Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

betty to pewnie jakiś stan zapalny. Musiałaś złapac jakiegos wirusa czy bakterie, moze wzięłas do ust, cos brudnego. Uczucie pewnie straszne. Ja na twoim miejscu przepłukałabym czyms usta. Np. płynem Listerin do jamy ustnej jest cholernie mocny, ale odkazi Ci jame ustną, a jeśli masz krostki to posmaruj je amolem, też bedzie piekło. Ja jak miałam w ciązy kilka razy jakiegoś zajada czy cos podobnego w buzi, to amol akutkowała, a pojawiało mi się takie świństwo jak kilka dni z rzędu nie płukałam jamy ustbej tylko szczotkowałam. Sprawdz czy nie masz gorączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betty nie wiem, nie miałam takiej infekcji. Margi fajny synek! Brzuch masz wysoko, po prostu masz taki typ trochę spiczasty i stąd być może to wrażenie, ale nie jest obniżony na bank. Zielonytulipan jakie masz piękne wielkie oczy:-) Ja trzeci dzień na zwolneniu i nie wiem za bardzo co robić:-) Obiad dla 10 osób na 3 dni, he he. uprane, uprasowane. Taki mróz, ze nie wyjde z córką na spacer. Hmmm. Kolezanka upomina się o kino. Chcę zobaczyc Rzeź lub W ciemności. widziałyscie któryś? Byłam dziś w GAP-ie bo ktoś tu pisał, że jest w Wawie (a ja nawet o tym nie wiedziałam). Ale jestem zawiedziona. Ciuszki nie w moim guscie. Przeceny a i owszem nienajgorsze, choć tez bez rewelacji. Ale takie wszystko wyblakłe i do tego niepraktyczne. Piszcie co chcecie ale dla mnie tylko w Kappahl są najpiekniejsze i dobrej jakosci ciuszki dziecięce (z sieciówek). Poza tym lubię wyszperać coś w internecie lub w małych lokalnych sklepikach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po wizycie :) Paulinka ma 2600:) i wszystko ok :) lekarz powiedział, że ja nie zacznę baraszkować z "chopem" tak nazwał tatusia to chyba maju urodzę :P a ja mówię że nie chce szybciej a sex przyspiesza a on, ze na pewno nie po jednym razie :P:P a mój "chop" zajechany remontem :/ ja zresztą też wieczorem padamy oboje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia u nas podobnie hehe chłop wykancza dom więc pada na twarz co dziennie a mi się załączyła abstynencja seksualna Super że mała zdrowo rośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. wrzuciłam na emiala zdjecia z pocztątku 33 tygodnia i zdjęcia wózka. Od wczoraj zaczął sie 9 m-sc. Miałam mieć dziś wizytę, ale z powodu bólu podbrzusza i krocza miałam już w niedzielę. bartek ma już 2800 kg i mierzy 49 cm. A ból podbrzusza i krocza związany jest z tym że mały jest już zwrócony główką do dołu i mocno ciśnie na krocze. A ból krocza to nic innego jak rozciąganie się więzadeł - przygotowanie do porodu. Miałam robiony wymaz z pochwy, wszystko ok. Wyprawka już gotowa, torba spakowana. Kolejna wizyta 15 lutego - gin mówiła że wg niej to będzie już ostatnia wizyta. A mi jest coraz ciężej zrobić cokolwiek, nie wspominając o spaniu. Jeszcze dopadło mnie przeziębienie, ale naszczęście już przechodzi. Myślę że brzuszek się opuścił, bo już zgaga minęła :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane,dzięki za wypowiedz na temat mojego brzucha-dzięki Bogu,że Wy nie uważacie,że mam go nisko,ale nie wiem czy dzisiaj nie pojadę do szpitala,aby mnie przebadano.W nocy ze srody na czwartek cos mnie kłuło po brzuchu,robiłam kupe chyba 3x,brzuch czasem się stawiał,ale więcej był miękki jak twardy.Przeleżałam cały dzień.Dzisiaj natomiast brzuch troche tez mi sie