Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maniana88

Odchudzanko! Start 04.07.11. Zapraszam! Razem raźniej :)

Polecane posty

Gość PrzyszlyChudzielec!
hej! ja dzis zjadlam 3 kromeczki z twarozkiem, jablko i pol loda swiderka. drugie pol wywalilam do kosza bo mialam wyrzuty sumienia :) zuje gume do zucia, nie chce mi sie po niej jesc. jestem poza domem i zrobie dzisiaj jakies 5km piechota pozniej pokrece jeszcze chwilke na hh. Boje sie tego wazenia w poniedzialek a wy dziewczynki? chcialabym ten kilogram chociaz zgubic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruchto zdrowie
Gosiu, a ja myślałam, że Ty po długim wychowawczym wracasz :) odpuściłam sobie ostatnio po tym jak skusiłam się na 2 naleśniki z dżemem, których dzieci już nie chciały.... coś okropnego. Nooo, ale dzisiaj od rana białkowo.... Moja koleżanka jest na Dukanie, ona od 3 tygodni (schudła 8 kg), a ja na razie 1 dzień. Jadłam: jajecznicę z 2 jajek z chudym mlekiem i mini bułeczkę z otrąb (napiekłam 4, będę miała na 4 dni). dwie małe pieczone z przyprawami piersi + dużo kawy, wody z cytryną ruch: -pół dnia sprzątałam dom -40 minut stepper i 15 hh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlyChudzielec
dziewczynki mam na jutro golabki na obiad. co myslicie, moge sobie pozwolic? ile ma jeden taki sredni kcal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gołąbek chyba ,ale nie napewno ,bo nie wiem czy dobrze pamiętam .Siostra mi mówiła ostatnio ,że jeden gołąbek w sosie pomidorowym ma 115-120 kalorii. Ale to już chyba po fakcie Ci napisałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlyChudzielec!
martwie sie tym jutrzejszym wazeniem... jak nic nie spadnie to sie chyba zalamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marczitka
Witam Was Dziewczynki;) Mi to się marzy zrzucić 5kg obleśnego tłuszczyku, który usadowił się na moim brzuchu i udach:P Muszę coś z tym paskudztwem zrobić! Dlatego dołączam do Was! o ile zezwolicie?;) Z tego co zdążyłam zauważyć sporo z Was ćwiczy na hula hop - widać rezultaty? Tez chcę sobie te cudo zakupić:) Dzisiaj zaliczyłam 8 min abs i długaśny spacerek:) Jutro oficjalny pierwszy dzień akcji minus 5 kg;) A...tak w ogóle to ważę 63kg:P Uciekam spać i oczywiście melduję się jutro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marczitka
Już śniadankujecie? Ja jestem w trakcie;) dzisiaj 2 kanapki: z jajkiem i serkiem i pomidorkiem, a do tego oczywiście kawka na rozbudzenie:) Zrobiłam już 8min abs, a wieczorkiem śmigam na basen:D Słoneczko wychodzi;) Śmigam do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlyChudzielec!
witaj Marczitka! :) ja wstaje i ide na wage i na zmierzenie wymiarow. zaraz napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to napisze pierwsza o efektach:) 05.07.2011r 11.07.2011r waga- 54kg 52kg biust- 88cm 88cm pod biustem- 74cm 74cm na wysokości pępka- 85cm 78cm :) biodra- 86cm 84cm udo- 47cm 45cm nie wiem jakim cudem aż tyle cm poszło z pępka:) brzuszek faktyczmie ładniejszy, już prawie się nie trzęsie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Minął tydzień na diecie, stanęłam na wadze i ważę o 2 i pół kg mniej :). Widzę jednak sens diety south beach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) Właśnie wskoczyłam na wagę.Jest 3 kg mniej :) Oby szyciutko leciały te kilogramy wtedy większa radość z tego odchudzania:)W takim razie i ja uciekam na jakieś śniadanko a potem polecę sobie na jakis spacerek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki. Nie było mnie, bo weekend spędziłam w góach. Karkonosze dały mi tak popalić , żę teraz ruszam się jak robot, mam potworne zakwasy i to wszędzie. Najgorsze jest to , że wchodzę na wagę, a tam 0,6 w górę, a w środku tygodnia jak się ważyłam było prawie 2 kg w dół.Nie wiem czy to moje mięśnie teraz tyle ważą? bo przecież ja w tych górach prawie nic nie jadłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ja sporo piję, co najmniej ze 2 litry dziennie, jak nie więcej. Właściwie to jestem przed miesiączką, więc może dlatego, już sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlyChudzielec
Maniana- to pewnie przez ta miesiaczke, mi zawsze przybywa wtedy 1-2 kg, ale pod koniec okresu wszystko wraca do normy wiec sie nie martw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaję mi się ,że tak też właśnie może byc.Ja też tak mam ,że przed okresem mam na wadze troszkę wiecej i taki wydęty bandziołek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruchtozdrowie
