Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maniana88

Odchudzanko! Start 04.07.11. Zapraszam! Razem raźniej :)

Polecane posty

Gość PrzyszlyChudzielec!
Pani Tasmanowa- to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlyChudzielec!
chcialabys miec dzidziusia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie wiem.Do tej pory myślałam,że tak i to nawet ,że bardzo,ale zwolniłam się dwa tygodnie temu z pracy:/ za 10miescięcy wesele:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlyChudzielec!
musisz koniecznie zrobic test:) na pewno bylabys swietna mamusia, wydajesz sie taka ciepla i mila osoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za miłe słowo.w sumie jak myslę o moim dzidziusiu (nawet przyszłym jakiś tam):D o strasznie cieplutko na sercu mi się robi.gybym wiedziała,że bede miała teraz prace i,że rodzice sie ucieszą to byłabym najzcześcliwszą osobą na ziemi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlyChudzielec!
a czemu rodzice maja sie nie ucieszyc? zobaczysz na pewno wszystko sie ulozy :) musisz zrobic test bo ja juz ciesze sie za Ciebie :) najwazniejsze ze bedziesz miala wsparcie w chlopaku, slub niedlugo, super by sie zlozylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlyChudzielec!
nie ma za co! wyspij sie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Tasmanowa! Ja jak odchdzałam się rok temu też spóźnił mi się okres ponad dwa tygodnie... Tobie oczywiście życzę żeby było tak jak Ty sobie zapragniesz :) A ja dostanę jutro, bo już czuje sie cała obolała i nabuzowana. Też będzie 4 dniowe opóźnienie. Dzisiaj przyjeżdżają do mnie goście na tydzień czasu, więc będę miała co przy nich robić, mam nadzieję że coś zgubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlyChudzielec
na sniadanko dzis 2jajeczka i 2 kromeczki grahama. na obiad dwa nalesniczki. w miedzyczasie wypilam kawke i zielona herbatke. mysle ze pozniej tak o 17ej zjem twarozek i pozniej juz nic. musze dzisiaj pocwiczyc... u mnie od wczoraj caly czas leje dzien... nic sie nie chce. nie cierpie takiej pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiki mminus 7- nad nasze morze jade, nigdy jeszcze nie bylam. Jesli chodzi o prognoze to wmawiam sobie że będzie słonecznie i upalnie:D Jak bedzie w rzeczywistosci powiem Ci za 3 tyg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pogoda do kitu ponownie. Ale co tam w koncu za pare godz zaczyna sie weekend Tasmanowa daj koniecznie znac czy od odchudzania zachodzi sie w ciaze :) Jesli tak to teraz dopiero zacznie sie u ciebie pelną para zdrowy tryb zycia i odzywiania :) Jestem wielce obrazona bo zwazylam sie i wychodzi ze od tych trzech tyg schudlam razem 2 kg czyli wynik taki sam jak z tydz temu. A bylam przekonana ze poszlo duzo wiecej. W pasie ubylo 4 cm jesli dobrze licze, bo szczerze mowiac wynik mam inny jak sie zgarbie, inny jak wyprostuje. Troche zenujace ale chyba nie potrafie sie pomierzyc prawidlowo. Ostatnio jadlam 2 dni pod rzad niesamowicie sycacy obiad po ktorym dlugo nie mysli sie o podjadaniu i glodzie Mianowicie jajecznica z 2 jaj na cebuli i z 1kielbasa a do tego fura pomidorow. Polecam na dni kiedy chodzi za wami cos kalorycznego w duzej ilosci. Na dzis nie mam planu ale chyba wreszcie minal kryzys z 2 ostatnich dni kiedy bylam wyglodnala jak wilk. Ale nie grzeszylam poza jednym nalesnikiem z twarogiem i rodzynkami. Poza nim to bez maki pieczywa i slodkiego ktore musze miec pod kontrola do konca zycia. U mnie wystarczy tydzien jedzenia chleba na sniadanie i kolacje i mam ok 1,5 kg wiecej. Trzymajcie sie wspoltowarzyszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlyChudzielec!
Pani Tasmanowa czekamy na wiesci! kurcze przez ta pogode nic tylko spie... wstaje i ide wypic kawe moze sie obudze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka:):)
Witajcie- wstałam dziś- i jak sie zważyłam tooo doznałam szoku .maksymalnego:( Ostatnio miałam dużo dużo stresów i problemów- bardzo ciężkich i oczywiście zajadałam i jak już rok temu waga mi 3 kg podskoczyła tak teraz mam jeszcze 4 kg więcej:(:( Chce sie do was przyłączyć, bo grupa mnie motywuje w dodatku za trzy tygodnie mam bardzo ważny ślub w rodzinie iii:) wiecie same:) wzrost 170 waga startowa 62,1kg waga docelowa 55kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm kwikki minus 7 czy od diety zachodzi się w ciążę to ja Ci nie odpowiem:D ale od seksu to odpowiem Ci ,że napewno:D hhih. PrzyszlyChudzielec! jak narazie nie ma się czym dzielić:) Obiecałam wczoraj narzeczonemu,że z testem poczekam na niego więc jescze będę musiała się wstrzymac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlyChudzielec!
