Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

Latka29 link działa - trzeba skopiować cały i usunąć spację. Myślę, że stałe bywalczynie kafterii są do tego przyzwyczajone, gdyż prawie zawsze te linki rozwala spacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli czujemy ruchy dziecka ja też uważam,że wszystko dobrze:) Ja Szatynko też jestem ciągle w ruchu..zaczełam nawet spacerować(odgapiłam od Ciebie:P) Zastanawiałam się wielokrotnie czy waga nie jest popsuta ale skoro mężusiowi wykazuje,że chudnie(a chudnie) to chyba wszystko dobrze ;) Ja wczoraj po wielkiel paczce chipsów,zjadłąm trochę orzeszkó w miodzie, wielką miskę rosołu,jabłko i ciemną bułkę z serkiem grani na kolację:) Teraz zajadam czekoladę dla dzieci:P i popijam sokiem jabłkowym...nie pzonaję siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcowe szczęście za takie odgapienie to Ci sie należy pochwała ode mnie :) Już od ponad roku codziennie maszeruję minimum te 30 minut (za wyjątkiem okresów, kiedy byłam chora) i wiem, że ta regularność marszów/na dzień dzisiejszy to raczej spacerów - daje więcej niż np. 2 razy w tygodniu aerobik. A co do tych biustonoszy to pewnie kristi ma częściowo rację. Tyle, że trzeba jeszcze wziąć pod uwagę kiedy kto kupuje. Ja kupiłam 2 miesiące przed porodem i zmierzyłam sobie ponownie wczoraj - i wyobraź sobie, że zrobiły się troszkę ciaśniejsze niż miesiac temu :) Teraz też już bym raczej musiała na środkową haftkę nosić. Myślę, że jak ktoś kupuje tuż przed porodem, to warto posłuchać kristii, a jak ktoś jest nadgorliwcem jak ja i kupuje 2 miesiące wcześniej - to jednak trzeba wziąć taki, który można jeszcze poluzować w razie co :P i kierować się zasadą, żeby ręka luźno wchodziła do miseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mierzyłąm parę dni temu i był taki jak w dniu zakupu-leciutko zapina się na 2 haftkę-pewnie zapnę się tez na pierwszą więc nie jest źle:)Tylko martwię się ciągle tym,że ten stanik czarny wychodzi mniejszy..bo nie wiem jaki rozmiar zamówić pod koniec tygodnia:/ Chyba zrobię tak,że przed samym zamówieniem przymierzę raz jeszcze ten,który mam w domu i jeśli faktycznie się bez problemu zapnę na ostatnia haftkę to zamówię w takim samym rozmiarze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysia040289
witam mam pytanie czy któraś z was ma wskazanie do cc ze względu na wagę dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) ale wy szybko wstajecie ja jeszcze w łóżku hehe no ale spać chodzę ok 24-1. Ja dzis mam ta głupia wizyte u fizoterapeuty po tym jak powiedziałam midwife ze mnie boli jak tylko troszkę chodzę brzuch (?!) i fakt faktem w łóżku przy przewracaniu się czy wstawaniu bolą mnie kości tam na dole ale myśle ze na tak późnym etapie ciąży każda tak ma nie żeby odrazu do fizoterapeuty wysyłać! Do ginekologa mnie nie wysłała jak jej powiedziałam ze jak chodzę i mam ten ból brzucha to mam rownież żółte uplawy fakt faktem nie boli nie swedzi ale myśle ze Gin powinien srawdzic :/ chory kraj..... Zazdroszczę wam jedzenia (nie tylko ze polskie hehe) ja niestety znów wymiotuje wczoraj zjadlam miskę platkow z mlekiem i zwymiotowalam a potem kolacjoobiad jeden ziemniak i taki jakby kotlet. Tak w sumie codziennie jem śniadanie i kolacjoobiad czasem coś słodkiego w międzyczasie, słodkie mogłabym jeść ciagle ale wymiotuje po nim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysia040289
