Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*minerwa*

Biała kuchnia Ikea...ładna?

Polecane posty

jak w temacie.. cenowo do przeżycia bo na angielkę za 350 tys. nas nie stać kto ma? doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajamam
mam, bardzo ładna, mam od 4 lat i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Tez mam 4 lata -świetne rozwiązania technologiczne ,dobre zawiasy ,prowadnice ,kosze ,dobra jakość .sprzętu nie kupowałam w Ikei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo ładna!
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajamam
kupowalam troche garnków (tych najtanszych) jakies talerze, kubki, tacki, otwieracze itp. wszystko dziala do dzis bez zarzutu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedź mu Maksiu, jak
ja też polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchnia z ikei
ma sprzed zanussi.... wiec to nie szmelc, choc inaczej sie nazywa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchnia z ikei
sprzet..... ale byka zrobilam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy sprzęt innych firm pasuje do mebli ikeowskich? czy są różnice w wymiarach? i nie da się innego zamontować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zardzewiała ropucha
są wyprzedaże, ale nie jakieś masowe! za to (w jankach, nie wiem, czy gdzie indziej też) jest promocja kuchni chyba do końca sierpnia, płacisz połowę, a reszta w 10. ratach 0%, ponadto za każdy zakupiony sprzęt kuchenny dostajesz stówę na dqalsze zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela_19
Tak, do mebli z Ikei pasuje każde AGD. Szafki do zabudowy AGD mają standardowe rozmiary pasujące pod wszystkie standardowe AGD dostępne na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwiedziłam Ikeę i.. na topie meble na połysk, nowoczesne a do moich planowanych białych, już nie robią niektórych szafek... zwłaszcza chodziło mi o wysoką stojącą na blacie witrynę półkę na butelki + szufladki spóźniłam się o 2-3 lata i zoonk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak z biala ja mam kolor ciemno szary - stalowy - jestem bardzo zadowolona, wszystko dziala - maluski mankament - przykleilam malutkie tipsy ktore wyciszaja zamkniecie (stukot) szafek - tipsy sa maluskie i prawie niezauwazalne - meble myje zwyczajnym bezbarwnym octem - idealny srodek na "zmycie" sladow rak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jestes bystra.
Sorry, ale ta witryna na blacie, to nie jest zadna wutryna, tylko 2 rzedy przeszklonych dlugich szafek wiszacych zamontowane jeden na drugim i bezposrednio na blacie szafek stojacych. W ikei nigdy nie bylo witryn jako gotowych elementow serii Faktum. Troche spostrzegawczosci ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jestes bystra.
Szufladki tez nadal sa. Czemu nie przejrzysz oferty w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam katalogi kuchni z 07 i 08 r. i półka wisząca 20 cm od dołu 2 małe szufladki, półka np na książki i 4 przegrody na butelki...ale pani w komp. sprawdziła,że tego juz nie ma, są jedynie na same butelki.. jak nie ma witryn kuchennych? skoro widziałam w sobotę wielką białą witrynę kuchenną, całość -dół szufladki, góra przeszklona, cena grubo ponad 3 tys. , ale ta nie mieści się w naszej kuchni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda_jak_słomka
moi znajomi mają kuchnię z Ikei kupioną razem z AGD i są bardzo zadowoleni, nawet niedawno dokupili jeszcze 2 szafki na drugą stronę kuchni, kuchnia bardzo ładna, tez bym taką chciała mieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jestes bystra.
Minerwa, wlasnie sprawdzilam oferte i tych szafek z szufladkami faktycznie nie ma - przepraszam - ale z tej samej serii sa inne szafki na butelki i z samymi polkami. Co do witryny, to doprawdy nie wiem jakim cudem byla w ofercie (moze wklej foto?), bo z tego co kojarze one wszystkie sa robione na zasadzie: szafka stojaca + blat + przeszklona szafka wiszaca wysoka montowana na blacie + kolejna identyczna szafla wysoka monowana na poprzedniej = witryna kuchenna ikei (taka jak czesto sa w katalogach i na ekspozycjach z frontami np. ikea stat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jestes bystra.
Seria z waskimi wstawkami miedzy regularne szafki stojace nazywa sie perfekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jestes bystra.
Jesli widzialas na ekspozycji klasyczna witryne, to nie byla to witryna z zadnej serii mebli kuchennych, tylko zwykla pokojowa w tym samym kolorze co kuchnia, ale nie byl to mebel z dzialu kuchennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co się spierać fotki nie mam w sobotę widziałam w Krakowie przy dużej białej kuchni, białą ścianę czy witrynę, w katalogu tego brak, ale cena była... nie wiem czy jest to element z jadalni czy kuchni...nie pytałam ale też inne wzory mebli kolorowych mają na ekspozycji duże tafle zabudowane sprzętem lub płytami , a nie ma w katalogu... jeśli chodzi o szafki wysokie, to mam w starym katalogu przeszklone z 4 półkami szklanymi i być może to one postawione piętrowo tworzyły witrynę...nie pamiętam, ale widywałam coś takiego... w nowym są tylko z 2 półkami szklanymi i powiedziano mi ,że brak w systemie dawnego modelu, jedynie jest witryna z podnoszoną żaluzją... zasugerowałam się katalogiem i dlatego dopytuję od lat kupuję w Ikei i wielu półek już nie ma! model wychodzi ..i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na metkach z ceną zawsze jest
nazwa - spisuj je i sprawdzaj w domu w necie co to byl za produkt itd. Niekiedy faktycznie w sklepach sa produkty, ktorych jeszcze nie ma w katalogu internetowym, ale po jakims czasie zawsze sie pojawiaja. Czy chodzi ci o kuchnie Stat? Te biala z frontami z pionowych deseczek i gornymi szafkami ze szkla ze szprosami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak o tę białą mi chodzi, b. mi się podoba ostatnio zakupiłam sporo białych mebelków; billy wysoki z szybkami, biała półkę, białą witrynę, szafkę na talerze... na pomyślałam o zdjęciach, a miałam telefon ale to przez zakupy, bo znów kilkaset złotych poszło mam extra parasol ecri, na kartę family był tańszy, szkoda,że w folii , bo pada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×