cholera... wczoraj caly dzien cos jadlam nie potrafie sie powstrzymac :/ dzisiaj ostatni posilek zjem o 17ej i pozniej juz nic. eh chyba mam dietowego dola :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzyszlyChudzielec! nic się nie przejmuj to wszystko przez tą pogodę:) ja wczoraj też wciągnełam jedno ptasie mleczko a słodycze przeciesz odstawiłam całkowicie:)Nie ma się co tak dołować zawsze się trafi człowiekowi jakiś taki słabszy dzien,najważniejsze by ten następny był już lepszy:) a na pewno bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlyChudzielec!
Pani Tasmanowa dzieki za pocieszenie :* a jak Wam mija dzien? U mnie na szczescie przestal padac deszcz i od rana swieci piekne sloneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu weekendowe dewiacje. Wczoraj 2 piwa i chipsy poszly w ruch. Dzis niby grzecznie surowe warzywka, na obiad zaplanowana surowkosalatka w duzej ilosci. Ale i tak wieczorem bedzie na bakier bo kolejni znajomi umowieni. I jesli pogoda sie nie zmieni nie bedzie rowerowej wycieczki jutro bo jazda w deszczu mnie nie kreci. I o tym wlasnie wczesniej myslalam: przyjdzie jesien, czlowiek sila rzeczy wiecej bedzie spedzal w domu, bedzie kaloryczniej. Chipsy jem raz na kilka tygodni, makaronu i ryzu, platkow i kaszy nie jem bardzo dlugo. Jesli chodzi o frytki ktore uwielbiam wrecz to z raz w tygodniu prawie lamie sie przechodzac kolo frytkarni ale zawsze sobie tlumacze ze zjem gdy bede juz w wielkim kryzysie i od kilku miechow nie tknelam. Pieczywo moze z raz w tyg. lub rzadziej. Ale jest kilka rzeczy ktore uwielbiam a sa zabojcami diety: pierogi ruskie, placki zeimniaczne, zapiekanka. piwo. Nie ma tygodnia w ktorym bym czegos takiego nie pochlonela. I tak sie sklada ze zwykle w weekend. Dzis bedzie znow piwo... Tyle rzeczy na swiecie do zjedzenia a za mna chodza takie plebejskie przekaski :) Pewnie przyzwyczajenia z zamierzchlych czasow dziecinstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakos narazie mija.Na sniadanko zjadłam jedną parówkę z mussztrardą a teraz na obiadek zabieram się do wątróbki z dużą ilościa duszonej cebulki hmmmm:) a na kolację chyba tylko jakis owoc :)i koniecznie ćwiczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka:):)
Witajcie a ja przez ostatnie dwa dni tyle robiłam- mam remont wiec....malowanie, czyszczenie itd. no pot mi cieknie...do tego na serio mała ilość kalorii i dziś na wadze 0,5 kg wiecej to jakaś masakra. kwikki -wiesz kasza gryczana, ryże, kasza jaglana są niesamowicie zdrowe, jak byś je włączyła do diety, to możne do frytek, pierogów itd. by cie nie ciągnęło:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Powiem wam ,że od wczoraj mam jakiś przestój glodu.Mogłabym wogóle nic nie jeść.Od wczoraj od obiadu nic nie zjadłam i do tej pory nie jestem głodna ,ale pic mi się chce jak na mega ,mega kacu:)A u was jak tam idzie?? Pewnie juz jestescie laseczki jak ta lala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlyChudzielec
hej dziewczynki... ostatnio jem meeega duzo czekolad batonow itp:/ nie moge sie powstrzymac... pozniej taka jakas ospala jestem... dzisiaj zezarlam cala czekolade na sniadanie, pozniej obiad. i nagle patrze jakas blondyna migla mi przez okno. jasny szlag okazalo sie ze do mojej sasiadki przyjechala rodzinka. ta dziewczyna jest tak mega sliczna i chuda ze jak popatrzylam sie do lustra to az mi sie niedobrze zrobilo... od razu wzielam w lapy moje hh krecilam przez 20 min wieczorem to samo. juz nic nie zjem dzisiaj tylko zielona herbatka do picia. tez bede laska! a co! od dzisiaj czekolada to dla mnie czarna smierc;) pani tasmanowa dostalas okres? bo jak jestes w ciazy to lepiej cos zjedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Tasamnowa
hehe nie dostałam:) a jestem już po obiadku zaraz zmykam na spacerek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlyChudzielec!
dziewczynki jestescie tu jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlyChudzielec!
o Boze! o Boze! moja Kochana:* gratulacje! nie martw sie! wszystko sie ulozy i bedziesz cudowna mamusia :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×