Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wahnur3

chłopak mnie zdradził

Polecane posty

Gość wahnur3

kochałam go a on tak ze mna postapil. mam wrazenie ze uuz mnie nic wiecej dobrego w zyciu nie spotka. tylko na nim mi zalezy, wiec nie poznam juz nikogo. moj swiat legl w gruzach. od tygodnia mysle o samobojstwie, nie widze dla siebie przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wahnur3
nie mam 15 lat , mam 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wahnur3
wiesz szukam jakiegos wsparcia bo jest mi ciezko. jesli sie nie podoba to spierdalac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soczek90
to co Ci ludzie maja Ci doradzic?? ja Ci doradzam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka11111
Poznasz sto razy lepszego od niego. Mnie też chłopak zdradził a tez go kochałam. z upływem czasu zapomnisz o nim. Nie warto dla takiego debila marnować swoje życie. Ja o byłym juz zapomniałam. A pomyśl co by było po ślubie jak teraz Cię zdradził. Lepiej że teraz wyszło na jaw jaki naprawdę jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatrzask
z przystojniakami juz tak jest, muszą zamoczyć na gościnnych występach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wahnur3
wiem wiem, ale mnie to strasznie boli, nie pierwszy raz jestem zdradzona. znowu przezywam koszmar. jestem pewna ze juz nikogo takiego nie spotkam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wahnur3
ponadto nie szanował tego co jest dla mnie istotne- od razu nie mal chcial isc ze mna do lozka, ja tak nie moge musze najpierw dobrze kogos poznac, on i tak nalegal wymuszał w koncu znalazł taka co dała i teraz zaczynam załować co ja do smierci chciałam czekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana autoreczko
nie ty 1 i nie ostatnia zostałas zdradzona.. Ja tez źle trfiłam, cierpiałam, ale teraz za to mam duzo wiecej pewnosci siebie , a po 2 faceta ktorego na prawde kocham a nie dzieciaka, ktory szuka byle przeleciec jakas na boku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wahnur3
zachowywał sie tak jakby byk nie wiadomo jak zakochany mowil ze zalezy ale teraz widze ze to byla taka gra ktoreh finalem mial byc sex. czuje sie oszukana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juka:)
20 lat to bardzo mało.. dziewczyno są wakacje! idz z znajomymi na jakies piwko w sobotę na imprezę i niczego sobie nie żałuj!! a zobaczysz jak będziesz pamiętać te wakacje!1 nie ma czym sie przejmować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wahnur3
chodze po klubach ze znajomymi ale nic mi to nie daje, mysle o nim. ozatym zaden facet sie mna nie interesuje a jesli to na sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juka:)
to gdzie ty chodzisz na imprezy? naprawdę uwież mi ze nie ma co sie załamywać!! ja przeszłam rozczarowanie, chłopak owszem mnie nie zdradził ale zaczęło wszystko sie sypać z dnia na dzień.. przezyłam to bardzo ale później miałam 1,5 roku dobrej balangi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wahnur3
nie kazdemu pomaga tosamo... chodze do roznych klubow al co z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wahnur3
opowiedzieć wam coś? miałam raz takie ladne białe majteczki ale dostałam niespodziewanie obfitego okresu wiec zaplamione na amen. Po wypraniu plamy zrobiły się brązowe w kroku. Ale lubiłam je i nosiłam tylko po domu. No i kiedyś babcia zrobiła pranie. Moje majtki centralnie klinem na wierzchu powiesiła na 1 sznurku nad wanną. Nie było mnie wtedy w domu bo byłam na wycieczce. Pech chciał, ze wtedy przyszli jacys znajomi do rodziców i korzystai z łazienki bo w kiblu pływały pety a u nas nikt nie pali. Na 100% widzieli majtki i wiedzieli też do kogo należą, bo wiadomo ze z całego domu nosze najmniejszy rozmiar. Wstyd mi do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wahnur3
PODSZYW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juka:)
powiem ci tyle, że jeśli on cie potraktował jak zabawka to dlaczego ty masz jego wspominać i płakać?? jak on wtedy gdy ty płaczesz moze z inna sie zabawia.. jest nie warty nic i daj sobie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wahnur3
wiem ze sie zabawia i tego nie zmienie, nie umiem po prosty go olac! zainwestowalam w to moje uczucia nie moge zapomniec z dnia na dzien tymbardziej ze zdaje sobie sprawe ze takiego to ja juz nie znajde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika_20
No widze ze jestes w identycznej sytuacji jak ja,powiem ci ze u mnie mineło juz 3 tyg i na poczatku było tragicznie:((( ale czas leczy rany i mimo to ze jest ci teraz zle to z biegiem czasu zapomnisz o nim jesli tak sie stało nie zasługiwał na ciebie ! i nie wart ciebie był!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spójrz na to w ten sposób: świat się na tym nie skończył. Skoro zdradził - najwidoczniej nie był po prostu Ciebie wart. Nie możesz się załamywać. Daj sobie jednak trochę czasu. odpocznij. Spotykaj się ze znajomymi. Może zajrzyj do jakiegoś poradnika (znalazłam m. in. taki - http://www.alehistorie.pl/poradniki_literatura_faktu_prawdziwe_historie/jego_zdrada_historie_prawdziwe.html) no i pamiętaj, że tylko czas leczy rany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hazarrdzista.