byłam u lekarza na początku 36 tyg i moja mała ważyła z usg 3d 3800 więc nie wiem czy mam się denerwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki... Ech te staniki...ja tez kupilam w 30 tc drogi 34tc i tylko ten jest jeszcze na mnie dobry :D...ww skocze do sklepu i kupie nowy :P Wczoraj bylam u lekrza 35tc i ostania juz wizyta...od 32 tc szyjka krotka wiec porod tuz tuz mam cierpliwie czekac...Te bole krocza to sa jak najbardziej normalne wg mojego gina przeciez musimy sie przygotowac do porodu :P Jestem zla na mojego lekarza bo sie wygadala na ostaniej wizycie co bedzie :( jest mi z tego powodu tak smutno...tyle czasu radzilam sobie z niewiedza i czekalam na niespodzianke...a ten..."czy mowilem juz ze bedzie chlopiec" niby zaraz potem obrocil to w zart ale... ps wlasnie na poloni mowia o wyprawce dla dzidzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha...gdzies czytalam ze dobrze pic herbatki laktacyjne od 35tc zeby zaraz po porodzie miec dobry pokarm...wiec pije od wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mnie też czasami Klaudyna wracaja mdłości i zawroty głowy jak na poczatku ciąży..jakiś czas temu zwłaszcza ale na ostatniej wizycie lekarz powiedział mi ,że to normalne;) Z tym fizjoterapeutą to faktycznie dziwne ale jak widać...co kraj to obyczaj;) Dorota-ja też bym się wnerwiła ale babsko!!!!!!!!!..Mój gienkolog na każdej wizycie sprawdza przed usg(chyba asekuracyjnie) czy wpisał płec dziecka czy nie,żeby nie palnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcowe szczescie...on wie ze My nie chcemy wiedziec bo jestem jego jedyna pacjentka ktora ma takie zyczenie :P... tak jakos w czasie usg milo gadalismy (bylem z moim Mezem) o imionach i takich tam ze chyba mu sie niechcaco wygadalo i stwierdzil ze i tak nic nie widzial bo dzidzia "dupsko wywalila" ... ech mimo to humorek mi pospul... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mialam mdlosci ale faktycznie ostanio czuje jakbym zaraz musila do wc leciec i zwrocic...pewno to uroki ostanich tyg ciazy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli nie babsko a fececisko:D:P Nie denerwuj się...tez bym sie pewnie wnerwiła ale już nie ma co się denerwować teraz;) Tatuś dumny czy mażył o córeczce?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tataus dumny bedzie ze zdrowiuskiego malenstwa:) coprawda marzy mu sie Lenka/Milenka bo ma juz 11 letniego syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety...przytylam juz 19 kg :(:( ...gin mnie pociesza za przy wzroscie ponad 180cm to jest ok ale... :( ...czekam mnie sporcik po porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Tez sie zastanawiam nad cesarką tzn czy syndrom białego fartucha tzn skoki ciśnienia podczas wizyt u lekarza są wskazaniem do cesarki bo innych chyba wskazań nie mam.Wczoraj byłam u gin i miałam cisnienie 150/100 a w domku przed wziytą 135/85.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota,nie martw się,bo zapewne po porodzie szybko zgubisz zbędne kilogramy:) -ja mam wzrostu 168cm i w pierwszej ciąży pobobnie jak Ty przytyłam 20kg. W krótkim wszystkie kg.nabyte podczas ciąży straciłam,nie zostało mi nic,a wręcz straciłam karmiąc małego więcej kg niż miałam przed zajściem w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty mój lekarz mnie zna od lat i nikt mi nie mierzy ciśnienia w przychodni. Mierzę w domu i on wpisuje. W poprzedniej ciązy były próby mierzenia w przychodni mialam np 180 na 100 itp. Więc tego zaniechał. Jesli wiesz, że skoki sa tylko u lekarza to przecież bez sensu jest mierzyć u lekarza bo to na nic nie wskazuje. Tylko na "syndrom..." Więc cesarka z tego powodu to błąd w sztuce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi...maz mnie pociesza ze karmiac kg same sie zgubia...mam nadzieje ze bede w stanie karmic, bardzo chce ale czasem to nie wychodzi moja szwgierka dala rade tylko mies. bo tracila pokarm...Glowa do gory my wszystki napewno damy rade!