stawia,czuje lekki ból krzyży i mam kłucia w pochwie.Scobby pisze,ze pobolewały Ja pachwiny,ze to organizm przygotowuje sie do porodu,ja takze we wtorek mialam straszny ból pachwin.Ja nie moge jeszcze rodzić,w moim przypadku to dopiero 31tc i 2 dni. Brzuch nie boli,ale tak jakos dziwnie go czuje,maly bardzo mi sie wypycha na prawą strone. Martwie się i nie wiem czy psychicznie wytrzymam,jestem nastawiona popoludniu jechac na izbe przyjec. Pozdrawiam i życze Wam jak naj,naj,najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Te nocki i nieumiejętność zmiany pozycji i ból pachwin mnie wykończą:/ (znów narzekam:P) Pokoik prawie gotowy;), wszystko oprócz stanika kupione,jeszcze troszkę prasowania i złożenie kołyski...i koniec;) Dopadł mnie jednak wielki leń(Madziu mam podobnie;)) i nie potrafię się za nic zabrać... Cieszę się dziewczyny,że wasze maleństwa tak pięknie rosną:) Zobaczymy w czwartek co u Stasia ;) Fotki kochane piękne:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loarra........25......Inowrocław..22.05.11......01.03.2 012 ...dziewczynka Loma..........30.....Warszawa.....25.05.11....02.03.20 12 ...dziewczynka szatynka84.....27.....Białystok......24.05.11....03.03. 2012 ...córeczka Nesia........35......Warszawa.....26.05.11.......04.03.20 12 ...dziewczynka zielonytulipan...27.....Warszawa.....25.05.11... 04.03.2012...chłopiec betty29....29....Szczecin...27.05.2011...04.03.2012...dzi ewczynka nieszka2000.....35......Szczecin.....30.05.11....05.03. 2012....chłopiec Madzia0808...22...Ruda Śląska...31.05.2011...07.03.2012....dziewczynka? nikaa87..........24.....kraków........30.05.11......07.0 3.20 12.....dziewczynka Happy_mom......27......Wrocław....01.06.2011.....07.03.2 012.... TeczowyElfik......27......Lublin........02.06.22......08. 03.2012..... inez2108........31......Bydgoszcz....01.06.11....08.03.20 12...... gocha g ........... ..28....................03.06.11......09.03.2012.....dziewcz ynka scooby84........27.....Poznań ..... 02.06.11.....09.0 3.2012......chłopiec agnieszk@@....25l.....anglia.......02.06.11 ....09.03.2012.....dziewczynka myszka151984..27....anglia...........27.05.11.....09.03.2 012..... carmen37.....27.....Dublin.........04.06.11.......09.0 4.2012.....chłopiec Kasiulka!........28 l.....Wawa.........29.05.11 .....10.03.2012...chłopiec Julka.................................................... ......... 11 .03.2012....... Agniesia1979....................01.06.2011...........11.0 3.2012.......dziewczynka monika2712....27.....Szczecin.......08.06.11.......12.03. 20 12.......chłopiec Malamianu......24 ....Warszawa.....14.06.11......13.03.2012.... eudaiomonia...25....Górny Śląsk.....17.06.11......13.03.2012... rogal86..........25.......Niemcy.........22.05.11.....14. 0 3.2012....dziewczynka kajaka31........31.....Gdynia...........27.05.11......15. 03 . 2012....dziewczynka Klinka31................................................. .......17 .03.2012..... Marcowe_szczęście..31..G.Śląsk......11.06.2011.....18 .03.2012.....synek Agula0501.....26.... Warszawa...... 18.06.11......18.03.2012..... dziewczynka amr2...........28.....Kraków/Gdańsk..12.06.11....19.03. 2012.... Marzec19......26.....Kraków............13.06.11......19. 03. 2012.... Lilka79........31.... Warszawa........13.06.11......20. 03.2012....dziewczynka Jagoda 20marzec..26..Zielona Góra..13.06.11...20. 