Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blackwater1981

Nie ma nic przyjemniejszego niż szybki seks z nieznajomą.....

Polecane posty

Gość batoniczka
nie tylko Ty robisz błędy ,a na podnoszenie przez truskawkę to bym nie liczyła ,bo ona za Rusem gania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batoniczka
Tak naprawdę to jestem pryszczatym szesnastolatkiem z wodogłowiem i nie dostałem się do gimnazjum z powodu upośledzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wie,wie i bardzo lubi szybkie numerki. Najbardziej lubi jak wracam z pracy :) dzieciaki w pokoju obok, a ja wpadam do mieszkania, zciągam jej spodnie i jest pięknie :) Czasem specjalnie nie zakłada majtek,i mi to napisze w sms-ie jak jade z pracy bo wie jak mnie to podnieca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batoniczka
walcie się wszyscy na ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedede
Nie pytam o Wasze szybkie numerki. Bo cały ten opis mnie zmylił i już nie wiem jak to rozumieć. Jeszcze raz. Czy Twoja partnerka stała wie, że uprawiasz seks z innymi kobietami niż ona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedede
Mówiąc że seks z nieznajomymi jest boski to chyba jest to seks z kobietami innymi niż stała partnerka, prawda? Więc napisałeś to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedede
Nie chcę Cię umoralniać. Szukam odpowiedzi na proste pytanie. Reszta mnie nie obchodzi. Nie uważam, że będę za kogoś żyła lepiej niż on sam. Jak dostanę odpowiedź to nie zamierzam się odzywać, bo dla mnie temat będzie skończony, niezależnie od odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W szybkim numerku nie chodzi o uczucie, ale o seks i pożądanie. Swoją partnerke kocham dlatego to z nią seks jest taki wspaniały. Szybkie numerki, to tylko popęd i chęć jego zaspokojenia. Ale nie jestem gorszy od kobiet - bo z kimś te szybkie numerki muszą się przecież odbyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batoniczka
ja nie mogę ,truskawka ale się uśmiałam ,jesteś moim kaferyjnym idolem dzięki blackwater