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze:)Moja gin powiedziała ze martwi ja to moje ciśnienie i że jak na porodówce się nie unormuje-nie uspokoji ciśnienie to wtedy niewiadomo co zdecydują a ja wiem -jestem pewna że jak już trafię na porodówkę to bedzie wysokie cisnienie ,ból,strach i to wszystko jeszcze podniesie ten syndrom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz przytyłam 10 kg. W poprzedniej ciązy przytyłam 12 kg i wszystko straciłam (prawie bo 10 kg w ciągu 2 tygodni). Niestety zaczęłam tyć potem (mimo karmienia). Babcia przynosiła bułeczki etc, ja mialam duży apetyt, jadłam i niestety w ciągu 6 miesięcy po porodzie utyłam 8 kg!!! Wrr, nie mogłam ich zgubić przez 3 lata do następnej ciąży dlatego teraz startowałam 8 kg wyżej. Także teraz już nie wierzę, że karmienie wyciąga, po prostu trzeba skromnie jeśc nawet jak się karmi, byle zdrowo:-) Po porodzie biorę się za odchudzanie, zamierzam wrócic do biegania i tańca i kontynuować zdrową dietę tzn taka pod dzidzię ale bez żadnych cholernych bułeczek, ciasteczek etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty Ja na Twoim miejscu kontrolowałabym sobie ciśnienie w domu kilkakrotnie w ciągu dnia.Zapisuj i pokaż to potem gin.Ja podobnie jak Ty przed wizytą mam wyższe ciśnienie,a ogólem to mam dobre.Raz mi się zdażyło,ze przed wizytą miałam 150/80,gin po wizycie kazała mi isć jeszcze raz do pielęgniarki,aby jeszcze raz skontrolować ciśnienie i było już dużo niższe. Wysokie ciśnienie jest jak najbardziej wskazaniem do cc,ale 135/85 to jeszcze nie jest zle. Musisz to skonsultować z Twoją gin. Będzie dobrze,zobaczysz:) Marcowe szczęście jak się czujesz?ja trochę lepiej :) Pozdrawiam❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka 79 powodzenia...ale takie smaczne cieplutkie buleczki z marmoladka mmmmmmm miodzio :) Ja cisnienie mam idealne, zawsze 110/70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze w domku mam cisnienie maks 135/85-90 a u lekarza,pielgniarki czy w dniu przyjecia do szpitala z krotka szyjką mam wysokie 150-160/90-100.Takze wychodzi na to ze to ten syndrom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota przestań, nie kuś :-) Betty ja mam ten syndrom białego fartucha od dziecka i masę kłopotów z tym zw. ale jakoś na porodówce o tym nie myslałam i ciśnienie miałam OK. Więc bądź dobrej myśli, może u Ciebie też tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak u was z sexikiem? u mnie od 32tc zabronione ze wzgledu na przedwczesny porod...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty,wiesz,ze masz dzidzi zdrowe,ciąża praktycznie donoszona,a więc jest super.Staraj się pracować nad sobą,aby wyluzować,może herbatka z melisy Cię wyciszy.Widze,że potrafisz się nakręcać podobnie jak ja/straszne mamy charaktery/.Nie daj się!staraj się wyciszyć.Odnośnie porodu,to nie boj się,da się to przeżyć,naprawde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka,pytasz o sexik:)u mnie podobnie jak u Ciebie do 7 stycznia nie było przeciwskazań:)prowadzilam normalny tryb życia,byłam nawet na weselu z poprawinami włącznie,przygotowywałam wigilie bogatą dla 10 osób i było ok,a teraz większość dnia spędzam w łóżku.Co bedzie dalejj to się okaże po wizycie w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loarra........25......Inowrocław..22.05.11......01.03.2 012 ...dziewczynka Loma..........30.....Warszawa.....25.05.11....02.03.20 12 ...dziewczynka szatynka84.....27.....Białystok......24.05.11....03.03. 