03.2012...dziewucha Eulalia..........31.....Białystok........20.06.11.. ...19.03.2012....... ada111..........23.....zachodz.......14.06.11.. ....21.03.2012........ lasica29.........29.....Londyn.........14.06.11.....21.0 3 .2012.....dziewczynka my_kalimba...29...Gdańsk...........16.06.11..........23. 03.2012.... Basiolek........28.....Górny Śląsk.....19.06.11.....25.03.2012.....dziewczynka Ania_33.........33.....Górny Śląsk....08.06.11......25.03.2012.....dziewczynka Angelowa......25.....Londyn...........20.06.11..... .26.03.2012.... majakilato....29.....Września........26.06.11.......29.0 3 .2012.... Marghi...........36.......N.Sącz.........29.06.11....... 29.03.2012.......chłopczyk muffka_27..........27.........Warszawa.......05.06.2011.. .....12.03.2011......dziewczynka LISTA ROZPAKOWANYCH MAM NICK.......... TERMIN....DATA PORODU.....IMIĘ.......WAGA/WZROST gosiaczek29......08.03......27.01......Kinga/Julia...1900 /46..2000/48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scooby sliczny brzusio:) wózek tez fajny Ja dziewczyny całą noc nie spałam ...nie mogłam usną po tym jak usłyszałam o małej Madzi :/ co za kobieta...to jest straszne Potem jak juz ok 3 w nocy z trudem zaczęłam usypiac to mnie złapał mnie okrutny katar nos zapchany i noc z głowy. Teraz czekam na kuriera z wózkiem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Loarro:) Ja dziś czekam na kuriery z kosmetykami z Mustela:) Co do tej sytuacji z Madzią to ja już naprawdę nie wiem co mam myśleć...ciągle inna wersja...w sumie nic nie mówią..ale jak po 6 rano usłyszałam co wczoraj mówił Rutkowski -jak znalazł "kocyk z włosami ze śmierdzącym mięsem" to wymiękłam..Dobija mnie to..Dalej nie wiem co myśleć,bo nic się nie potwiedziło...nawet to,że znaleziono kocyk...policja mówi o kurtce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcowe szczęście dokładnie za dużo sprzecznych informacji bo i w tv i w necie kazdy co innego mówi czy tez pisze:/ Ja równiez wysłałam na pocztę "fote" wózka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz o 13 ma być konferencja prasowa...może powiedzą coś nowego...Cały dzień patrzę w tv..ehh.. Bardzo ładny wózek...dziewczęcy a nie za cukierkowaty...naprawdę bardzo mi się podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki A na jakim programie ma byc ta konferencja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aula0501
Cześc Dziewczyny. Ja również jestem w szoku i cały czas oglądam info. Jak coś się dzieje, to naturalne jest to , że dzwoni się na pogotowie. Ciarki mnie przechodzą. A z innej beczki. To przesyłam Wam na skrzynkę zdjęcia naszego wózka. Wprawdzie nasz egzemplarz czeka na odbiór, ale będzie dokładnie taki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczyny. Ja również jestem w szoku i cały czas oglądam info. Jak coś się dzieje, to naturalne jest to , że dzwoni się na pogotowie. Ciarki mnie przechodzą. A z innej beczki. To przesyłam Wam na skrzynkę zdjęcia naszego wózka. Wprawdzie nasz egzemplarz czeka na odbiór, ale będzie dokładnie taki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wózeczek ładny:):):) Bardzo lubię takie duże koła...sugerując się fotkami jakie wysyłamy na pocztę (jeśli się nie mylę)każda z nas taki właśnie wybrała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.Wózeczki piękne:)Za pare dni wyśle fotkę naszego wózka:) A dziś wysłałam na poczte 2 fotki córuni z 32 tygdonia ,troche nie aktulane bo to już 36 tydzien u