Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bereteczka ....

ja juz nie wiem gdzie w polsce mozna godnie zarobic

Polecane posty

Gość bereteczka ....

nie wymagam cudow , tylko jakos chce normalnie zyc. PRACODAWCY u ktorych kiedys fajnie sie zarabialo teraz stosuja to samo czyli .............wyzysk, wyzysk U ktorego pracodawcy mozna godnie zarobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
a co ty masz do zaoferowania pracodawcy ? czy jesteś pewna , że twoje zatrudnienie przysporzyłoby na tyle wysoki zysk by pracodawca mógł ci zapłacić godnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiopg5kjjj
wiesz w kazden braabzt za prace powinno byc zapłacone godnie, niewazne czy t sprzataczka czy lekarz czy ekspedientka, za kazada prace pwinno sie wyzyc, opłacic mieszkanie, i miec pare zł w kieszeni...za nawet mimimalna pensje powinno sie przezyc a u nas 1050.. tyle to ja mam opłat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''niewazne czy t sprzataczka czy lekarz czy ekspedientka, za kazada prace pwinno sie wyzyc, opłacic mieszkanie, i miec pare zł w kieszeni...'' w Polsce to niemożliwe :( nie wiem jak w innych krajach , ale w Szwecji tak jest. czy jesteś lekarzem, ekspedientka, sprzątaczka, masz pieniądze na własne utrzymanie tj. mieszkanie, jedzenie, przyjemności. nawet odłożyć możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płaca minimalna powinna być na poziomie 50% średniej krajowej ...wczoraj był o tym artykuł chyba na interii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszal56
pl to jest getto - powiedziła moja siorka co zyje od 5l w szwecji,mowi , ze widzi ile lat straciła bez kasy w pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zocha kozocha
widze ile straciłam lat , zycia w biedzie, to jest straszne, dymasz cały miesiac i tak nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszal56 pl to jest getto - powiedziła moja siorka co zyje od 5l w szwecji,mowi , ze widzi ile lat straciła bez kasy w pl to prawda. Twoja siostra ma racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwecja = Komunizm
W tej waszej Szwecji jest owszem , wspaniale , tylko że tam oprócz kasy jesteśś nikim. To skrajnie faszystowski kraj , tam nawet dziecko nie jest twoje , tylko z chwilą urodzenia jest Ono jużż państwowe. Motłochowi bez ambicji to pasuje , bo nie muszą myśleć , aa mogą się nażreć. Biznes jednak od wielu lat ucieka ze Szwecji , bo nie chce utrzymywać bandy darmozjadów urzędniczych , oraz Chamoty jw. Pierwszym przykładem była słynna ABBA , potem VOLVO i SAAB. Każdy kij ma dwa końce , Szwecji też braknie za chwilę kasy na socjalistyczne wynalazki , bo ludności już im zabrakło w wyniku likwidacji insstytucji zwanej RODZINA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yooooo009 i mieszkanie mi opł
wiesz ja tam pokóki co .. siedze, bo mam co jesc i socjal dobry i mieszkanie oplacone , niby samotna jestem:) ale od 12l ze szwedem w zwiazku, tu parcia jakiegos na prace nie ma bo i po co? jak socjal jest wystarczajacy, p latach zycia w biedzie, ciesze sie ze mam co jesc dac dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz choc troche oleju w glowie wyjezdzaj z tego chorego kraju pelnego sfrustrowanych ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez da sie w polsce, da
tylko trzeba byc ogarnietym i miec jakies kwalifikacje, zdolnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvnvnvnvn
joj- ja nie rozumiem , ja kiedy rpacuje to daje z siebie wszytko i wuazam ze uwlaczajace glodnosi jets placenie komukolwiek 1200 czy 1500 netto bo to na zycie nie wystarcz a, jzu tak pracuje dlugi czas i nie mam sily ledwo zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
