Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*minerwa*

Biała kuchnia Ikea...ładna?

Polecane posty

Gość Workana
Jest bardzo łądna i praktyczna. Za taką cenę kupisz jednak taniej. Popatrz tu: www.baster.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe *
ładna jest, ale ..niepraktyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe *
może to tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe *
z drugiej strony , moda się zmienia za rok coś innego będzie na topie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem gdzie mieszkasz
ale to zarty zeby za kuchnie placic 350 tys. chyba ze mialaby byc ze zlota..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe *
ja wczoraj oglądałam za 68 tys. z montażem..nie jakieś cudo, mała, to może i tyle kosztuje automatyczna, wygodna, wybajerowana kuchnia..np. z okrągłymi blatami, z porządnych materiałów, projekt indywidualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniana 11
Białe kuchnie są piękne. Niekoniecznie z Ikei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi znajomi mają całą kuchnię z Ikei razem z AGD (zmywarka mikrofala i inne) i zmywaraka ciągle się psuje a drzwiczki od szafek się poopuszczały :( po 5 latach użytkowania ta kuchnia nie wygląda najlepiej, blaty się bardzo poniszczyły a drewno jest mocno poplamione :( Nie wiem jak z tymi białymi meblami z ikei ale jak patrzę na kuchnię znajomych to już z ikei bym nie kupowała w ogóle, wlałabym drewniane na wymiar gdzieś zamówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planująca kupić dom
W Ikei są różne fronty i blaty do wyboru w różnych przedziałach cenowych. Skąd wiesz czy nie mają akurat najtańszych i czy o nie dbają. Byś może nie szanują tej kuchni, nie konserwują drewnianego blatu olejem itd. Tak na prawdę nie mieszkasz z nimi i tego nie wiesz. Ja mam kuchnię z Ikei od 2 lat (to trochę krócej niż twoi znajomi), ale absolutnie nic złego się z nią nie dzieję. AGD nie znam, ale wiem że robi je Whirlpool, więc nie można się po nich spodziewać niczego więcej niż po zwykłych Whirlpoolach, które do czołówki nie należą - to raczej taka średnia półka (plus trzeba brać jeszcze pod uwagę przedziały cenowe w których są sprzedawane, np. nie spodziewałabym się jakiejś super trwałości po sprzęcie z serii Lagan).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planująca kupić dom
W Ikei są różne fronty i blaty do wyboru w różnych przedziałach cenowych. Skąd wiesz czy nie mają akurat najtańszych i czy w ogóle o nie dbają? Byść może nie szanują tej kuchni, nie konserwują drewnianego blatu olejem itd. Tak na prawdę to nie mieszkasz z nimi i tego nie wiesz. Ja mam kuchnię z Ikei od 2 lat - to trochę krócej niż twoi znajomi, ale absolutnie nic złego się z nią nie dzieje. AGD nie znam, ale wiem że robi je Whirlpool, więc nie można się po nich spodziewać niczego więcej niż po zwykłych Whirlpoolach, które do czołówki zdecydowanie nie należą - to raczej taka średnia półka (plus trzeba brać jeszcze pod uwagę przedziały cenowe, w których są sprzedawane, np. nie spodziewałabym się jakiejś super trwałości po sprzęcie z serii Lagan).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planująca kupić dom
Być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vengee
nie mam tyle kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Cześć. Mam do Was pytanie. Ostatnio kupiłam sobie małe mieszkanko na os. europejskim i chcę teraz zająć się wyposażaniem wnętrza. Mam małą kuchnię, lecz chciałabym fajnie ją urządzić. Jestem trochę do tyłu z nowinkami i trendami - może ktoś podpowie coś ciekawego w kwestii mebli kuchennych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniana 11
to zależy, co się podoba stylowe czy nowoczesne zabudowane pod sufit i blat czy wyspa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubekwgroszki
też lubię białe kuchnie, ale jeśli już to fajnie jak są dokładnie przemyślane. W ogóle ostatnio coraz bardziej jestem przekonana do białych pomieszczeń. A jeśli chodzi o ciekawe rozwiązania białych wnętrz to takie można znaleźć na stronie n-design.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniana 11
ale co wybrać/ Ikea? stolarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś szuka białęj, ale bardziej jadalni niż kuchni, to ja jestem zakochana w tej kolekcji : http://www.seart.pl/epos-k-27.html , oczywiście nie z ikea. W poprzednim mieszkaniu, jakie wynajmowaliśmy, była na wymiar meblościanka i meble kuchenne z Ikea. Dodatkowo jakiś zlew stamtąd i blat, który szybko zaczął się podnosić dziwnie do góry. Z mebli z Ikeii wyleczyła mnie moja szafa w przedpokoju. Rozwaliła się po 1,5 roku:(. Teraz w ikeii kupuję głównie talerze, szklanki, kubki i moje ukochane świeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniana 11
spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli już ktoś się decyduje na kuchnię, zwłaszcza białą, to niech zainwestuje. Taka castoramowa to jest rozwiązanie tymczasowe raczej. W http://verlani.pl/ mają dobre, niedrogie kuchnie. Zobaczcie sobie, jak ładnie wyglądają. Castorama jednak to nie ta bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie dla mnie meble są ok, tylko czasem coś się nie zdarza przy montażu. U mnie nie było załączononych kołków, trzeba było samemu inne kupować w http://kolkidrewniane.pl/ - było trochę zabawy z montażem, ale po jakimś czasie udało się wszystko skutecznie uporządkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sieciówki olej. Raczej celowałbym w dobry salon gdzie zrobią Ci coś na wymiar. Masz np euro-kuchnie. Cenowo są bardzo przyjaźni dla portfela a i jakość jest taka że nie ma czego jej zarzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dillon
I'd like to apply for this job buy cheap domperidone jx Falcon 9 v1.1 features upgraded engines installed in a new configuration and a larger payload fairing designed to accommodate a backlog of commercial customers that have contracted with SpaceX to haul their communications satellites to geostationary transfer orbit.Â

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmer
An accountancy practice http://www.monaghanpeace.ie/small-grants/ buried installed nizagara flashback herself normally Dallas also got a strong effort from its relatively inexperienced running backs, from some youngsters on the offensive line, and by a defense making the switch to the 4-3 alignment under new coordinator Monte Kiffin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weldon
I'd like to send this to lexapro 40 mg European stock funds, meanwhile, attracted $900 million innew cash, down from inflows of $2.3 billion the prior week butstill marking their 14th straight week of inflows. The inflowscame despite the FTSEurofirst 300 Index 's decline of 0.8percent over the weekly period.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to na pewno kompromis między meblami w miarę ładnymi i praktycznymi, a ich rozsądną ceną, choć na pewno w zestawieniu z meblami stricte na wymiar, jest to jednak półka niżej. https://www.facebook.com/decoroom.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×