Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

michalina87

od 1 lipca zrzucamy 30 kilogramów !

Polecane posty

A może soboty?? Bo ja mam już tak plan ustawiony na sobotnie ważenia :P Ale jak uważacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ważenie w weekend jak i po nim czyli w pon wole unikać. Tak robię te turbo, żeby na weekend "przerwa" wychodziła. Więc piątki jak dla mnie mogą byc, lub soboty rano:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soboty rano jestem ZA :) A gdybyście sobie też stopki ustawiły?? co Wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Chętnie się do was przyłączę, chociaż mam troszkę mniej niż 30 kg do zrzucenia, chciałabym ważyć ok 60 kg, mniej to już byłby szczyt marzeń!! W tej chwili się zawzięłam i postanowiłam raz a porządnie! Zaczęłam ponad 3 tygodnie temu, staram się jeść regularnie co 3 godziny i nie przekraczać 1300kcal. Zjadam ok. 1100 - 1200. Ubyło mi 3,5 kg. Musze podkręci swój metabolizm, bo jest rozregulowany Dunkanem i tym podobnymi :) Kupiłam sobie wagę kuchenną, odmierzam porcję i liczę kalorię.Robię też 6 weidera i staram się jeździ na rowerku stacjonarnym. Mam już za sobą takie duże odchudzanie, ale wtedy było łatwiej. 2 lata temu ważyłam ponad 100 kg, jak waga pokazała 3 cyfrowy wynik to była ogromna motywacja. I zeszłam w dół o te 20 kg, nie pamiętam ile czasu mi to zajęło, na pewno nie błyskawicznie tylko w kilka miesięcy. I tak przez te 2 lata waga moja się utrzymywała w granicach 81 - 82 kg. Wydaje mi się, że jak się waży więcej to łatwiej jest zrzuci ten chociażby 1 kg, niż jak się waży mniej. Damy czadu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelixaaaa
hej wiem ze to topik o zrzucaniu cialka ale mam pyt... jesli podczas stosunku dla faceta wydziela sie cos bialego z czlonka mozna zajsc w ciaze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzoniesmiala
Witam mam do zrzucenia 20 kg:((((( musze schudnac:( 73kg, 162cmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak Dziołchy?? zważone? U mnie już spadło co nieco po 1 dniu. Dziś możliwa stypa, mam nadzieję, że mnie nie zaproszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Spadło mi kolejne 0,5 kg :D Cieszę się :) Dopiero idę zjeść śniadanko. Pospałam sobie trochę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi ja zważona, od wczoraj nic nie spadło :) co dobrego dzisiaj zjadłyście ? ja rano na śniadanie musli z jogurtem - ok. 300 kcal przed chwilką 2 kiełbaski z fileta, 2 kawałki kalarepki i porcję sałatki - też ok. 300 kcal na obiad zjem pierożki ze szpinakiem - 6 sztuk, 400kcal i na kolację, jeszcze nie wiem co dokładnie, coś wymyślę w trakcie :) trzymam się tego, ze na kolację jadam 200 kcal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIEDZMA<
przylacze sie 158 wzrostu waga obecna dzis rano 73,9 schudlam juz troche przez dwa tygodnie wzylam 77,8 jestem na diecie 1000kcal staram sie cwiczyc lub jezdzic na rowerze choc czasem nie mam czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od dziś stosuję dietkę siła błonnika :) i stosuje się do zaleceń: tak więc gigantyczne śniadanie: 2 kromki grahama z wędlinka z indyka i papryką czerwoną a do tego 2 kiwi. Pomniejszyłam porcję do 1,5 kanapki i jednego kiwi, bo nie dałam rady zjeść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszamy serdecznie :) i gratulacje za to co już spadło :) Czy na tej mojej diecie da się schudnąć jak tego tak dużo?? lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co dobrego zjadłyśmy? Też się chętnie dowiem: Ja do tej pory: posiłek 1 - Połowa serka wiejskiego i plasterek żółtego sera posiłek 2 - Pomidor, połowa ogórka, połowa kalarepy posiłek 3 - Podsmazone na łyżeczce oliwy cebulkę i pieczarki, do tego wrzucona cukinia i trochę czosnku i podduszone( pycha:P) posiłek 4 - jajecznica na boczku z 2 jajek I jeszcze mnie dziś czeka: posiłek 5 - trochę makreli wędzonej i druga połowa serka posiłek 6 - pewnie też makrela+ ogórek I pewnie zdziwione ile zjadłam i zjem:). Ale to uroki diety Turbo, na której praktycznie non stop się je:P. I co najważniejsze chudnie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli mozna rowniez chcialabym sie dlaczyc. Swoje wzmagania zaczelam na poczatku maja i poki co stracilam juz prawie 9kg :) Ale jeszcze duuuzo przede mna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hipcia wcale nie wygląda, że zjadłaś tak dużo ;) To ja już dziś więcej zjadłam tak patrząc :P Na mojej sile błonnika. kreskowka3D ---> zapraszamy serdecznie :) i gratuluje 9 kg :) piękny wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... chciałabym się przyłączyć moja waga na dzisiaj 73,2 kg, chciałabym miec 65 kg? ciągle brak mi motywacji i samozaparcia.W teorii jestem ekspertem, gorzej z praktyką.. w kwietniu ważyłam 69 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuuuuuujuu
dołaczam się szczyt marzeń to 10 kg ale 5 też będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hipcia - bardzo smaczna dietka, podoba mi się ! Wydaje mi się że to jest klucz do sukcesu => częste posiłki i odpowiednio dobrane :) A.L.Y.A a co to za dietka ? szczerze mówią pierwszy raz o niej słyszę :) patty* masz rację, najtrudniej jest przełożyć teorie w praktykę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agu$ to jest mój zestaw wybrany. Sa okreslone grupy produktów(4) składające się z kilkunastu-kilkudziesieciu produktów i sama wybierasz co chcesz jesc, na co masz ochotę lub co masz w domu. A jadłospis wygląda przykładowo tak: posiłek 1-> zjedz 2 produkty z gr 1 pos 2 -> zjedz 3 produkty z gr 3 i jeden z gr 4 ...itd Więc idzie wytrzymac i sie przyzwyczaić. A w tej diecie chodzi głównie o "nie łączenie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dietka jest ze strony vitalia.pl :) Ludzie sobie bardzo chwalą :) a ja sprawdzę ile jest warta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaska67
czesc dziewczyny. Przyłaczę sie do Was. Jestem "recydywistką". Odchudzam się po raz enty. Wzrost 169cm, waga 111kg (spadły 3). Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×