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedede
No domyślam się, że są na to chętne. Ale też nie obchodzi mnie, jakie to ma dla Ciebie znaczenie. Ani jakie to ma podłoże. Ja jestem tylko ciekawa czy Twoja partnerka wie. Nadal nie dostałam jednoznacznej odpowiedzi. Ale rozumiem, że nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedede
Ale ja pierwsza zadałam pytanie. Jak mi na nie odpowiesz to ja odpowiem na Twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batoniczka
nie miałam okazji ,zrobić tego z nieznajomym ,ale po tym co piszesz ,nie wiem czy się kiedyś nie odważę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale po co ci odpowiedż na takie pytanie ? co ci to da ? nie rozumiem cie ? nie chcesz umoralniać, nie znasz mnie a zadajesz pytania które nic ci nie dadzą ?? No bo co zyskasz znając odpowiedż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midokuee
Jurita Jurita Źle mnie zrozumiałeś/aś. Popęd ludzki, jest rzeczą normalną i jak najbardziej naturalną. Temu nie zaprzeczę. Ale chodzi mi o sposób, w jaki jest on zaspokajany. Czy w normalny, zdrowy, przez kochanie się z osobą, którą darzy się uczuciem, której jest się pewnym, czy po prostu bzykanie wszystkiego, co nie ucieka na drzewo bo "akurat mi sie zachciało". ----------------------------------------------------------------------- ale ale ...ja tu o pewnej normalnosci , choc ta moze dla kazdego byc inna . Kto jak to piszesz rucha wszystko co na drzewo nie ucieka - kto ? To juz rozpustnicy i swoisty element , wszyscy inni działają inaczej . Co z tego, ze dazysz kogoś uczuciem jak cos jest nie tak , a naprawa tego osoba kochana jest nie zainteresowana ? długo by pisać ... ------------------------------------------------------------------------- Jestem młodą osobą i być może nie znam jeszcze tak dobrze życia, jak inni, ale co mnie boli i w co wciąż nie mogę uwierzyć to to, jak łatwo ludzie łykają te fałszywe teksty o tym, że właśnie taki zwierzęcy seks z byle kim jest normalny --------------------------------------------------------------------------- i znowu , ja bynajmniej nie pisze o sexie z byle kim , bo taki jest dla mnie nie do przeskoczenia , zawsze jest to ktos , ktoś fajny wartosciowy , z sexapilem ... ---------------------------------------------------------------------------- . Że trójkąty, czworokąty są NORMALNE. Nie mogę uwierzyć, że ludzie uwierzyli, w te kłamstwa, o tym, że jakie to fajne, bo to odskocznia, bo to coś innego. ---------------------------------------------------------------------------- Kto tu tak pisze , ze to normalne ? i pamietaj , to co dla jednych jest normalne , dla innych byc juz nie musi ... jezeli jest przyzwolenie partnerki na tego typu zabawy , jest oki , inaczej jezeli wezmiesz fiuta swego faceta do buzi bedziesz nienormalną , bo tak to robią zwiarzeta ! ... a fiut do tego nie został stworzony , jego normalnoscia jest penetracja pochwy twojej , a odwracajac - lizanie twojej myszki tez jest zwierzece , bo tak robią psy ! :) ale przyjemnie ci co ? :) --------------------------------------------------------------------------- Przyznaję też czasami mam różne fantazje. Ale wiem, że nigdy nie zejdę do takiego poziomu, by zamordować własne sumienie i poczucie własnej wartości morlanej, by odstawiać takie akcje. ----------------------------------------------------------------------------- twoje wartosc , twoje morale , inni mają inne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batoniczka, ja cie nie namawiam do niczego-to musi być twoja decyzja, a raczej nie decyzja, a tak jak napisałem nagły silny popęd i chęć doznania czegoś nowego, niezwykego i ekscytującego zarazem :) szkoda że nie jesteś z Krakowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,..,,,,
wiecie dlaczego faceci tak szukają na boku ? bo ich partnerki ich nie pragną tak jak oni tego oczekują , jak pragnie ich inna obca osoba . Bowiem nie ma nic bardziej podniecajacego , jak napalona , podniecona , rozgrzana do czerwonosci kobieta ! a wlasna - mało kiedy taką jest . I tego im brakuje i tego szukaja . szalenstwa , frywolnosci - to umiera w kobietach starszych . Młode wciaz to mają i nie chcodzi tu o ciało , bo młode jedrne itd , to tylko kobiety tak sobie to tłumacza - chodzi o to co napisałem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to uwielbiam i polecam ślązaczji panie Blackwater bo u nas w Krakowie sama pruderia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,wiem... u nas w Kraku to pod tym względem bida z nędzą :) :) :) Ale ciekawi mnie jedno ? czemu ? czy kobiety w krakowie tak bardzo się różnią od tych z wawy,katowic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Wawy nie jeżdżę ale Katowice uwielbiam, uśmiechnięte, wesołe , bezpruderyjne, dużo wyławiam na sympatii, nie mają tematow tabu, dojazd w godzine, tanie hotele, zyc nie umierac a tutaj ubrane na czarno studentki, snują się po rynku, pełno cnotek i niedotykalskich, moze to wpływ elektoratu PIS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedede
Nie musisz tego rozumieć. Po prostu odpowiedz na pytanie. Aż tak wiele Cię to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu dedede, ale się nakręciłaś... Jak powiem że wie, to napiszesz że z nią jest coś nie tak, jak napisze że nie wie, to ja będe tym złym. Koniec i kropka. nie odpowiem na to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *batoniczka*
black teraz tak wyglądam ,bo na innym topiku mnie ktoś przemalował na czarno .ale ja czarna nigdy nie będę ,a z tym co pisałam ,to czasami chyba właśnie coś takiego jak zew natury bierze nade mną górę i wtedy coś takiego ,to mogłoby chyba być to o czym Ty tu dzisiaj piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×