nvnvnvnvn "joj- ja nie rozumiem , ja kiedy rpacuje to daje z siebie wszytko i wuazam ze uwlaczajace glodnosi jets placenie komukolwiek 1200 czy 1500 netto bo to na zycie nie wystarcz a, jzu tak pracuje dlugi czas i nie mam sily ledwo zyje" piszesz , że dajesz z siebie wszystko co to znaczy wszystko ? mogę się tu wypowiedzieć w imieniu małych pracodawców, zatrudniających do 20 osób . w moim interesie leży by każdy mój pracownik zarabiał jak najwięcej, bo wtedy ja zarabiam więcej .gdyby nowo zatrudniony pracownik był aż tak mało wydajny, że nawet na siebie by nie zarobił , to zostałby natychmiast zwolniony . wiele firm ma poważne problemy finansowe , wiele z nich stoi na progu bankructwa. wiele z nich z różnych powodów trwa nadal, nadal zatrudniają pracowników za niskie wynagrodzenia . moja rada - zwolnić się z biednej firmy , pozwolić jej złapać oddech, przenieść się do dobrej, bogatej firmy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvnvnvnvn
wlasnie ksozty zycia sa nieadekwatne do ce, ja pracuje w skleopie , aarabiam 1300 na reke i czynszu mama 550 , dwojke dzieci , maz tez nedznie zarabia, a dajmy z siebei wszytko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kasiorka
napisalas tak Jak już zdecydowałaś pracować dla innych, to najpierw naucz się generować dla nich taki dochód, żeby płacenie ci grubej kasy im się opłacało. A może uważasz że pracodawcom kasa na krzakach rośnie? Albo sama w portfelu się mnoży? ja pracuje w banku, zarabiam jako doradca 1400 netti, robie wszytko, caly dzien obsluguje i kase, konta, lokaty itp i przedewszystkim udzielam kredytow, plany sa niebotyczne ale caly miesiac zasuwam i staram sie jak moge, a kierownik odpowiada na maila i dostaje 100 procent wiecej ode mnie, dyrektor ktory jest nad nim tez i to jest robienie pieniedzy, nei lepiej zpalacic wiecje tej osobie ktora robi te kase dka firmy? Za co ma kierownik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaha - myślałam że
ale wy głupoty wypisujecie :) W każdym kraju wszystko za darmo rozdają, a w naszym trzeba płacić :) To skąd tylu kloszardów na ulicach na całym świecie, nawet w bogatej Ameryce? Tu jedna z drugą uważa, że nawet analfabeta sprzatający ulice powinien zarabiać krocie, żeby sobie willę wybudować. I to najlepiej w pierwszym roku pracy juz powinien tyle uzbierać :) A słowo GODNIE, to juz w ogóle poniżej wszelkiej krytyki. To tylko pan prezes tego słowa używa i nie wiadomo co pod nim się kryje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie !!!! i to jest wkurwiajace. a pomysl sobie ze osoba, ktora pracuje w sklepie, samodzielnie moze utrzymac dom, miec pieniadze na jedzenie i przyjemnosci. nawet odlozyc moze. mowie o realiach w szwecji. nie wiem jak jest w innych krajach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdasjkdjkasjfajsfjasjfjaksjfkj
polskie pensje są GŁODOWE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjklllll
hahahahahaha - myślałam że- ale ty glupia jestes!!! kloszardzi sa bo im sie pracowac nie chce a jezeli ktos pracuje przypuscmy z wyzszym wyksztalceniem w banku 6 lat i zarabia 1700 to taka rewelacja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdasjkdjkasjfajsfjasjfjaksjfkj
a najlepiej to tobie wplacic na piramide finansowa co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SS.?S.S.SS.
DOBRE ? KIEROWNIK JEST KIEROWNIKIEM DLATEGO ZE WCZESNIEJ AKURAT W INNYM BANKU BYL A KWALIFIKACJI MESPZYCH OD DORADCY NIE MA A WLASNA FIRME TO AJ CHRZANIE NIE EBDE PLACIC 900 ZETA ZUSU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaha - myślałam że
no trzeba być jakimś nierozgarniętym, żeby w banku tyle zarabiać. Mój brat po studiach, w banku zarabia 7 na rękę. Więc może ty w tym banku sprzątasz po prostu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menel z ławeczki
No pewnie :) , po co płacić 900 zeta na ZUS :) Jak za te 900 zeta można zasuwać u jakiegoś wyzyskiwacza , prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×