Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebuje pomocy 987

Czy to rutyna czy koniec zwązku

Polecane posty

Gość kiedys sssss
to dzieci lezaly w spiochach nieruchomo do 6 miesiaca zycia teraz 6 miesieczne dziecko potrafi siedziec i wiele inncyh rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrzebuję pomocy.... Z Twoich słów wynika, że Ty nie potrzebujesz pomocy tylko usprawiedliwienia dla szukania czegoś nowego... Jako bardzo doświadczona mężatka powiem jedno, zdrada to najprostsze rozwiazanie, dlatego tyle tego w okolo bo wszyscy ida na latwizne, a zdrada to tylko niesmak, nic ciekawego wlasciwue szczerze mowiac zadna rewelacja. Przez chwile poczujesz sie kobieta i co? Kochanek zrobi swoje i odejdzie a Ty dalej zostaniesz kurą domową ....to kobieta jest motorem napędowym związku, to od kobiety zależy jak będzie w sypialni, jeśli będziesz siedzieć i czekać na inicjatywę męża to lepiej od razu szukać kochanka..tylko jaki jest sens? Mężczyżni w pewnym wieku mają tendencję do popadania w letarg. Rolą kobiety jest ich z tego obudzić. Wybierz się do fryzjera, przestań być kurą domową, zacznij mieć jakieś zainteresowania, pasje wychodzić z domu...nie od razu do kochanka, może spa fitnes coś co pozwoli ci wyjsc z domu i odreagowac....facet zacznie myśleć,i może się ocknie. Ubierz seksowną bieliznę, wyślij gdzieś dzieciaki na weekend, zrób kolację przy świecach..o odstaw mu np. striptiz. bądz wyzywająca i pelna seksu...to zawsze dziala. A może facet ma początki cukrzycy i stąd zmęczenie ciągłe? Lub zespół przewlekłego przemęczenia?..lub coś innego...ale nie najlepiej stwierdzić że ja chcę być kobietą i znajdę sobie kochanka..albo jeszcze lepiej odejdę z innym i rozpierniczę wszystko co razem stworzyliśmy...najłatwiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kwiecień
rady może i dobre, ale jako mężatka z długim stażem napiszę ... to nie zawsze działa :-(. nie zawsze działa bycie wyzywającą i np. striptiz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLITA@@@
DO AUTORKI=A ja jestem pewna,ze mąż cie zdradza.Nie mozliwe,zeby wogóle nie uprawiał sexu.Wątpie zeby sie sam zaspokajał skoro ma żone.A jak nie żona to kochanka-w tym przypadku to jest kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje pomocy 987
do kwiecień 43 Chyba nie czytasz ze zrozumieniem. Nie jestem kurą domową,wychodzę.Fryzjer,kosmetyczka czy klub sportowy jestem w tych miejscach. Nie szukam kochanka tak jak napisałaś. Nie w tym rzecz. Może i mój mąż ma kochankę to niech ma. To chciałabym znać prawdę i zakończyć ten związek. Po co się męczyć wzajemnie. Chcę wiedzieć na czym stoję. Nie zalezy mi na miłosnych przygodach. Chcę faceta z jajami z głową na karku a nie niedzwiedzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje pomocy 987
A co do zawierania związków to nigdy nie ma idealnego czasu. Znam pary kiedy to po 30-stkach,doświadczeni życiowo i też się rozpadły związki. Najlepiej to wyjść za mąż za takiego krótko przed śmiercią albo wykończyć w nocy poślubnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje pomocy 987
Lepiej jak z rozbitej niż w nieszczęśliwej rodzinie. Statystyki ... ja nie mieszkam w Polsce :) co mam się pochlastać? Chyba mąż zauważył,że już nie zabiegam o niego,że nie walczę,że jestem obojętna,bo raczył się niedzwiedz obudzić :) Zobaczymy na jak długo ... W każdym razie na jutro mamy nianie i idziemy gdzieś sami. Podchodzę do tego sceptycznie. Stąd nie ma żadnej euforii z mojej strony. Co będzie zobaczymy,nie przekresliłam jeszcze naszego małżeństwa. Cały czas walczę. ps. Ciekawe jak niedziele przeżyje sam z dziećmi,bo ja jadę na turniej tańca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje pomocy 987
Tak na zakończenie dnia Husband: everytime I make you cry, you never fight back. how do you manage your anger? Wife: I clean the toilet seat... Husband: How does it help? Wife: I use your toothbrush!!!! :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha dobre sobie
striptis pogapi sie zrobi swoje wypije w trakcie piwsko i pojdzie spac co to mzieni ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amant wszechczasow