człowiek to rzecz nabyta, dzisiaj jest jutro go nie ma. 3maj się i głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko znajdziesz ja mam 3 nieudane zwiazki dwa barrrrdzo długie z kazdym było żle ale zapomniałam,wczoraj skonczylam ostatni zle mi ale do tego drania nie dezwe sie mam ambicje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELIZUNIA
MAM 18 LAT.:*MNIE TEZ CHŁOPAK ZDRADZIŁ I JAKOS ZYJE TYLKO NIE PRZEZ SEKS TYLKO W MOJEJ OBECNOŚCI KAZDA LASKE ŁAPAŁ ZA TYŁKI ALBO ZA PIERSI Z JEDNA NA BALECIE TO BY SIĘ NIEOMAL Z NIĄ LIZAŁ TYLKO ZE DOBRZE ZE JA PODESZŁAM.WKURWIŁAM SIE I NAWRZUCAŁAMM MU I KAZAŁAM ZBY MNIE Z BALETU DO DOMU ZAWIÓZL A POTEM TO TYLKO MNIE PRZEPRASZAŁ PO JAKIMS CZASIE MU WYBACZYŁAM ALE ZOSTALISMY TYLKO KOLEGAMI DO TEJ PORY MNIE BŁAGA ŻEBYM DO NIEGO WRÓCIŁA I ZE NIGDY JUZ TAK NIE ZROBI I ZE BYŁ ZALANY:) CIAGNIE MNIE DO NIEGO ZEBY DO NIEGO WRÓCIC ALE NIEWIEM CO ROBIC BO POZNAŁAM TAKICH DWÓCH I MOJ BYŁY POWIEDZIAŁ ŻE JAK DO NIEGO WRÓCE TO MNIE DOBRZE PRZESZUKA I MA OCHOTE NA MNIE I ŻE NIE CHCE MIEC INNEJ DZIEWCZYNY TYLKO CZEKA NA MNIE:)ALE TEZ DRÓGI POWOD BO CHODZIŁAM Z JEGO NAJ LEPSZYM KLEGA I TEZ CCE DO MNIE WRÓCIĆ I TEZ MA NA MNIE OCHOTE I NIE BENDZIE MIAŁ INNEJ TYLKO JA SIE LICZE.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELIZUNIA<3
i co tu robić miałam jeszcze dwóch też jeden wyjechał do australi i straciłam go a bardzo bardzo go kochałam on tez nawet kupił mi pierscionek zareczynowy.i powiedział że jak wróci to sie ze mna ożeni.i zebym nie miała chłopaka żadnego gdy go nie będzie: a ja co z dwoma byłam jego kocham tamtych dwóch i jeszcze przez te wakaje poznałam dwóch:)tez są fajni hehehehehehehe:))):p.jak jeszcze byłam pokłócona z tym moim to kiedys na balecie zrobił mi taka lipe.kleknał i prosił mnie żebym do niego wróciła w wtedy byłam na dyskotece z jego kolega i jeszcze z z takimi trzema)te dwa zaczeły się śmiac ja troche też...a ten jego kolega i moj były był o mnie zazdrosny wkurwił się i wyszedł ja za nim a za mna ten co mi wioxche zrobił.i ja podeszłam to tego tamtego co się wkurwił i powiedziałam żeby sie nie wkurzał bo on jest zalany w 3 dupy a ten zalany podeszedł do mnie i do niego i złapał mnie za tyłek i za szyje i zaczełam się z nim lizac ale otrzasłam się bo ja tez byłam %i t sporo i powiedziałamu co ty wyprawiasz.ten drugi sie wkurwił przyjeba* mu i mu nawrzucał ale ochroniarze przyszli i rozdzielili ich.ten co sie wkur***wszedł do srodkaa ja z tym zalanym zostałam i on do mnie kochanie wiem że mnie kochasz tak jak ja cb tylko udajesz taka niedostepna.ale zobaczysz ja ci nie dam spokoju.przyjade do ciebie w sobote i złapie cie wsadze do samochodu ALBO POJEDZIEMY DO JAKIEGOŚ HOTETELUi bedziemy sie KOCHAC DO SAMEGO RANKA.ZROBIE CI TAK DOBRZE ŻE NIKT CINAPEWNO TAK NIE ZROBIŁ:):)I USMIECHNEŁAM SIE I W TEN CZAS PRZYSZEDŁ PO MNIE TEN DRÓGI Z CHŁOPKAMI I POJECHALISMY DO DOMU BYŁA TAK GODZ 3 nad ranem w pół do bylis