mnie ale nie mam nowszych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betty ale dzidzia ma śliczny nosek taki zadarty śliczny:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie:)zadarty:)słyszałam też opinie że kartofelek:)okrągły na końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem w szoku odnośnie Madzi. ale ja cos przeczuwam że ten wypadek to też bujda. ?Coś mi podpowiada że ona to dziecko mogła sprzedać, i teraz wymysla kolejne historyjki. Jejku jak tak można !!!! Ta kobieta nie ma serca, bo jesli nawet był ten wypadek, to pierwsze co dzwoni się na pogotowie, a nie od razu idzie się zakopać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem wstrząśnięta sprawą Madzi. Taka śliczna dziewczynka... Słów brakuje na taką zbrodnię! Dziewczyny, a ja mam do was jeszcze pytanie :) Czy macie w domku jakieś zwierzątka? Ja mam kotkę i powinnam chyba przygotowywać ją do tego, że będzie dzidzia z nami. Nie wiem kompletnie jak się do tego zabrać. Ona nie jest groźna, taka piszczocha z niej, ale obawy delikatne mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baty: biały nalot to na pewno grzybica. JAk masz to popsikaj hasco septem i zażyj jakiś probiotyk. Margi: chyba muszę ci wkleić mój brzuch. Zastanawiam się gdzie ty widzisz że masz nisko. Dla pocieszenia napiszę, że w pierwszej ciąży też miałam nisko i wcześniej nie urodziłam. A ty jak będziesz się tak zamartwiasz to urodzisz. Daj spokojnie ćwiczyć macicę a nie stresuj się. W końcu musi się do porodu przygotować. Martwić musisz się jak będzie więcej niż parę skurczy na godzinę. Na tym etapie twardniejąca macica to nic miłego i daje rożne dolegliwości. Ile płacicie na wymaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krisii,Kochana dzięki za pocieszenie:)wiem,że lamentowaniem nic dobrego nie wskóram,ale strach mi nie daje spokoju i proszę tylko P.Boga,aby mi pomógł jeszcze tą ciąże donosić chociaż z 5 tyg. Coś mnie jeszcze męczy kaszel suchy:( Pytasz o cene wymazu-ja płaciłam 34zł we wrzesniu,a teraz robili mi go w szpitalu. Zyczę dobrej nocki:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę,jaka różnica jest w cenie-22,30,34zł Jak pisałam wyżej drugi wymaz robili mi w szpitalu,a więc za darmo. Wizyte mam w przyszły czwartek i będe prosiła gin.aby mi pobrała wymaz jak nie na tej wizycie to zapewne na następnej,ale raczej teraz się nie da,bo sobie aplikuje globulki ze względu na to guwno streptococcus. Krissii,prosze nie krzycz;)kilka godzin temu pisałaś,ze musze myśleć pozytywnie-masz racje!!!ale powiedzcie mi czy bol pachwin to normalne na moim etapie ciąży?cos je dzisiaj znowu czuje.Natomiast kłucia w pochwie ja narazie nie czuję i brzusio jest miękki,cieszę się :) Do wczoraj męczył mnie kaszel suchy,a dzisiaj mam już mokry ,mam nadzieje,że i to mi minie:) zrobił mi mąż syrop z cebuli,czosnku,miodu i cytryny +herbata z sokiem malinowym. Oglądałam Wasze wózki,są wszystkie fajne,zgrabniutkie i kolory mają takie przyjemne. Ja mam podobny to waszych tylko,że szaro blękitny/zrobie fote i prześle/ tylko on nie jest nowy,mam go po synku,natomiast troszeczę pózniej kupię sobie wypasioną spacerówe. Pozdrawiam i życzę milego dnia:) Szkoda mi tej małej Madzi,tak marnie zeszła z tego światu:( tak niegodnie potraktowana,zakopana pod gruzem,liśćmi-ufffffffff podziwiam Jej matkę za odwage kroku do tego bestjalstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×