Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*minerwa*

Biała kuchnia Ikea...ładna?

Polecane posty

Gość Na metkach z ceną zawsze jest
Jesli chodzi o te witryne z linku to jest ona wlasnie zbudowana z szafek o ktorych pisalam. Dolne (te przy podlodze) sa rozniez i o mniejszej glebokosci, wowczas pozbywasz sie tego kilkunastocentymetrowego wystepu z blatem. Dolne szafki mozesz dac oczywiscie jakie chcesz - nawet z szufladami. Jesli chodzilo ci o cos innego niz ta z linku to moglabyc to witryna z serii mebli pokojowych Hemnes albo Liatorp. Wlasnie najlepiej jak napisalas wziac aparat i porobic zdjecia a potem w razie watpliwosci nawet powrzucac na forum, jak nie mozna czegos znalezc na ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na metkach z ceną zawsze jest
Jesli lubisz takie klimaty, to powinnas odwiedzis jeszcze siec Jysk. To dunski odpowiednik Ikei i reprezentuje podobny skandynawski styl, tylko ma duzo mniej towaru, ale za to mozna w niej znalezc to czego zazwyczaj brakuje w Ikei (np. maja tam piekne kosze i koszyczki wyscielane tkaninami, fajne donice ogrodowe, rozne drobiazgi do domu, kuchni, ogrodu itp.). Trzeba tam sie naszperac, bo jest duzo rozmaitego towaru na malej przestrzeni, ale warto tam zajrzec przy okazji przejazdzki do Ikei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na metkach z ceną zawsze jest
O. :) W takim razie witaj w klubie. Ja tez. http://blogg.aprillaprill.se/ http://husnr8.blogg.se/ To zreszta tylko niektore, bo lubie rowniez dunskie i norweskie. :) Polecam rowniez te strone: http://www.styleroom.se/ Sa tez jeszcze 3 (nieco drozsze) sklepy oferujace skandynawskie dodatki na naszym rynku, ktore pewnie tez znasz, ale warto i w nich poszperac: Duka, Sia, BoConcept, Scandinavian Living, Faber.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na metkach z ceną zawsze jest
Tfu, napisałam 3 a miałam na myśli 5... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...witam... to mnie zaraziłaś, do rana będę oglądać! ..dzisiaj zakupiłam białą farbę akrylową do półek mam zaległe domalowanie okien bezbarwnym i wnęk...w ramach remontu i malowania... od dawna brakuje mi czasu na uszycie zasłonek z batystu + bawełniana wstawka... do tego leje, a właściwie 2 tydz. przechodzą gwałtowne burze i malowanie...czeka... ..białe szafki częściowo poskręcane, reszta czeka... oj, życie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na metkach z ceną zawsze jest
:) No to sie bardzo ciesze. Nie martw sie remontem, dasz rade! A to surowe drewno malujesz akrylem? A nie wolisz lakieru do drewna? Jakbys jeszcze rozwazala ewentualnie jakies tkaniny tudziez rolety do swojego domu/mieszkania, to przypomnialo mi sie ze jest jeszcze na naszym rynku poza Faberem bardzo popularny w skandynawii szwedzki producent tkanin Mairo. Podaje link do polskiego sklepu ktory je importuje: http://www.sklep.markisol.pl/ Scandinavian Living i Faber rowniez maja swoje sklepy internetowe, natomiast Duka, Sia, czy BoConcept sa latwo dostepne w wielu galeriach i centrach handlowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na metkach z ceną zawsze jest
Czyli meble kuchenne juz kupilas tak? Dobrze zrozumialam? Wspomnialas cos o skrecaniu.. :) Widze, ze okna chcesz zostawic naturalne drewniane. A nie kusilo cie pociagniecie ich bialym pedzlem? PS Nad nami tez przetoczyla sie wlasnie burza i jeszcze gdzieniegdzie zabrzmi i blysnie. Chwilowo nie bylo rowniez pradu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na metkach z ceną zawsze jest
* zagrzmi, a nie zabrzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..dom mam w stylu rustykalnym, cała stolarka w kolorze drewna.. jedynie jeden pokój będzie biały, reszta drewno ze słojami... meble kuchenne mają 4 lata, mdf BRW, TRAGEDIA! cały ten papier zewnętrzny zaczyna złazić, choć ładnie wyglądały... maluję pojedyncze półki, jedne bezbarwnym, inne białym.. zakupiłam zazdrostki, gipiurę i czekam na rolety zewnętrzne /kilka szt./...czas pokaże co powieszę na oknach; są też tradycyjne firanki - szczególnie praktyczne latem /ponad 20 okien!/ ..marzę o białym okrągłym stole i kredensie, ale nie mam gdzie tego wstawić! może w nowym domu, jak wygram na loterii:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesc Minerwa, nie wiem czy
tu jeszcze zagladasz, ale ostatnio natrafilam na interesujacego bloga prowadzonego przez Finke mieszkajaca w Szwecji lubujaca sie w stylu zblizonym do twojego. Przegladajac go pomyslalam wlasnie o tobie i ze fajnie byloby ci podeslac link. Moze cos u niej ciekawego podpatrzysz. Bardzo fajne wnetrze (z tego co sie pobieznie doczytalam bylo nawet w jednym z lokalnych magazynow) i wiele ciekawych inspiracji (autorka prowadzi ponadto butik z akcesoriami do wnetrz): http://anskuskammare.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesc Minerwa, nie wiem czy