Maniana, to wszystko przez nadchodzący okres, jak już będzie po, zważysz się i uśmiechniesz :) nie martw się :) U mnie na wadze 1,5 kg mniej :))))) Dzisiaj na śniadanie zjadłam 2 jajka sadzone (na teflonie) i kawałek dachówki Wasa z podwyższonym błonnikiem, razowej. Do tego kawa bez niczego. Teraz piję wodę z kilkoma kropelkami cytryny (pół litra) i zaraz idę poćwiczyć z hh. Hula hop to doskonałe ćwiczenie :) Polecam półtora kilogramowe, bez wypustek (od wypustek mogą się robić siniaki). Trzeba tylko trzymać się zasad. U mnie na opakowaniu było ograniczenie używania do 2x dziennie po 20 minut, nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kupiłam rower!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mąż mnie zabije ale nic:P Po ważeniu jest 1,4 kg mniej niż tydzień temu. Mimo grzesznego weekendu. Dwa grille pod rząd. Kiełbachy nie jadłam, ale parę ciastek i porządną garść chipisów. Poza tym szaszłyk , warzywa z grilla. wymiary napiszę w następny poniedziałek. dziewczyny a ciężko nauczyć się kręcić na tym hh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlyChudzielec
ja hh mam takie zabawkowe :) krece tylko w jedna strone, codziennie 20-25min. bola mnie troche plecy od tego... nie wiem czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROXXY
Hej ;) Chcialam sie do was przylaczyc! Waga: 72,8 Wzrost: 166cm Cel: 55kg Start: 11.07.11 Koniec: ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limkusia
To ja też się przyłączam. Waga: 54 kg. Wzrost: 158 cm Cel: 45 kg Zaczynam od dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny, przede wszystkim nowe kobiety pragnące zrzucić nieco kilogramów! :) Miło, że nas przybywa! U mnie dzisiaj waga wskazała 2 kg mniej i z tego też względu pozwoliłam sobie na nieco więcej jedzonka niż zwykle, ale mam nadzieję, że spalę to jeszcze dzisiaj wieczorem. Limkusia - mam bardzo podobne "parametry do Ciebie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlyChudzielec
Limkusia- zaczynalam z taka sama waga przy tym samym wzroscie, teraz po niecalym tygodniu jest 2kg mniej:) powodzenia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marczitka
Na wstępie gratuluję każdej z osobna i wszystkim razem;) utraty kg ;) Ciekawe co mi waga pokaże w przyszłym tyg;P Oby mniej niż jest;) Maniana- przed okresem zawsze jestem na plusie:P PrzyszłyChudzielec - spróbuj pokręcić w 2 stronę, albo ze złączonymi nogami...to jest dopiero jazda;P Kiedyś hulałam,a le takim zwykłym hula - hop:) Teraz są z masażerami i innymi innościami ;) Pamietam jeszcze z kręcenia wieeeeeelllki siniak w koło talii ;D Dzisiejsza pogoda nie nastraja mnie pozytywnie...pada i pada..i jakoś wypadać się nie może. Lecę na basen;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie w drugą stronę coś się nauczyć nie mogę... ja też lubię się z tym bawić;) jak kręcę to robie np przysiady z hh:P to tak fajnie napina pośladki i uda, aż później zakwasy mam:) no i na ręce też coś daje bo od tego trzymania ich w górze to mięśnie bolą:) ogólnie to bardzo polecam... idę poćwiczyć a później na wieczorny spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limkusia
Spaliłam dzisiaj prawie 900 kcal na rowerze. Zamierzam jeszcze robić brzuszki. I tak codziennie + dieta. Mam nadzieję, że przyniesie efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marczitka
Limkusia - jasne, ze przyniesie efekty:) Zobaczysz je już niebawem:) Kurczę...chyba jutro zrobię sobie wycieczkę do sklepu sportowego zobaczyć te hula-hopy bo mi smaka zrobiłyście ;P PrzyszłyChudzielec! : jak wejdę w wyższy stopień wtajemniczenia to i tych przysiadów spróbuję ! Z ćwiczeń dywanowych to polecam 8 min abs - fajne, różnorodne i czuć, że się coś ćwiczyło. Ja sobie ćwiczę z panem z youtuba ;) Jestem już po basenie :D Zmachałam się i ... dobrze mi z tym ;) Dzisiaj jadłam ładnie tylko wpadł mi mały(zaznaczam ;)) kawałek ciasta drożdżowego z wiśniami, ale szefowa częstowała i jak tu odmówić ;P Ach ta moja słaba silna wola ;) Z rarytasów to jeszcze kubek kakao wypiłam, ale z naturalnego kakao a nie jakiś tam fiksów miksów ;P Moje chłopię siedzi z kumplami...a ja korzystam z wolnego miejsca przy kompie ;) Miałyście dzisiaj jakieś grzeszki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie miałam grzeszków;) a nie sory sory:D miałam taki jeden grzeszek.Wypiłam kieliszek białego wina,ale nie mogłam go sobie odmówić ,bo tak błagalnie na mnie patrzył.Narazie jestem po spacerku a za chwilkę biorę się za ćwiczenia.Jutro pójdę do zabawkowego i kupię sobie chyba to hula hop ,bo się naczytała ,że bardzo dobre na bczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlyChudzielec!
a co to jest to 8min abs? hula hop to dla mnie wynalazek wszechczasu uwielbiam go :D dzisiaj zjadlam troche nutelli i kawalek chalwy dlatego nic nie jadlam od 17ej i pozniej cwiczylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×