak trzeba bedzie na szybkiego isc na porodowke, to przeciez sklepy otwarte i nie ma problemu z dostaniem czegokolwiek, a ze mieszkamy w centrum miasta, nawet do szpitala mam 10 minut spacerkiem to może nie bedzie tak źle :D tak duzo piszecie, że nie jestem na biezaco, nawet nie mam czasu zeby poczytac na spokojnie :) pozdrawiam mocno Was wszytskie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek gratulacje :* Jak czas szybko leci nie moge uwierzyć, dziś przyszły koszule i szlafrok koszule super szlafrok na 4+ inny materiał :) jeszcze lożeczko i pare drobiazgów i będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem brzuszek masz dosyc wysoko opadajacy brzuch jest znacznie nizej tak ze spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi mi tez sie wydaje że brzusio masz normalnie wysoko a nie ze opadł...powiem ci że ja mam na prawde dużo dużo niżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... chwilkę mnie nie było a takie zmiany :))) Gosiaczek serdecznie gratuluję. Cudowna wiadomość :) Wczoraj byłam u lekarza. Szyjka zaczyna się robić miękka, brzuszek opada powoli, kończymy 35 tydzień i zaczyna ogarniać mnie strach :) Marcowe szczęście pisałaś o małym brzuszku... Ja to mam dopiero malutki. Niby czuję się super, wszystko mogę sama zrobić, ale czasami denerwują mnie uwagi, że on taki mały :( ale prześlę fotki na @to same ocenicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Muffka-dziś znowu usłyszałam pytanie gdzie mam brzuch:( Ludzie wiedzą jak być miłym dla kobiet w ciąży...i to przeważnie kobiety :( Za tydzień mam wizytę u ginekologa i marzę żeby powiedział,że synuś przytył kilogram i żebym mogła pokazać jezyk tym wszystkim...milusim:/ Zaraz idę na obiad do teściów..najem się za dwóch to może i brzuch mi urośnie:P Co do stanika to 2 tygodnie temu kupiłam 85 G..wcześniej nosiłam 80-85 E -mierzyłam go w sklepie i mogłam włożyć dłoń do stanika(jak radziła Szatynka:) )i mierzyłam wczoraj i nic się nie zmieniło;) Taki sam rozmiar i model ale w innym kolorze zamówię do połowy lutego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi-jak dla mnie masz brzusio pięknie postawione do góry;) Ani troszkę nie kwalifikuje się do brzucha opadającego;) Ale inni potrafią nas zestresować...prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie synek przytył 1 kg od ostatniej wizyty (czyli przez 2 tygodnie). Jestem w szoku, waży już 3200, jestem w 36 tygodniu. Tylko cały czas położenie główką do góry, więc dostałam dziś skierowanie na cesarkę. Mam się umówić na termin koło 20 lutego, więc i ja będę lutówką Marghi- wcale nie masz nisko brzuszka, już ja mam chyba niżej, a jeszcze mi nikt nie mówił, że się obniża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziwczynkii :) ale zimnooooo ja za godzine mam wizytę ciekawe co u mojej małej :) z moich obliczeń wynika że oprocz dzisiejszej będę jeszcze miała 2 wizyty bo chodzę co 2 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze tyle napisałam i wszystko mi się skasowało. No więc jeszcze raz. Agatka_30 Ja ma termin na 18 marca, ale od 28 tyg szyjka zaczęła się skracac i żyję w ciągłym stresie czy to nie już. Podobnie jak Ty i wiele z nas dokuczają mi różne dolegliwości. A to kłucie (tak od 4 dni), a to nie mogę spac na boku, bo boli, o bólu krocza i nacisku na nie już nie wspomnę. I podobnie staram się mówic sobie, że to jeszcze nie poród, że jeszcze nie czas. Chociaż bycie mamą to najcudowniejsza rzecz na świecie, to niestety wiąże się z niepokojem i stresem, którego chyba nie da się wyeliminowac, ja nie umiem. Modlę się o te min. 3,5 tygodnia, żeby dotrwac do 37, ale tak naprawdę to mam nadzieję, że ten luty to nasza córcia zostanie jeszcze ze mną. Wysłałam na maila zdjęcie naszej córeczki z soboty. To był pierwszy dzień 33 tyg, nie chciała nam buzi zbytnio pokazac, bo jest już nisko i chyba niestety szykuje się do wyjscia, ale póki co śmieję się, że jestem silniejsza i jeszcze ją potrzymam ;-) Mam do Was pytanie. Jak myślicie, co lepiej zabrac do szpitala: kocyk czy rożek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny super foty:) Agula ja biore rożek na pewno przyda mi sie tez przy karmieniu więc wygodniej po prostu. Ja wizytę mam 11.02 a co dalej to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Mam problem,od wczoraj boli mnie jezyk i podniebienie i dziś rano zobaczyłaz w lustrze ze mam cały język z takim jakims nalotem białym i wyglada jakby mi jezyk popękał,okropny widok i boli tez troche. Niewiecie co to moze byc i czy to jakies zagrozenie podczas ciazy?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×