Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*minerwa*

Biała kuchnia Ikea...ładna?

Polecane posty

Gość marianna pe*
białe zawsze eleganckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorenje
Owszem, białe meble są bardzo eleganckie i robią wrażenie, jednak jest jakieś ale... Nie przeraża Was wizja ciągłego sprzątania? Na białym widać każdy paproch, każdy odbity palec. Nie lepiej dodać odrobiny koloru? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe*
jak ktoś lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serdelek
Ja mam białą kuchnię - co prawda to nie ikea, tylko wczesne lata 90., do tego białe płytki na podłodze - jeśli chodzi o ilość brudu, jaka może zgromadzić się w ciągu 10 minut gotowania, to jest nie do ogarnięcia. Całe szczęście to wynajmowane mieszkanie,w swoim własnym nigdy nie zdecydowałabym się na ten kolor. Lubię solidne brązy i zielenie, jeśli pomieszczenie będzie na tyle jasne, to raczej zdecyduję się na takie kolory. Widziałam bardzo fajną aranżację kuchenną w brązach na n-design.pl, więc inspirację już mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe*
białe mebelki są cacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe*
Pozdrawiam świątecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula jest juz otwarta. Na
polskiej stronie internetowej maja skatalogowany towar wraz z cenami i jest go mnoooostwo, choc na oryginalnej szwedzkiej stronie jest tego wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggrrrrr
a ja mam jeszcze jeden 'bialy' skandynawski blog: http://www.sandsdrommar.com/ znajdziecie w nim mase inspiracji i dekoracji, ktore wcale nie sa drogie (ikea, diy* itp.) ---- * do it yourself

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.o.s
fajne stronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam biała kuchnie
i brudzi się jak każda inna, bez róznicy , mam szafki z Castoramy Malibu creme , bradzo fajne, biały stól z Ikei plus 4 krzesła ( już go nie produkują ) i jasna glazure i terakote , połaczone to z zółtymi dodtakami warto, a co do sprzatania to po gotowanu przecieram blatym navzynia laduja w zmywarce , podloge odkurzaczem, a wieczorme mopem i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie zrobiłabym sobie białej kuchni... mam meble w kolorze ciepłego brązu i mówiąc szczerze nie mogę się nadziwić jak je wycieram, ile brudu się zbiera. wole nie wiedzieć jak wyglądają białe mebelki w takiej sytuacji. niestety, nie jestem pedantką i wychodzę z założenia, że mieszkanie jest do życia a nie sprzątania, codziennie generalnych porządków w kuchni robić nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clinem tym w białej butelce
i ręcznikiem papierowym (kuchennym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clinem tym w białej butelce
To było do Minerwy. Co do samej kuchni, to mnie sie ostatnio zaczela podobac ciemno szara (wysoki polysk) z Ikei. Chyba z serii Abstrakt. Ale na cimnym chyba jeszcze bardziej znac slady tlustych palcow niz na bialym. Na bialym raczej nie znac sladow rak, tylko taki typowy brod spozywczy (po gotowaniu), a na ciemnych moze mniej widac spozywczy, ale za to tluszcz bardzo rzuca sie w oczy (odciski brudnych dloni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clinem tym w białej butelce
brud *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam mdf wanilia kolor praktyczny, palce ...trzeba pod światło , to widać czyli co, biała niepraktyczna podoba mi się, ale mam wielki dom i codziennie pucować nie mam czasu w dodatku kupiłam kilka półek, szafek białych w ikea i tak znać na nich kurz! zwłaszcza przy centralnym to może sobie odpuszcze to marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię chodzić boso. Kiedyś, gdy mieszkałam w bloku, miałam w łazience podłogę z lastrico, szarą bardzo :) Brzydziłam sie wyjść nogą z wanny nawet na świeżo umytą. Zakafelkowałam ja na bialo. i problem zniknął. Teraz , już w domu, podłoga łazienki jest biała, mat,kafle oktagonalne z czarnymi wstawkami, fugi szare. I jestem bardzo zadowolona. Kafle dobrej jakości, zmywają sie znakomicie. U syna w łazience podłoga antracytowa, synowa skarży się, że każdą plamkę widać. Ale, ale - fronty kuchenne - też mam białe, no , raczej kremowe. I mimo gazu i kozy w kuchni - w której palę codziennie, są czyste. Jak sie coś zaplami - wystarczy przetrzeć. Bo o to tu chodzi - o łatwość mycia. O fakturę. Najlepiej jak jej nie ma . I dobrze, jak wysokiego połysku też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja uwazam, ze praktyczna.
Mialam w wynajmowanym mieszkaniu jasno szara i wcale nie brudzila sie bardziej niz inne. Teraz mam ruda (calvados) i brudzi sie podobnie jak ta jasno szara. Nie widze roznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakosc jest ok. mam z ikei
meble lazienkowe, duza szafe z przesuwnymi drzwiami, lozko, 3 komody, umywalke, 2 baterie umywalkowe, baterie zlewozmywakowa, stol, 3 polki scienne i wszystko dziala jak trzeba. nic sie nie rozwalilo ani nie zepsulo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concordia
białe są piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concordia
duzo białych mebli mozna kupić w ikei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×