Wiesz, ja tez lubie takie klimaty ..no moze nie calkowicie rustykalne, ale takie powiecmy pol na pol - czyli stare z nowym przemieszane w skandynawskim wydaniu ..czyli wszelkie mozliwe odcienie bieli, szarosci, czerni, wysokie stare pomieszczenia, wysokie kamieniczne gole okna bez firan, stare podlogi z dech lub klepki pociagniete biala farba, skory z bydla, owiec, renifera na podlogach, podnozkach, sofach, duze poduchy wszedzie gdzie sie da lacznie z podlaga, duze nisko zawieszone lampy widoczne przez okna z zewnatrz, masywne swieczniki na parapetach, wiekowe kominki, sztukaterie, wysokie ozdobne listwy podlogowe, tarasy z dech... ach sie rozmarzylam... ;) Jak tam zamiary zwiazane z kupnem mebli kuchennych? Ruszylo sie cos w temacie? :) Ta ostatnia promocja na meble kuchenne obejmuje chyba nie tylko Janki, ale wszytskie sklepy w PL. Tak mi sie wydaje, bo ostatnio widzialam bannery w necie na roznych stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesc Minerwa, nie wiem czy
powiedzmy*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesc Minerwa, nie wiem czy
Znalazlam jeszcze cos takiego: http://bungalow5.wordpress.com/ - jest to dunska strona poswiecona roznego rodzaju inspiracjom. Moze nie dokonca w twoim stylu, ale rowniez mozna podchwycic tam wiele ciekawych rozwiazan i pomyslow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesc Minerwa, nie wiem czy
Widze, ze ostatnio tutaj nie zagladalas, bo zadnego wpisu nie zostawilas, jednak gdybys tu jeszcze kiedys wpadla, to zostawiam jeszcze jeden wartosciowy link: http://www.ikeafamilylive.com/en Jest to strona poswiecona wnetrza projektowanym przez stylistow z Ikei (czyli Ase Dyberg i innych) dla zwyklych ludzi z calego globu (nie tylko ze Skandynawii czy Europy), ktorzy sie do nich zglaszaja. Sa tu domy i mieszkania, prezentacje zdjeciowe, filmowe, opisowe oraz rozne dodatkowe porady. Jak sie poruszac po stronie? Prosto. Klikasz na Explore all > Houses and rooms i tam masz wszystkie wnetrza uporzadkowane wedlug daty dodania do serwisu. Warto rzucic okiem. ;) Pozdrawiam i czekam na twoje kolejne inspiracje! Fajnie ze sa jeszcze inni Polacy, ktorych fascynuje ten styl, a nie tylko brazy, zolcie i inne ostre albo mdle kolory, do ktorych przywykli nasi rodacy. Zawsze myslalam, ze jestem odosobnionym przypadkiem, a tu taka mila niespodzianka. :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesc Minerwa, nie wiem czy
wnetrzom*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ. dzięki za stronki.. wczoraj oglądałam wnętrza na muratorze b. podoba mi się biblioteczka darcy wogóle ma super domek http://forum.muratordom.pl/showthread.php?171995-Darcy-zaprasza.../page98 a tu ładna kuchnia chociaż sam dom nie w moim stylu http://forum.muratordom.pl/showthread.php?126882-Dworek-by-Sajdak-spe%C5%82niamy-nasze-marzenia!/page8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesc Minerwa, nie wiem czy
Cos ostatnio cicho na watku.. nie wiem czy z chwilowego braku inspiracji, czy czasu.. ale musze sprzedac ci ciekawy "njus"! :) Otorz wybadalam, ze jakos w listopadzie ruszy w PL nowa szwedzka siec Jula. Tym razem nie bedzie to sklep wnetrzarski, a market dla domoroslych majsterkowiczow i fachowcow. Ponoc ma przejac obiekty po sieci Electro World - czyli wszedzie gdzie w parkach handlowych byly EW, tam teraz stana Jule. Na polskiej stronie sklepu nie ma skatalogowanego asortymentu, ale sprawdzilam na oryginalnej stronie i widze, ze kroi sie niezla gratka dla fanow skandynawskiego designu! :) Beda fajne meble ogrodowe, podlogi tarasowo/balkonowe z kompozytu drewna i ceramiki skladane jak puzzle, armatura (podobny design do tej w Ikei), RTV i AGD, elektronarzedzia, akcesoria do sprzątania, rozne czesci remontowo-budowlane i wiele wiele innych ciekawych rzeczy. Czekam na otwarcie zniecierpliwiona. :) Mam nadzieje ze asortyment nie bedzie ubozszy niz na stronie internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesc Minerwa, nie wiem czy
Wiecej (tym razem do poogladania) tutaj: http://www.jula.se/ Kategorie skatalogowanych produktow sa po lewej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesc Minerwa, nie wiem czy
* otoz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarekProsty
Meble Ikea są dość .... ekonomiczne, chociaż nie są złe. Ja osobiście polecam takie strony jak www.katalog-meble.pl Maja naprawdę duży wybór w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zardzewiała ropucha
Dzięki za info o tym "jule", w Jankach spora hala po electro stoi pusta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię meble z Ikei a w szczególności dodatki przez nich oferowane, można coś tanio i fajnie urządzić, ale meble wolę kupowac ze sprawdzonego drewna. Trafiłam na stronę mebli Esmebel i wiem, że mają tam też meble bukowe, które w Polsce nie są jakąs super częstoscią a są wysokiej jakości i zastanawiam się nad ich zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.pasjanatalerzu.blox.pl
Mam białą kuchnię z ikea ze śliskimi frontami. Jest piękna. Użytkuję ją bez żadnej "taryfy ulgowej" i nic się nie dzieje. Nie zamieniłabym na inną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×