my w domu.najpierw odwiexlismy tych dwóch potem mnie posiedzielismy sobiew samochodzie tak do 5 i na pozegnanie było lizanko chciał żebym pojechała do hotelu i ze cos tam bendzie niespodzianka.zgodziłam sie.zadz.do sarych że wróce później bo [powiedziałam że na 5 bende cos tam do mnie mówiła stara ale ja ja nie słuchałam rozłączyłam sie i wyłoczyłam fon zadz dlatego ze ja jeszcze nie ukończyłam 18 lat i dlatego.mieszkam z nimi to sie trzeba słuchać.przyjechalismy.wchodzimy do pokoju on kupił dwa szampany i dwie warki :)no to ja wypiłam nie wiedziałam że mnie tak weźmie.on nie pił bo kierował.no to on zaczał najpierw od góry potem szedła do dołu ja sie spytałam czy ma gumki on powiedzią że tak:):*ale on powiedział że chce nie tylko popieścić a nie to zrobić to zrobimy innym razem a ja aha.tylko chciał mnie rozebrac jak on mnie to ja zaczełam jego.było bosko kocham go tamtego tez i jeszcze takiego jednego::*:*:*::*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*i ja to mam powód na kazdego mam ochote hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELIZUNIA<3
a ty dziewucho daj sobie swiety spokuj i znajdziesz sobie może innego.namnie wszysatkie leca musze byc w takim razie ładna:* a ty jestes chyba ładna to znajdziesz sobie innego.ale masz 20 lat i jeszcze jestes dziewicą:)wow:0ja jestem od ciebie młodsza i chce to zrobić ale sie troche boje ale mówie sobie dziewczyno masz 18 lat zrób to bendziesz miała to z głowy:pmusie kiedys byc ten pierwszy raz .szcześcia ci życze.no chyba ze juz masz tw dróga połówę;nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juhujuhu
Współczuję , wiem jak trudno rozstać się z chłopakiem . Nie przejmuj się nim lecz posłuchaj piosenki big cyca facetoświnia . Polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 27 lat nie zamierzam się z żadną kobietą wiązać. Kilka razy zakochałem się, a gdy myślałem że ta jedyna to doceni .To się myliłem. Dziś jestem nie czułym facetem który nie obchodzi go żadna kobieta.Ale gdy widzę gdy ktoś płacze to służę ramieniem, to tez nie raz głupio się czuje gdy kobieta płacze na moich oczach.Nie traktuje kobiet jedną miarką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz w zyciu nie zawsze ukalda sie jakbysmy chcieli..tez mialam nieprzyjemne doswiadczenia z facetem ktory zrywal ze mna 3 razy...ale wiedziałam że to ten jedyny….i go odzyskałam….. dzięki urokowi miłosnemu ze strony http://urokmilosny24.pl , teraz jest między nami idealnie i oby było jak najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiax29
jak będziesz miała następnego to upewnij się, że jest wierny. Jest na to dobry sposób. Czytaj jego smsy. Wejdź na stronę http://sprawny.pl/szpiegowaniesms tam wpisz jego numer telefonu i po chwili będziesz mogła pobrać wszystkie jego smsy na swój komputer, zarówno te, które wysłał jak i odebrał. Sama korzystam co jakiś czas i naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×