2012 ...córeczka Nesia........35......Warszawa.....26.05.11.......04.03.20 12 ...dziewczynka zielonytulipan...27.....Warszawa.....25.05.11... 04.03.2012...chłopiec betty29....29....Szczecin...27.05.2011...04.03.2012...dzi ewczynka nieszka2000.....35......Szczecin.....30.05.11....05.03. 2012....chłopiec Madzia0808...22...Ruda Śląska...31.05.2011...07.03.2012....dziewczynka? nikaa87..........24.....kraków........30.05.11......07.0 3.20 12.....dziewczynka Happy_mom......27......Wrocław....01.06.2011.....07.03.2 012.... TeczowyElfik......27......Lublin........02.06.22......08. 03.2012..... inez2108........31......Bydgoszcz....01.06.11....08.03.20 12...... gocha g ........... ..28....................03.06.11......09.03.2012.....dziewcz ynka scooby84........27.....Poznań ..... 02.06.11.....09.0 3.2012......chłopiec agnieszk@@....25l.....anglia.......02.06.11 ....09.03.2012.....dziewczynka myszka151984..27....anglia...........27.05.11.....09.03.2 012..... carmen37.....27.....Dublin.........04.06.11.......09.0 4.2012.....chłopiec Kasiulka!........28 l.....Wawa.........29.05.11 .....10.03.2012...chłopiec Julka.................................................... ......... 11 .03.2012....... Agniesia1979....................01.06.2011...........11.0 3.2012.......dziewczynka monika2712....27.....Szczecin.......08.06.11.......12.03. 20 12.......chłopiec Malamianu......24 ....Warszawa.....14.06.11......13.03.2012.... eudaiomonia...25....Górny Śląsk.....17.06.11......13.03.2012... rogal86..........25.......Niemcy.........22.05.11.....14. 0 3.2012....dziewczynka kajaka31........31.....Gdynia...........27.05.11......15. 03 . 2012....dziewczynka Klinka31................................................. .......17 .03.2012..... Marcowe_szczęście..31..G.Śląsk......11.06.2011.....18 .03.2012.....synek Agula0501.....26.... Warszawa...... 18.06.11......18.03.2012..... dziewczynka amr2...........28.....Kraków/Gdańsk..12.06.11....19.03. 2012.... Marzec19......26.....Kraków............13.06.11......19. 03. 2012.... Lilka79........31.... Warszawa........13.06.11......20. 03.2012....dziewczynka Jagoda 20marzec..26..Zielona Góra..13.06.11...20. 03.2012...dziewucha Eulalia..........31.....Białystok........20.06.11.. ...19.03.2012....... ada111..........23.....zachodz.......14.06.11.. ....21.03.2012........ lasica29.........29.....Londyn.........14.06.11.....21.0 3 .2012.....dziewczynka my_kalimba...29...Gdańsk...........16.06.11..........23. 03.2012.... Basiolek........28.....Górny Śląsk.....19.06.11.....25.03.2012.....dziewczynka Ania_33.........33.....Górny Śląsk....08.06.11......25.03.2012.....dziewczynka Angelowa......25.....Londyn...........20.06.11..... .26.03.2012.... majakilato....29.....Września........26.06.11.......29.0 3 .2012.... Marghi...........36.......N.Sącz.........29.06.11....... 29.03.2012.......chłopczyk muffka_27..........27.........Warszawa.......05.06.2011.. .....12.03.2011......dziewczynka LISTA ROZPAKOWANYCH MAM NICK.......... TERMIN....DATA PORODU.....IMIĘ.......WAGA/WZROST gosiaczek29......08.03......27.01......Kinga/Julia...1900 /46..2000/48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×