Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nie/zaspokojona

Temacik dla baaardzo niegrzecznych chłopców i dziewczynek :>

Polecane posty

Gość wwirt
moja laska ma małe piersi, tzn ona tak uważa bo dla mnie są ekstra. Miała kompleksy, nie chciała chodzić na basen i do sauny. Koleżanki namówiły ją na przekłucie sutek, czego wcale nie byłem entuzjastą. Ale teraz jest ekstra. Zakłada coś ładnego, kulkę, łańcuszek czy coś innego. W miękkim staniku wygląda to niezwykle intrygująco. Od tego czasu nie ma kompleksów pokazać piersi w saunie, specjalnie często mnie tam wyciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedzialam ze jest tylu zwolenników seksu analnego :) a ja się boję spróbowac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tyle zwolennikow co i przeciwników. Co kto lubi. Witam dziś z rana, bo do południa jeszcze 15minut. Ktoś dziś chętny na rozmowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
chcesz pogadać o doświadczeniach czy o fantazjach?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agamalina
to mnie kiedyś się przyśniła akcja w kościelnej ławce ;p chłopak siedzi, ja siadam mu na kolanach w spódniczce i wiecie... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extrakutas
bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w dniu dzisiejszym ;) za oknem piękna pogoda a ja w pracy jeszcze 4godz i 7minut :/ może ktoś ma ochotę na erotyczne pogaduszki? O Levvi pierwszy raz Cię na erotycznym widzę :P odnośnie nakręconych snów..miałam świetnego faceta od anglika w liceum, fakt do niczego nie doszło ale sny o nim miewałam :D przykładowo seks na parapecie oparta o okno i tłum gapiów na dole buhaha :D już wtedy krzywiła się psychika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m-majka
Slyszalem ze w hiszpani jest seks juz od 12 lat dozwolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×