do "ty amant to niezły cwel " .... jestes tak zenujacy a twoje wypowiedzi sa tak wulgarne i ordynarne , ze przewyzszaja tylko twoj wulgaryzm i ordynarnosc..nie wspomne juz o calkowitym braku kultury i dobrego wychowania....kompromitacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amant wszechczasow
sprostowanie...wspomniana 17 letnia dziewczyna miala 17 lat gdy ja mialem 19 i to bylo dawno temu wiec straznicy moralnosci moga sobie odpuscic ataki na mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atyp1
NIestety czesto jest tak ze jedna z osob nie docenia tego co ma . Powinniscie porozmawiac. Bo w tych czasach przypominajacych bardziej burel na kolkach niz zycie , warto sprobowac go OBUDZIC. Mysle ze nie obejdzie sie bez ultimatum, i bez pytan CZY MNIE KOCHASZ itp Nie sluchaj porad typu znajdz sobie kogos na boku itp. Bo bedziesz sie czula tylko gorzej i gorzej . Jesli zwiazek sie rozpadnie to niech rozpadnie sie tylko ze strony meza . Skoro nie zasluguje na to co ma. Narazie pomysl ....jak mozesz to zmienic. Otworz szeroko oczy tez czy w zyciu meza nie dzieje sie cos neidobrego , czy on nie ma kogos na boku, albo czy on myslami nie jest na zewnatrz. Nie ma nic wazniejszego niz zdrowy zwiazek , bo bez niego ciezko jest zyc i funkcjonowac. (chyba ze w pojedynke) Wiec ZROB TAK ZEBY JEMU TO USWIADOMIC. I NIE PRZEJMUJ SIE , ZA BARDZO .... CIESZ SIE TYM CZYM MOZESZ, ... NAWET SMAKIEM OGORKA MALOSOLONEGO, ALBO CZEGOS JESZCZE BARDZIEJ IDIOTYCZNEGO . znajdz cos co bedzie ci dodawac sily ...nawet takie glupie forum ..i otocz sie przyjaciolmi (nawet takimi bardzo wiotkimi internetowymi) . POZDRAWIAM adam architektura@inbox.com (hah niedlugo chyba bede pisal dezyderaty hah)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama 22
A może mąż cierpi na cukrzycę lub depresję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do amanta
no to jeszcze gorzej o tobie świadczy - miałeś 19 lat i przysypiałeś przy dziewczynie tak że musiała na tobie stosować jakieś dziwne sztuczki ? Łał :D A o co właściwie chodzi z tym piwem bo coś pleciesz jakbyś sam nie wiedział o co ci chodzi ? Wychodzi na to, że nicka masz bardzo na wyrost :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje pomocy 987
atyp1 dziękuję :) Trochę się zmieniło w naszym życiu,mój niedzwiedz przebudził się jak już pisałam. Od tamtej pory widzę,że się stara. Wczoraj byłam na turnieju zumby i został sam z dziećmi i nie widzieliśmy się 24h,bo po moim powrocie on był w pracy. W każdym razie nie zdąrzyłam dobrze ruszyć autokarem a już dostaję sms ,że tęskni,że kocha,że smutno jak mnie nie ma. Razem przez cały dzień dostałam 37 wiadomości :) Miłe to :) Mam nadzieje,że idziemy w dobrym kierunku i będzie wszystko dobrze. Dziękuje wszystkim za wszystkie odpowiedzi i trzymajcie kciuki by mój niedzwiedz nie zasnął ponownie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje pomocy 987
amant a może ty byś był chętny na małe smyranko ? Kupię twojego ulubionego browara i się zabawimy, co ? :) Niedźwiedź wyjechał na saksy to jest okazja ? ;) Tak dawno nikt nie gościł między moim gorącymi udami...ochhhh....romarzyłam się :) Jak jesteś chętny, to podaję mojego mejla: super.smyranko_z_amantem@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atyp1
ze skrajnosci w skrajnosc to nic dobrego, 37 smsow to tez nie jest dobry objaw. uwazaj na siebie i miej oczy szeroko otwarte bo za kazdym nastepnym rozczarowaniem jest coraz gorzej. Wazne zeby sie nie nakrecac ani negatywnie ani "niby" pozytwnie. POprostu patrz obserwuj badz spokojna , tak jakby to bylo normalne . SPOKOJ pzdr. adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje pomocy 987
Widzę,że już ktoś się pode mnie podszył :) żałosne. Oczy będę miała otwarte na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amant wszechczasow
potrzebuje pomocy 987 ..nie przejmuj sie takich podszywaczy jest tu wielu. chyba ktos tu mnie nie lubi za krytyke jaka otrzymal wczesniej i chce mnie sprowokowac, ale ja nie znize sie do jego poziomu....pisz sobie co chcesz....mam to gdzies!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabićpedofila
ale na niego działasz! aż się zestarzał, masz to coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×